Nikol117 Nikol117 komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Možná jsem psychopat, ale já jeho knihy prostě miluju! A taky Roberta.

26.12.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Podle hodnocení jsem čekala něco víc. Kniha špatná ale nebyla, ke konci byla tak napínavá, že jsem ji opravdu četla jedním dechem...Velká škoda, že téhle knize chybělo to, co by mě tak chytilo a já ji četla úžasem.

18.12.2018 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Námět dobrý, ale mě kniha nudila. Příběh mě docela bavil, ale děj nebyl vůbec napínavý, čtivý ani poutavý. Chtěla jsem knihu odložit už po pár stránkách, pak mi bylo líto jí nedočíst. Ale i tak si ty tři hvězdičky zaslouží.

23.10.2018 3 z 5

Cukrfree Cukrfree Janina Černá

Škoda jen, že zdravá strava je taky pěkně drahá. Zatím nemám vyzkoušeny všechny recepty, ale opravdu výborné recepty. Krásné ilustrace.

15.10.2018 4 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Čekala jsem víc, pár rad jsem si z knihy vzala to ano, ale bylo to pořád to samé dokola. Autor je mi ale sympatický, tak třeba sáhnu po jiné tvorbě od něj.

07.10.2018 3 z 5

Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jen Sincero

Pěkná, motivační kniha, která mi v pár věcech dost otevřela oči.

07.10.2018 4 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Tuhle autorku mám moc ráda, ale Vražda v Orient-expresu mě docela zklamala. Něco tomu chybělo, něco co mě upoutalo u předchozích knih od této autorky. Škoda.

07.10.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě doporučuji. Ti co mají rádi kriminálky si u téhle knihy přijdou na své. Zajímavá, poutavá kniha.

07.10.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Čtivá, napínavá detektivka, těším se na další pokračování.

07.10.2018 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Ze začátku si říkám, tohle mi strašně připomíná knihu Zmizelá...V půli knihy mi to zas připomíná jinou knihu, na jejíž název si už nevzpomenu. Zajímavé čtení, místy napínavé. Ale není to pro mě ten typ knihy, co by mě zaujala a já musela číst a číst. Jako oddechovka dobrý, ale ve výsledku jsem si řekla, co to proboha bylo.

28.09.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Nějakých 200 stran mě poměrně nudilo, nic se tam defakto nedělo. Pak kniha nabírá příjemný spád a začne být více napínavá a o to zajímavější. Překvapivý konec. Ještě mám od tohoto autora Do posledního dechu. Tak jsem zvědavá.

01.07.2018 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Prvních sto stran je celkem nudná omáčka okolo. Pak příběh nabírá na obrátkách a je to celkem slušná podívaná. Mezi top knihy to neřadím, ale rozhodně napínavé se zajímavým příběhem to bylo.

25.06.2018 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Napínavé jako kšandy. Líbilo se mi to. Druhá kniha od téhle dvojice autorů, za mě super.

27.05.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Knihy od tohoto autora mám ráda, nicméně předchozí kniha Policie byla mnohem lepší. Tato kniha mě tak moc nezaujala, byla místy i nudná. To ovšem nemění fakt, že Nesbo je vynikající autor a i přes některé nudné pasáže, doporučuji těm, co jeho tvorbu mají rádi, tuto knihu přečíst.

17.04.2018 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Myslím si, že tahle kniha moc komentářů nepotřebuje. Miluji Roberta Huntera!

07.04.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nevím jak to ten chlap dělá, ale když začnu číst, tak nemůžu přestat. Další kniha a zase se budu opakovat. Skvělé!

02.02.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Další kniha autora, od které se nedá odtrhnout...Myslím, že se budu stále opakovat. Protože je to opravdu zvrácené a zase se mi to líbilo. Chválím.

21.01.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět a zas musím vychválit až do nebes další knihu tohoto autora. Tuhle jsem četla jedním dechem a často si říkala "co to sakra je". Opravdu asi jedna z jeho nejlepších, těším se na další. Za mě bomba!

13.01.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

U takových knih si říkám jestli jsem zvrhlá já, nebo autor. Zřejmě obojí. Doporučuji na 150%

07.01.2018 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Napínavá kniha, někdy místy zdlouhavá - ten zatajuje, ten taky atd... Ale jako oddechovka pro sychravé odpoledne poslouží skvěle.

11.11.2017 4 z 5