pam225 pam225 komentáře u knih

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Smutný příběh, mám ráda smutné konce, ale tentokrát bych mnohem radši četla happyend. Plánuji číst znova.

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Úchvatný příběh, dojemný a silný děj. Nemám co dodat.

Zabiják Zabiják Émile Zola

Původně jsem četla z důvodu povinné četby ve škole.. Ale kniha mě mile překvapila a příběh se mi opravdu líbil. Důležité a realistické téma, které se mi u čtení knih opravdu zamlouvá.

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Skvělá kniha, skvělé serie! Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Frost je sympaťák.

14.07.2023 5 z 5

Nerada hodnotím autobiografie, je to něčí život a kdo jsme my, abychom ho hodnotili?
Smutný, sarkasticky a nakonec i motivující příběh. Ne vždy je život lehký. Každý z nás trpí a bolest je někdy silnější, než si umíme představit.

29.08.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Díky všem kladným recenzím jsem se na tuto knižku docela těšila. Čekalo mě, ale velké zklamání. Upřímně hrůza. Nápad skvělý, ale to je tak všechno. Hlavní hrdinka Lowen, byla otřesná postava. Části s Verity byly fajn. Taková lepší wattpadova story.

12.07.2023 2 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Mám rada tuto klasiku. Pobaví a dobře se čte.

25.07.2023 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Měla jsem velké očekávání, ale nakonec jsem byla zklamaná. Kniha samotná se četla dobře, děj ale byl opravdu slabý. V polovině už jsem věděla, jak to skončí, takže opravdu žádná nečekaná zápletka to pro mě nebyla. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická. Hodně zvážím zda budu číst další díl.

12.07.2023 2 z 5

Bedny - Zabít sráče! Bedny - Zabít sráče! Rosana Zvelebilová

Správná magořina! Začátek je trochu chaotický, ale jakmile se do toho dostanete, kniha nejde odložit. Styl psaní je na úplně jiné úrovni. Už se těším, až si přečtu něco dalšího.

22.02.2024 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha je čtivá, konec zajímavý. Jen ty přezdívky nemusím. Líbí se mi kapitoly z minulosti. Přesto jsem měla trochu vyšší očekávání.

01.02.2024

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Upřímně, nechápu tolik kladných hodnocení. Od spisovatelky jsem četla dvě knihy a už neplánuji. Nikdy víc.

09.08.2023 1 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Skvělá kniha s šokujícím koncem ! První jsem tedy viděla seriál, takže jsem věděla, co mě čeká, ale i tak nezklamalo!

01.08.2023 5 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Knížka se četla dobře, hlavní hrdina skoro superhrdina. Akční, zajímavý na druhý díl se těším. (film tak dobrý není)

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Náročný příběh, ale stálo to za to.

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Skvělá klasika, kterou by měl každý alespoň jednou přečíst.

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Přečteno jsem měla opravdu rychle, po celou dobu Vás kniha drží v napětí. Do jisté míry se mi to zdálo zdlouhavé (i když nebylo?). Konec dával i nedával smysl, a k tomu se přidalo pěkný překvapení na konec. Mám z toho smíšené pocity, každopádně si určitě od autora ještě něco přečtu.

01.03.2024 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Kniha o vytrvalosti a lásce otce k ztracené dceři. A k tomu příběh holky, která pořádnou lásku rodiče nikdy nepoznala. Osud je svede dohromady. Knížka se četla skvěle. Konec jsem tušila, ale i tak to bylo dobré a zajímavé čtení čtení.

07.09.2023 3 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Upřímně řečeno, příběh se čte těžko, ale i tak se mi to líbilo. Příběh je o nenaplněné lásce a smutku. V té době to bylo přesně to, co jsem potřebovala. Aby jste si knihu užili musíte být ve správném rozpoložení.

25.07.2023 3 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Cítila jsem se jako opilá, když jsem tuto knihu četla. Už si nevzpomínám zda to tak bylo. Ale dojem opilosti přetrvává.

25.07.2023 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Úžasné! Přečteno během pár dní. Nemám jedinou výtku. Víc takových knih prosím!