Cukrfree

„Více než 70 lahodných cukrfree receptů, které mi pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy!“ Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319856/cukrfree-yAk-319856.jpg 4.165
Kuchařky
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Cukrfree

Anya636

Nejspíše dobrá kniha pro nahlédnutí do low carb, které osobně nastudované nijak nemám. Ale komu by neškodilo méně toho cukru? Bohužel pro mě kniha spíše nepraktická. Jakožto pracující matce mi hodně receptů připadá zbytečně složitých. Knihu jsem vrátila do knihovny a pořizovat nebudu.

Fantasmagorka
18.10.2018

4 body za super fotky, a přehledné zpracování. Co jsem vyzkoušela nebylo špatné. Nicméně s touto dietou výsledně nemůžu moc souhlasit. Člověk se necítí úplně dobře.

hroneczek
17.10.2018

Tato kuchařka je důkazem, že "zdravé" může být i dobré. A to doslova moc dobré. Líbí se mi i zpracování knihy. Ještě mě čeká dost receptů na vyzkoušení, ale těším se.

Nikol117
15.10.2018

Škoda jen, že zdravá strava je taky pěkně drahá. Zatím nemám vyzkoušeny všechny recepty, ale opravdu výborné recepty. Krásné ilustrace.

Alma-Nacida
10.07.2018

Nejdřív klady, těmi jsou podle mě hlavně fotky a celkový vizuální dojem z knihy. Ale jinak, rozpaky, časté opakování nejen ingrediencí, ale bezmála celých receptů, jasně, chipsy jsou v podstatě z čehokoli, ale proč to tam opakovat. Za mě lepší průměr.

Maanule
04.07.2018

Skvělá kuchařka!

Vaffiny, Fluflíci, avíčková pomazánka a plno dalšího... fakt super!!!

Tucaka
21.05.2018

Za mě naprosto nepřekonatelná kuchařka. Nádherné obrázky, perfektní nápady. Low carb je určitě zajímavá dieta, ale kniha mě nepřesvědčila. Zásady jedení low carb mě rozhodně netáhnou.

HelaF
06.04.2018

Nádherná grafická úprava a zpracování fotografií, upřímný text

Janina Černá
česká