Cukrfree

„Více než 70 lahodných cukrfree receptů, které mi pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy!“ Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319856/cukrfree-yAk-319856.jpg 490

Kniha Cukrfree

adorjas

Čakala som viac nízkosacharidových jedál, ale kniha obsahuje vo väčšej miere dezerty, ktoré ja kvôli zdravotnému stavu nemôžem vôbec (ani to sladenie stéviou). Takže, za mňa slabšie.

marti7729

Pěkná kuchařka plná krásných fotek, ale pro mě není moc zajímavá a 40 stran jen o maslech me celkem vytacelo. Nejlepší je recept na pecenou dyni, to je fakt gól. Recept zní asi takto predehrejte troubu, strcte tam dyni a vyndejte. Za me je lepsi verze kuchařky pro malé i velké ta je skutečně top ????

lacikam9655
05.10.2020

Pro me byla knizka spis nevhodnym darkem...kdyz jsem cetla "cukrfree", tak jsem myslela, ze bude prevazne o tom, jak sladka jidla udelat bez klasickeho cukru. Prekvapilo me, ze je tam vetsina slanych receptu a v tech sladkych je proste jen misto cukru stevie. Ted vidim, ze se kucharka patrne zameruje na snizeni sacharidu ve strave...takze trochu zavadejici nazev. Ale je prehledna, pekne obrazky...ac nevarime uplne klasickou ceskou, tak bohuzel zadny recept me nezlakal k vyzkouseni a ochutnani, tak poputuje na charitu:)

Vanula06
13.07.2020

Sice na cukrfree či LC nefrčím, ale recepty z knihy jsou skvělé. Kniha je velmi pěkně zpracovaná. Je fajn vyzkoušet něco nového, netradičního.

martin3683
22.11.2019

Při držení nízkosacharidové diety je to ideální kuchařka. Pomohla mi rozšířit obzory, že se dá jíst také něco jinýho, než je plnotučný sýr a klobása se zeleninou nebo opečené maso. Moc doporučuji a stále podle ní vařím.

lenkaabooks
14.10.2019

Další z variant alternativního stravování, tentokrát bez cukru, případně ho nahradit stévií. Recepty jednoduché, fotky povedené, kdo chce, své si najde.

silvie.s
04.10.2019

Krásná ilustrace, překvapivě chutné recepty a spousta užitečných informací.

bee88maja
20.09.2019

Cukrfree bible. Co víc dodávat? :) Snad jen, recepty jsou překvapivě chutné a díky pravidelné konzumaci, se sníží vaše obsedantně kompulzivní závislost na cukru. Tak to taky vyzkoušejte :) !!!