Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

River Wild je ku*va dobrej !!!
Knihu jsem dala odpoledne na jeden zátah a moc krásný příběh. Carrie s Riverem mě moc bavili, jejich slovní přestřelky byly nejvíc, hlavně scéna s porodem :-) Oba si nesou své trýznivé osudy, které nikdo z nás nechce nikdy zažít, ani s tím přijít do styku (bohužel, děje se to a je to opravdu hrozné).
Rivera moc doporučuji k přečtení, za mě plný počet bodů :-)

13.11.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Ale jo, dávám plný počet :-) Kniha na dovolenou jako stvořená. Opět taková pohádka pro dospělé, ale s tím do těchto knih jdu. Oba dva se tedy chovají jako tvrdohlavé a hádavé děti, ale i jsem se opravdu pobavila, hlavně při jejich kempování :-))) Jen tedy rozuzlení, jakože "detektivní" zápletky, je opravdu přitažené za vlasy, to bylo až úsměvné. Každopádně kniha je velmi čtivá a už teď se těším na Tristana.

27.09.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další díl s Kim a zase pecka, zase mě Kim převezla, tipovala jsem někoho jiného. Ale přebíhal mi mráz po zádech, když se na scéně objevil Symes. Další díly si budu dávat za odměnu, aby mi Kim zůstala co nejdéle :-)

07.03.2020 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Musím říct, že mě tato spisovatelka fakt baví, Poslední nádech super a teď Modrá. Stíny nad zálivem si nenechám též ujít...
Jak už je tu zmiňováno, popis přírody, Modré, cestování... člověk by s chutí též vyrazil cestovat, plachtit se, zažít pocit bezstarostnosti... A hlavně vidět krásy naší planety.
Děj mě vtáhl hned od první kapitoly a celkové rozuzlení mě tedy překvapilo. I slzu jsem uronila.
Za mě palec nahoru a doporučuji.

28.11.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Nevím čím to, ale příběhy dvou kluků mě dojímají a Ryan s Jamiem nejsou výjimkou, oba dva jsou k pomilování :-) Knihu jsem slupla za odpoledne a hned se vrhnu na pokračování. Sexuální scény sedly jak prdel na hrnec a já smekám pod touto spisovatelskou dvojkou.

08.11.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Jo, tak Kim Stone mě fakt baví. Jsem zvědavá, jak se ještě bude postupně vyvíjet a vypořádávat se se svou minulostí.
A teda Alex, to bylo sousto, nesnášela jsem ji snad od její první věty, brrrr... Doufám, že se se sociopatem nikdy nikde nepotkám. Já bych Teda poslechla a hodně rychle od něj utíkala pryč.

24.10.2019 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce: Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech Povídání o pejskovi a kočičce: Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech Josef Čapek

(Audiokniha)
Jednou za čas potřebuji úplně vypnout a pustím si do uší pohádku :-) Zvolila jsem klasiku.. skvěle načteno, výborná interpretace.. takový návrat do dětství :-)

16.09.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Ale jo, jako prvotina autorky velmi povedené. Sice námět nic nového, ale skvěle se to četlo. Adam sen mnoha žen :-) I když se chová jak debil, stejně mu většina podlehne, protože ti arogantní dominantní sexy zmetci nás prostě přitahují :-))) Míša se mi líbila díky její "prořízlé" puse, ale když šlo do tuhého, chovala se jak nanynka. Zbytečně vyhrocená situace a pak najednou lusk, už zase ležela pod Adamem a drama vyřešeno. Na českou autorku je to opravdu povedený erotický román, moc děkuji za vybrané výrazy, které všemu dodaly tu správnou šťávu a vzrušení (žádná číča, prcina, řiťka ani kopí... )
Jsem zvědavá na další knihy :-)

04.02.2023 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

(Audiokniha)
Mé úplně první setkání s touto knihou a jsem opravdu mile překvapena... Je to velmi "naučná" povídka, která by měla být povinnou četbou každý rok před Vánoci. Aby si každý uvědomil pravou hodnotu Vánoc... Vánoce nejsou o penězích a stresu, ale hlavně o rodině a rodinném štěstí a lásce.
Lukáš Hlavica opět skvělý, moc doporučuji, nemám co vytknout...

02.12.2022 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Roman "Bane" mě fakt bavil... Trošku jsem se obávala, o čem kniha bude, když Bane nepatří do čtyřky "HotHoles", ale předčila má očekávání. Je to zmetek jako všichni ostatní :-) A když se takový chlap zamiluje, to se pak dějí věci ❤
Jesse - pro ni mi pukalo srdce, čím vším si musela projít, co ji vše L.J. hodila na bedra. Smutný příběh, ale jako královna tasila meč a díky Romanovi se všemu a všem postavila se zdviženou hlavou a naše srdce opět plesají nad krásným dojemným koncem ❤

15.09.2020 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

No to snad ne... bohužel se mé podezření potvrdilo a strašně mě za Frosta už teď bolí srdce :-( Ale i tak, to jako vážně??? Briane, co nám to děláš? Já věděla, že mám počkat, až bude další díl, takhle se užeru a navíc, když na pokračování prý teprve pracuje. Frost je prostě top, Shack je třešničkou na dortu a já prostě potřebuju pokračování!!!

19.06.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

To bylo krásně roztomilé :-)
Charlotte si hned oblíbíte a Reeda také, je to dvojka k pohledání, moc jsem si jejich příběh užila.
Výborná oddechovka, i slzu dojetím jsem uronila.

05.12.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Zlobivý, moc zlobivý Vicious... ale i tak ho milujeme :-) Chová se fakt jak kretén, občas i ta dlaň mě zasvrbila, že bych mu jednu ubalila, ale hned na to bych s ním do postele skočila taky :-)))
A po dlouhé době jsem se zamilovala i do obálky knihy.
Em mi byla sympatická a moc jsem jim držela palce, aby se navzájem nepozabíjeli.
A teď čekat na další díl až do jara...

18.10.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Ach, Rushi... ach... Víc takových chlapů a na světě by bylo krásně :-) Ale vím, je to pohádka a mě to prostě baví.
Ale "těhofil" prostě boduje :-)))

08.07.2019 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Jedním slovem - božííííí! :-) Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla... Chytla mě hned od začátku a nepustila až do konce, bavila jsem se, knihu jsem si fakt užila a vřele ji doporučuji. Zmíněné přezdívky ve mně asi zůstanou ještě dlouho :-D

08.05.2014 5 z 5

(Audiokniha)
Musím říct, že audioknihu jsem si poslechla z čisté zvědavosti... a teeeda... nečekala jsem, že mě uchvátí.. miluju všechny filmy s Harrym a přiznám se, že knihy na mě ještě stále čekají :-) Ale nakouknout pod pokličku života Toma Feltona v podání skvělého Radka Škvora, nemám slov, opravdu.. ať už jeho začátky ve filmu, tak jeho velkou kapitolou života HP.. zážitky z natáčení, jak to vnímal jako "malý" kluk až po závěrečný díl, celá rodina kolem HP mě uchvátila ještě více.. A jeho nejtěžší boj? Ani jsem nedutala.. Kniha je úsměvná, milá, srdečná, ale i dojemná a místy i smutná až srdcebolná.. Tome, jako všichni fanouškové po celém světě, DĚKUJI

08.10.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

(SPOILER) (Audiokniha)
Na závěr této super trilogie jsem se těšila a jakože hodně.. kurňa, Kristýno, cos nám to udělala?! Ani nevím, jak své pocity popsat, ale asi nejvíc převládá smutek.. toto jsem fakt nečekala.. vůbec nepřemýšlím nad tím, zda je to celé uvěřitelné nebo ne, pořád je to "jen" kniha, v nich je dovoleno vše, ale já asi potřebuju trošku svého "happy endu".. musím se s tím nějak smířit :-)
Opravdu moc povedená série z pera české autorky..

05.10.2023 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Hergot, to bylo opět skvělé počteníčko! Tato série se opravdu čte úplně sama. Stránky utíkají rychlostí blesku, seznámení s týmem, případ mrazivý a prostě výborná Kim... miluju tuto sérii a všude ji chválím až do nebes :-) ️A ten konec, za srdce mě chytil. Prostě jedna velká paráda!

07.02.2023 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Dávno nejsem cílová skupina, ale já tyto knihy prostě miluju... prostředí vysokých škol, bydlení na kolejích, seznamování, lásky, trápení... Výborná čtivost, stránky ubíhají před očima a ejhle už je konec a mně se s knihou vůbec nechce loučit. Corey s Adamem byli skvělí! Užívala jsem si každou stránku jejich příběhu. Ne jednou jsem byla naprosto dojatá, slza ukápla, prostě výborně napsané a teď už vím, že dám celou sérii na jedno posezení :-)

17.09.2022 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Konečně další kniha, která mě zas bavila.
Jack Logan je skvělý vyšetřovatel, je svůj, ale je fakt dost dobrej :-) Jeho hlášky jsem si užívala. Výborný vyšetřovací tým, kde všichni spolupracují a nikdo jim nehází klacky pod nohy, jak je to občas již zvykem. A dokonce z rozuzlení případu jsem také byla překvapená, takže další díly si rozhodně nenechám ujít a i na osobní život Jacka jsem zvědavá.

19.07.2022 5 z 5