notsohappyanny notsohappyanny komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Stejně jako u předchozího dílu jsem se bavila. :D

17.05.2017 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Asi nejlepší Greenovka co mám doma. Přečtená jak v originále a v překladu a musím říct, že se v obou případech četla rychle a hezky. Ostatní Greenoviny co máme doma se mi moc nelíbily, zejména Příliš mnoho kateřin.Filmové zpracování se (mně) sympatickou Carou, bylo pěkné a sem tam se knihy drželo. 4/5

02.04.2017 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Upřímně kniha byla super, akorát jsem ji četla hrozně dlouho!! :D Těším se na další díly a doufám, že nejsem jediná team Morfeus! :D

01.04.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

S.J.Maas je prostě královna, Aelinina minulost mě dojímala a ihned jsem se zamilovala do Jeřába!♥ Osobně bych i brala nějakou knížku, která by popisovala vlastně život Manon před střetem s Aelin. 5/5☺

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Upřímně, nebránila bych se dalšímu dílu.. :D Každým dílem to bylo lepší a lepší!

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Panebože SJM co mi to děláš?! Další díl tog se mi moc líbil a už mám objednaný Tower of dawn a těším se na příští rok kdy vyjdou hned tři nové knížky od Sarah! (Catwoman, novela k Dvoru a šestý díl Tog)

04.11.2017 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Skvělá fantasy a nemůžu se dočkat dalšího dílu!

04.11.2017 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Hezká, ale pasáže se Simonem mě moc nebavily. Dále mi na knize vadilo i občasné (ehm, ,,občasné") chování Cath, které bylo velmi nepříjemné - jako například to, že několik dní jedla jen müsli tyčinky, protože se bála jít do jídelny. (ano, beru vpotaz to, že má úzkosti, já je mám taky, ale fakt bych nevydržela celé dny jíst jen müsli tyčinky)
Jinak mám moc ráda Leviho - velmi sympatický a i celkem reálný kluk, čehož jsem si vážila. Reagan byla prostě úžasná a Wren byla na facku.

24.07.2017 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Super letní počtení, které se čte hrozně rychle, protože autorčin styl psaní je velmi čtivý a celková zápletka se mi líbila. Rozhodně jednou navštívim Florencii společně s touto knihou:)

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Kniha byla klasická Sepetys, ale ten konec. Přišlo mi, že se tam autorka dává zbytečně moc tragédií. Úmrtí, odmítnutí, krádež, umrtí. Žádná z postav až na Jesse mi k srdci nijak nepřirostla. Sama jsem nečetla knihu na takové téma a docela toho lituju! :D

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Přečtená za pár hodin a musim říct, že nečtu knihu od MM naposledy. Děj hezky utíkal a byla to příjemná změna od fantasy mnih které běžně čtu:)

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Haha, myslim že jsem z těch dvou knížek získala spoustu typů na pečení! :D

02.06.2017 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Zase super, ale 1. díl se mi líbil o trošililičku víc, hlavně kvůli Anně ve které se občas vidím:)

31.05.2017 4 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Knížku jsme měli v povinné četbě a vůbec mě nebavila. Děj mi přišel nudný, usínala jsem u ní a obecně doufám, že právě Lakomce nebudu muset číst ZNOVA k maturitě.. :D

31.03.2017 2 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Hrůza a děs! Narazila jsem na ni v levných knihách a měla jsem očkávání, že tohle bude úplně nový, skvělý svět, který by mě do sebe pohltil a já nad tim přemýšlela a blablabla. Tohle je jedno velký NE. V knihovně mi stojí jen kvůli povedené obálce.

26.03.2017 odpad!

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tohle byla jízda! Bavila mě mnohem víc jak 1.díl a přečetla jsem ji během JEDNOHO odpoledne! :D Doporučovala bych hlavně těm co 1. díl moc nesedl.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasný. Knihu jsem bohužel četla během Reading slump, (ze které mě mimochodem vytáhla Rudá královna a Půlnoční koruna) ale i tak to mělo svůj šmrnc. Od autorky jsem jako první četla Dvůr trnů a růží - další perfektní reprezentant fantasy knih - a tak jsem ve Skleněný trůn vkládala veškeré mé knihomolské naděje (a co si budem povídat - navnadila mě na ni především Markét z yt kanálu Svět podle Marillee.. :D). Kniha nezklamala, dočítala jsem ji jedním dechem a stejně tak i druhý díl.. Velmi se těším na to až dočtu 3. díl a vrhnu se vstříc dalším pokladům S.J.Maas. Bezpochyb dávám 5/5! (I když jsem měla občas chuť Celaenu přetáhnout násadou od koštěte..)

11.03.2017 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Abych pravdu řekla tak dle mého je boužel tento díl jeden z těch slabších, ale i tak mě série velmi bavila, knihy jsem hltala jednu za druhou a rozhodně všechny palce nahoru za díly od Soumraku (6.díl) až po Vykoupení (17. díl).. :)

01.01.2017 3 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Tak tohle mi moc nesedlo.. četla jsem ji skoro rok a moc mě nebavila. Nejlepší byly asi ty chaty, jinak nic moc, kvůli recenzím jsem čekala více.

04.11.2017 2 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

TKSVK mě vůbec nebavila, asi jsem ji četla v nesprávný čas, ale co už. Znovu ji ,,číst" vážně nehodlám. Už dlouho se mi nestalo, že bych v knize přeskakovala věty, někdy dokonce i odstavce. 1,5/5

24.07.2017 2 z 5