Jak si správně přát

Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45881/jak-si-spravne-prat-pravidel-jak-uskutecnit-sve-sny-45881.jpg 4.4234

Erfolgreich wünschen (2005)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Anag

nikol6168

Doporučuji přečíst každému. Opakovaně!

Ema22

Je velmi příjemné vědět, že v tom nejsme sami. Pozitivní postoj dokáže změnit mnohé aneb Víra tvá tě uzdraví. Po Zákonu rezonance další kniha od P. Franckha, která rezonuje s mým přesvědčením, že svůj život máme ve svých rukou, a potvrzuje, co si myslím už dávno. Pozor na to, co si přejeme, přání se mohou splnit. Takže si přejme správně, netlačme na pilu, nehledejme za každou cenu a některým věcem dejme volný průběh.

Hanina61

Tahle útlá knížka mi dlouho ležela na poličce v knihovně - před pár lety jsem ji dostala od kamarádky, která si zjevně myslela, že ji potřebuju. Přijala jsem ji, přinesla si ji domů a zapomněla na ni. Znovu se mi připomněla v rámci "čtenářské výzvy" jako "darovaná kniha". A můžu jen konstatovat, že lituju, že jsem si ji nepřečetla dřív, už tehdy... spousta věcí mohla být jinak. A je pravda, že už během jejího čtení se začaly dít zvláštní věci... Začala jsem si přát... a ač dříve skeptik, musím uznat, že "na tom něco bude"... V každém případě mě to nadchlo a už mám doma z knihovny další autorovy knihy... ;-)

DYRKA98

ČAROVÁNÍ pozitivních věcí, je super příloha pro mě!!! Funguje to na 100%!!! Tedy aspoň mě!!! Děkuji za za knížku.

Jonny

Už podle názvu a obálky knihy je jasné, že tahle kniha není vědecká. A tak jsem se k ní snažil přistupovat. Začátek je jen pro silné povahy. Autor se asi snaží motivovat, ale poselství "správně si přejte a váš život bude vyřešen" na mě moc seriozně nepůsobilo.

Knihu jsem nebral moc vážně, a tak mě pár věcí mile překvapilo. Svým přáním a pozitivním/negativním přístupem můžeme zkrátka ovlivnit mnohé. Jen si myslím, že to nefunguje tak přímočaře, jak píše autor.

schizmo

Co byste dělali, kdyby vám někdo řekl, že existují vesmírné principy, ná základě nichž stačí správně požádat, přát si a poděkovat, a vše, na co si vzpomenete, se vám může splnit. Řekli byste si, že je to nesmysl nebo by ve vás ta myšlenka vyvolala zájem? Přečetli byste si o tom něco nebo byste to z první dobré odmítli, že na takové blbosti nemáte čas? Ale ono to moc nevyžaduje, kniha je přelouskaná za pár hodin a od vás se chce jen trochu věřit, ujasnit si, co doopravdy chcete, dát svým přáním potřebnou formu a zbytek je na Vesmíru. Však ono to skvěle zapadá do velkého esoterického konceptu, takže se zde pracuje s pojmy, které jste už slyšeli nebo které byly součastí jiných teorijí a praxí, uvidíte, že se vše navzájem doplňuje v hluboké harmonii. A i kdyby se vám tahle látka zdála moc abstraktní a neuvěřitelná, dozvíte se spoustu věcí, které vám možná pomohou trochu dát si život do pořádku v rámci uvědomění základních hodnot, které jsou sice logické, ale v dnešní době téměř vytěsněné. Díky laskavému stylu autora a krásných příkladů z jeho života se lehce naladíte na možnost, že i to, čemu jste donedávna nevěřili, nemusí být tak neuvěřitelné jak se může zdát. Je zábavné pozorovat jak skeptik tím odmítavě opovrhuje, zatímco praktikující člověk si přeje a dostává. Tak kde ta chyba asi bude? :)

LiLLu

takže znova, moje velke přání se splnilo uzdravila jsem se díky síle myšlenek!!! opravdu neváhejte!!!

Atanone

Pěkná knížka,dostala jsem jako dárek,přečetla a poslala dál.
Jen je třeba dát si pozor na to,aby naše přání zůstávala "ve světle",nikomu neubližovala. neb co pošleme,to se nám vrátí.
I to funguje,protože kniha se mi vrátila-přišla od někoho jiného..tak si ji zase chvilku nechám

LiLLu

Naprosto souhlasim s komentem SaDiablo, přečetla jsem spoustu knih ale tohle je tak jednoduše a dobře napsané, že to pochopí každý. Takže velmi doporučuji lidem co chtějí změnit svůj život! A ano, má zatím malá přání co jsem měla během čtení ( a neobjednavala jsem si parkování, protože to vím dávno že se to dá) , se hned vyplnily a náhoda to opravdu být nemohla:-))

LiLLu

Kdyz jsem docitala tuto knihu rozhodla jsem se ze ji koupim jako darek moji nej kamaradce a sestre. Jsem z ni velmi nadsena a moje zatim male prani se vyplnily!!! Urcite doporucuji:-)

malí

Mini knížka s velkým moudrem. Vždy dokáže povzbudit ve chvílích splínu a když se zrovna nedaří.

Elyen

Když vezmu rady v knize vážně a budu se snažit řídit se jimi, obrovsky mi to pomůže ujasnit si, co přesně chci. Hluboká reflexe životních situací a svých přání mi pomůže zklidnit se, vidět situace z různých stran a nalézat řešení, rozumět sobě i druhým. Ale nemyslím si, že je to o tom, že by mě vyslechl Vesmír, ale o mém myšlení a nazírání na danou věc. Je to prostě o jednoduchém zákonu přitažlivosti, o tom, že mi do cesty přichází to, na co (vědomě či podvědomě) zaměřuji pozornost. Vadí mi pasivita, se kterou kniha pracuje, respektive vynakládání energie pouze na práci s hecováním a pak zase krocením vlastní mysli (všechno si promysli do nejmenšího detailu, bacha, ať na něco nezapomeneš, ale jakmile to máš hotové, nesmíš na to pak už myslet), zatímco člověk fyzicky sedí na zadku. Já radši ten zadek zvednu a "půjdu tomu štěstíčku trochu naproti". A když se ani poté nebude dařit zrovna podle mých představ, nebudu přemýšlet, kde jsem v tom vysílání svých přání udělala chybu, ale spíš se budu snažit zařídit podle toho, co je (a ne co by mohlo, nebo podle mě mělo být). Protože život nebývá jenom podle našich představ a čím dřív si to uvědomím, tím dřív dojdu klidu.

Jessie_K

Tahle malá knížka, takřka do kapsy, mě opravdu mile potěšila. Její obsah mi byl milejší, než ten, který jsem našla v knihách z řady Tajemství. Určitě si autora plánuji "proklepnout" i v dalších jeho knižních počinech.

Martia

Moc hezky napsaný, knížka je hodně motivující, dodává naději, ale kdyby to bylo tak snadný. Jak mám na něco nemyslet, když myslím na to, abych na to nemyslela..

Chytuš

Místy trochu "americký styl", ale celek krásný - kdyby všechny naše myšlenky byly v souladu s popsanými principy, moc krásně by se nám všem žilo...
"Koneckonců je to, co hledáme, vždy jen láska. Koneckonců je to, co nás učiní šťastnými, vždy jen láska. Láska k nám samotným a láska k druhým."
Doporučuji.

Ankavi
02.12.2016

Zajímavá kniha, která vede k zamyšlení nad způsobem, kterým často uvažujeme. Stále se za něčím honíme, stále se něčeho obáváme, vymýšlíme katastrofické scénáře. A pokud už si přejeme něco pozitivního, ani nevíme proč a když se nám to splní, nejsme spokojeni zas. Nejsem asi schopna vnímat všechno, co je v knize popsáno, jako reálné a aplikovatelné v mém životě. Ale myslet pozitivně a svá přání správně formulovat a nehatit je skrytými obavami - to je to nejlepší, co jsem si z knihy odnesla.

Samsullka
06.11.2016

Tato kniha mi dala opravdu velmi mnoho. Četla jsem jí v době, kdy mi nebylo úplně dobře a měla jsem jedno jediné velké přání. Po přečtení této knihy vím a hlavně věřím, že to funguje. Stačí jen, si správně přát.

Niannie
22.09.2016

Když čtu ty negativní komentáře, tak je jasné, že knihy tohoto typu nejsou pro každého.
Já si z ní něco odnesla a dost mi tohle myšlení v životě pomohlo. Věřím v to – a to je základem pro úspěšné plnění našich přání. Hlavou nám denně proběhne nespočet myšlenek a je těžké udržet si je na uzdě a být zaměřen jen na ten svůj cíl (přání), ale chce to cvik a pak to opravdu stojí za to! ;)

Skvělá kniha, kterou řadím mezi mé oblíbence :)

DOPORUČUJI!

petrucha86
16.08.2016

Doporučovaný pokus s parkovacím místem nevyšel, tak třeba se mi poštěstí v loterii..? Ne, teď vážně, věřím, že optimistický a pozitivní přístup v lecčem pomůže, ale příklady v knize se točily vyloženě okolo materiálních věcí, a silou vůle si člověk nový dům či tučné konto vykouzlí jen těžko..Jednu hvězičku dávám pouze za to nabádání k pozitivnímu myšlení, jinak jsem v ní nenašla vůbec nic.

ayan6909
25.07.2016

Moderní postupy, krása, doporučuji

ajsigirl
05.04.2016

Velmi pěkná malá knížečka, která na svůj minimalistický rozměr skýtá spoustu poučení. Knížek toho typu (jak si přát a být svým pánem) jsem četla několik. Tento autor to však podává bez obalu, nejprve si představíte vlastní mozek jako POŠTU, kde se zpracovávají všechny dopisy (myšlenky). Díky této představě pak lépe zvládáte představu o tom, jak to všechno funguje, jak vlastně posíláte svá přání, jak dochází k odeslání apod. S knihou jsem se díky tomu více ztotožnila. Knížka je také pokaždé doplněna i malým příběhem /zkušeností/ samotného autora či jeho známých, což je další plus.
Díky malému rozměru a pár stranám jsem měla pocit, že to zvládnu. Na rozdíl od jiných knih (které čítají několikastovkové strany), kde už kvůli počtu stran předem vzdávám svůj boj a ovládá mně myšlenka - Tak tohle nedám.. - .
Tato kniha nezklame a proto doporučuji pro všechny, kteří se snaží najít rozumně podaný, ´´neokecávaný´´ návod, jak si utřídit myšlenky.

eva198
14.03.2016

Velmi pěkné čtení, knihu jsem četla několikrát, a za mě super :)

JisaOl
28.02.2016

Zajímavá kniha z esoterického žánru. Jak si do života přitáhnout co chcete, jak aplikovat "zákon přitažlivosti", ale hlavně o tom, že hodně věcí v životě člověk ovlivňuje svým postojem a myšlením.

REBELKAAAAAA
15.06.2015

Luxusní, kniha mi dodala motivaci a naději do života na splnění svých snů a přání :).

Azizi
30.05.2015odpad!

Hneď na začiatku je uvedený stručný názorný príklad toho, ako si teda "správne priať". Príklad je o mieste na parkovanie. Keď niekde potrebujeme zaparkovať, stačí si pri odchode z domu len priať, aby tam bolo nejaké parkovacie miesto a keď tam potom dôjdeme, tak zaručene presne na tom mieste bude voľné miesto alebo bude z toho miesta práve niekto odchádzať. Vraj tak to zariadi univerzum. Väčšiu blbosť som ešte nečítala.

rencha86
18.05.2015

Naprosto skvělá kniha. Ostatně jako všechny od Prierra Franckha.

matomi
15.05.2015

Na knížku jsem narazila "náhodou", ale ve správnou chvíli. Věřím, že, když člověk opravdu něco chce, tak to dostane. Je to už jen tím pozitivním myšlením :) Někdy je ale velice těžké nemít pochyby. Já sama mám už "přát si" zkouším. Spousta věcí už dorazila. Vše je o nastavení v člověku. Věřím, protože chci věřit :)

elin.m
23.04.2015

Krásně napsaná kniha, která mi chvilkami připomínala Alchymistu od Paula Coelha :)

Lili2
25.02.2015

Kniha mě nadchla od začátku až do konce, ale přiznám se, že některé pasáže jsem musela číst víckrát. Nu, teď jsem zvědavá, zda se mně podle tohoto návodu přání splní a nemyslím si, že bych někde udělala chybu.

AnyMouse
26.12.2014

Přiznám se ze začátku mě kniha vůbec nezaujala a absolutně jsem nechápala, co těmi slovy chce autor říct, až postupem času jsem to začala "hltat" a zaujalo mě, jak se začít dívat na svět pozitivníma očima! Určitě se člověk nedokáže změnit hned, ale jistě se nad určitými věcmi začnu více zamýšlet a budu je chtít změnit, díky knížce mám zase trošku jinej pohled na život...