Audrey se vrací

Neobyčejný příběh obyčejné dívky… Čtrnáctiletou Audrey spolužačky krutě šikanovaly, proto ji už řadu měsíců vězní doma strach. Lépe se cítí jen ve tmě nebo alespoň za tmavými brýlemi. Léčí se u doktorky Sarah, ale k návratu do normálního života má stále daleko. Změna přijde nečekaně – se sympatickým kamarádem jejího bratra Linusem. Audrey totiž zjistí, že právě s ním dokáže mluvit o svých obavách a psychických problémech jako s nikým jiným a hlavně kvůli němu se odváží opět mezi lidi – i když jejím prvním „vítězstvím“ je pouze společná kratičká návštěva kavárny Starbucks. Zůstane však pouze u přátelství? Až když je Audrey o hodně líp, uvědomí si, že krize, kterou prochází, neovlivnila jenom ji, ale také její milující rodiče a dva svérázné sourozence, což je o důvod víc, aby se nemoc snažila definitivně zahnat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248864/audrey-se-vraci-n46-248864.jpg 4.2184

Finding Audrey (2015)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Kniha Audrey se vrací

Iamdreamer

Kinsella je skvelá autorka ale jej knihy len v origináli. S prekladom sa stráca humor.

KateTheBlogger
03.10.2018

Sophie Kinsella patří mezi mé oblíbené autorky. A ačkoli nejsem cílovou skupinou knížky, čtení jsem si užila.

Knihomolka10942
05.09.2018

Taková pohodovka pro holky. Za mě super! :-)

PetraBery
10.07.2018

Oddechová, vtipná kniha o návratu do běžného života hlavní hrdinky čtrnáctileté Audrey, která trpí psychickou poruchou jako následek traumatizujícího zážitku. Kniha o první lásce, rodině, která drží při sobě a o nemoci, která může zaskočit každého. Určeno spíše pro dospívající, ale neurazí ani dospělé. Psáno čtivě, osvěženo dokumentem, který Andrey natáčí jako domácí úkol od své lékařky. Povedené.

vodopad152
27.03.2018

Kniha mě trošku odrazovala svou obálkou, ale byla naprosto úžasná. Byla vtipná, moc se mi líbilo jak spisovatelka popisovala pocity hlavní hrdinky. Tuhle kniha jsem přečetla jedním hltem.

SknihouVrukách
07.12.2017

Milé, vtipné, miestami napínavé čítanie.

MayaBu
22.11.2017

Svižná, občas vtipná kniha. Pojetí některých členů rodiny (myslím hlavně rodiče) mi přišlo místy až parodické, ale uznávám, taky jsem se nad těmi kalamitami někdy zasmála. Taková oddechovka, každopádně co se tematu psychických chorob týče, Uvnitř mé hlavy se mi líbilo víc.

šneki
16.11.2017

Opravdu vtipná a z mého pohledu realistická knížka. Ani mě tolik nezajímala Audreyina nemoc jako eskpády její rodiny, u těch jsem se smála i v autobuse.