pam225 pam225 komentáře u knih

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Neuvěřitelně návykové, těším se na další díl!
Moc se mi líbí přátelství Willa a Jema. Jde opravdu vidět, že Herondalovým se prostě nedá odolat.

22.04.2024 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

(SPOILER) Mám tuto sérii ráda, přináší mi příjemný nostalgický pocit. Jen bych víc ocenila scény s Jacem a Alecem, jejich Parabatai bond si zasluhuje více pozornosti.

Jace zemřel a Alec to necítil?

22.04.2024 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Přečteno jsem měla opravdu rychle, po celou dobu Vás kniha drží v napětí. Do jisté míry se mi to zdálo zdlouhavé (i když nebylo?). Konec dával i nedával smysl, a k tomu se přidalo pěkný překvapení na konec. Mám z toho smíšené pocity, každopádně si určitě od autora ještě něco přečtu.

01.03.2024 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Četla jsem po druhé a je pravda, že první čtení bylo před několika lety. Kniha je pro děti, takže nic velkolepé tu nehledejte. Kniha se čte rychle, snadno. Nejvíce se mi líbil nostalgický pocit. Je to skvělá oddechovka. Ráda se vracím do světa Shadowhunters.

27.02.2024 3 z 5

Bedny - Zabít sráče! Bedny - Zabít sráče! Rosana Zvelebilová

Správná magořina! Začátek je trochu chaotický, ale jakmile se do toho dostanete, kniha nejde odložit. Styl psaní je na úplně jiné úrovni. Už se těším, až si přečtu něco dalšího.

22.02.2024 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha je čtivá, konec zajímavý. Jen ty přezdívky nemusím. Líbí se mi kapitoly z minulosti. Přesto jsem měla trochu vyšší očekávání.

01.02.2024

Pan Nikdo Pan Nikdo Catherine Steadman

Dobré čtení, stejně jako ostatní i já jsem čekala trochu víc.

21.11.2023 3 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Lehké, oddechové čtení. Plusové body za Wese a Jamieho.

21.10.2023 2 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Druhý díl mě bavil. Plný akčních scén, díky kterým je kniha živější. Nechybí sarkasmus, autor rozhodně nešetří sprostymi slovy.
Těším se na další neuvěřitelné dobrodružství Šedého může!

02.10.2023 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Kniha o vytrvalosti a lásce otce k ztracené dceři. A k tomu příběh holky, která pořádnou lásku rodiče nikdy nepoznala. Osud je svede dohromady. Knížka se četla skvěle. Konec jsem tušila, ale i tak to bylo dobré a zajímavé čtení čtení.

07.09.2023 3 z 5

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Kniha se mi moc líbila. Spisovatelka má skvělý styl psaní. Téma mě moc zaujalo, top.

29.08.2023 4 z 5

Nerada hodnotím autobiografie, je to něčí život a kdo jsme my, abychom ho hodnotili?
Smutný, sarkasticky a nakonec i motivující příběh. Ne vždy je život lehký. Každý z nás trpí a bolest je někdy silnější, než si umíme představit.

29.08.2023 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Blbost, opravdu ztráta času. Co to bylo? Může mi někdo vysvětlit pointu této knihy? Alice byla přesně ten typ postavy, kterou úplně nesnaším. Nesympatická, ufnukana, rádoby bojující za pravdu a spravedlnost. A ten konec jsem fakt nepochopila. Byl nelogicky a hloupý.

29.08.2023 1 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Nebylo to špatné čtení. Kniha byla krátká, trochu chaotická. Konec to celé zachránil. Nápad skvělý, mohlo to být trochu lépe propracované. Přišlo mi, že autorka knihu odflakla a snažila se ji mít co nejrychleji vydanou.

19.08.2023 3 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Knížka která zanechává spoustu emocí. Napětí, znechucení, oddanost. Kniha se četla sama. Už se těším, až si od autorky přečtu něco dalšího.
Na konci jsem byla pyšná na Claire. Věděla jsem, že je toho v ní víc.

11.08.2023 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Upřímně, nechápu tolik kladných hodnocení. Od spisovatelky jsem četla dvě knihy a už neplánuji. Nikdy víc.

09.08.2023 1 z 5

Mezi námi lháři Mezi námi lháři Caroline England

Četlo se dobře a bavilo mě to. Jen konec byl až moc absurdní a ne moc domýšlený, aspoň z mého pohledu.

01.08.2023 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Skvělá kniha s šokujícím koncem ! První jsem tedy viděla seriál, takže jsem věděla, co mě čeká, ale i tak nezklamalo!

01.08.2023 5 z 5

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Detektivka to rozhodně není, označení je tedy přinejmenším směšný. Irský humor a prostředí bylo fajn, byl to hlavní důvod, proč jsem po knížce sáhla. Přesto další díly číst nebudu, ale Jackovi držím palce.

01.08.2023 2 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Knížka se četla dobře, hlavní hrdina skoro superhrdina. Akční, zajímavý na druhý díl se těším. (film tak dobrý není)

25.07.2023 4 z 5