Nikol117 Nikol117 komentáře u knih

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Pro me docela zklamani, prvnich 200 stran nuda. Pak konecne pribeh nabira na obratkach, ale ze bych z toho byla nejak vylozene nadsena se rict neda. Skoda.

17.02.2020 3 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Asi zatim nejlepsi motivacni kniha, kterou jsem kdy precetla. Vse je srozumitelne popsano a v prubehu cteni jsem si uvedomila spoustu malych chyb, ktere jsem delala pri pokusu plnit si ma prani. Svym zpusobem mi tato kniha otevrela oci.

23.01.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silny pribeh, dojemny. Pribehy z velecneho obdobi mam rada, takze tento mi skvele sedl. Doporucuji precist. Jednu hvezdu odecitam, protoze nemam moc rada knihy, kde je vice vypravecu(prolinani pasazi pritomnost/minulost).

23.01.2020 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Boze ja toho Roberta a Garciu tak miluju!! Strasne jsem se tesila na dalsi pokracovani a vubec, ale vubec me pribeh nezklamal. Opet napinave, zapeklite, precteno jednim dechem. Doporucuji vsema deseti!!!!

15.01.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Trosku me to zklamalo, cekala jsem daleko vice, dle recenzi. Pribeh je to krasny, ale strasne kratky. Cekala jsem vic, daleko vic.

15.01.2020 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Kniha me velmi prekvapila, zajimavy, napinavy pribeh, rozuzleni bylo prekvapive az zapeklite. Akorat opet otevreny konec knihy, takze se tesim na dalsi pokracovani. Za me doporucuji.

15.01.2020 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Zajimave napsana kniha, napinavy dej, poutava. Precteno jednim dechem, takze za me doporucuji.

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvela napinava kniha. Urcite si koupim dalsi knihy od tohoto autora. Kniha se cte jednim dechem, ma vsechno, co spravna detektivka ma mit. Takze za me doporucuji.

Tetovač z Auschwitzu Tetovač z Auschwitzu Heather Morris

Strasne "vychvalovana" kniha, kterou jsem se rozhodla koupit. Bohuzel koupe lituju. Tema holokaust me zajima, rada ctu knihy s touto tematikou. Bohuzel tato kniha je pro me tak divne napsana, nezajimava, nudna, nenapinava. U ostatnich knih, tematu holokaust napr. Mengeleho devce, Smrt je mym remeslem atd. ty knihy ctete jednim dechem, vtahne vas to do deje a vcitite se do postav, takze v podstate vam je v zaveru do breku a mraz vam beha po zadech, z toho, co je v knihach popisovano. Tady se bohuzel nic takoveho nestalo. Cekala jsem od toho daleko vice bohuzel.

28.11.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Budu se opakovat. Stejne jako ostatni knihy autora. Opet chvalim, napinave, zvrhle, skvele napsane.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Zajimavy namet knihy s tetovanim, uplne jsem si predstavovala, jak nekdo orezava tetovani mne. Napinava kniha, kde do posledni sekundy nevite, kdo je vlastne vrahem.

Lazar Lazar Lars Kepler

Knihy od L. Keplera mam rada a tato se jim take naramne povedla. Napinave, promyslene. Precteno jednim dechem, takze opet chvalim.

Sestry Sestry Bernard Minier

Zacatek se mi docela libil, pak se to zacne zamotavat a v podstate v polovine uz tusite, kdo je vrah a na konci se to vlastne potvrdi. Kniha nenadchne ani neurazi.

28.11.2019 3 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Strasne zvlastni kniha. Napinava byla to ano, ale ten dej byl pro me tezko uveritelny. Pokud se toto skutecne stalo, tak to muselo byt pro zucastnene osoby skutecna hruza.

28.11.2019 3 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Zajimave cteni, napinavy dej a necekany zvrat.

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Zvrácené, šílené. Někdy mi dělalo problém vůbec číst. Ale myslím, že každý by si měl tento typ knih povinně přečíst, aby se nikdy nezapomnělo, co za zvěrstvo se tu dělo.

18.09.2019 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Začátek se mi moc nelíbil. Prostě mě autor nedokázal vtáhnout do děje. U tohoto autora mi celkem vadí styl jeho psaní. Minulost/přítomnost. Dost jsem se v tom chvílemi ztrácela. Naštěstí od půlky se kniha začíná "rozjíždět" a četla jsem ji jedním dechem. Rozhodně doporučuji!

21.01.2019 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Ze začátku jsem se mezi těmi všemi jmény a příbehy docela ztrácela. Pak mě kniha pohltila natolik, že jsem musela pořád číst a číst. Skvělý nápad, čtivé a hlavně napínavé. Chválím!

26.12.2018 5 z 5