Jak si správně přát

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/big_jak-si-spravne-prat-8gr-45881.jpg 4.3541
Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag
Originální název:

Erfolgreich wünschen, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (111)

Kniha Jak si správně přát

Hyjoska
30. ledna

Knížka se ke mně dostala "náhodou", samozřejmě přesně v čas, kdy jsem to potřebovala. To čemu jsem tak nějak v životě věřila, a co jsem vnitřně cítila, dokázal autor sepsat do slov a dát tomu hlavu a patu a nějaká pravidla. Celou dobu čtení jsem si říkala, že to konečně dává smysl a že už vím, co jsem dělala ne úplně správně. Knížka Vám může změnit život, pokud budete chtít...

Nina...
30.12.2022

Je to už delší čas co jsem ji pročítala, ale ten příjemný pocit, že na tom něco bude a ne málo ve mně zůstal a rozhodně je důležité si správně přát :)
Kniha ve mně dozajista zanechala otisk a ovlivnila život tím lepším směrem...


Elea
08.08.2022

Hezká kniha, která srozumitelně a na příkladech vysvětluje zákon přitažlivosti.

daniel2055
26.07.2022

Krásná kniha. Kéž bych cestu k ní našel dříve.
“To co hledáme, je vždy jen láska. Koneckonců je to, co nás učiní šťastnými, vždy jen láska. Láska k nám samotným a láska k druhým.”
“Hledal jsem štěstí, ale čím více jsem hledal ve vnějším světě, tím více se mi ztrácelo z očí. Teprve když jsem to vzdal, že mne šťastným musí učinit jiní, začal jsem nacházet spokojenost a lásku.”

brunette362
24.07.2022

Kniha mi svým obsahem hodně připomíná Tajemství, mají stejnou myšlenku a popisují ji podobně. Ten kdo už Tajemství četl - do tohoto se nepouštějte, pokud jste nečetli - doporučuji vám to. Autor píše čtivě, všechno vysvětluje i na příkladech z praxe, což je velmi užitečné. Utká knížka, která má co nabídnout.

Alena_S
14.06.2022

Páni, to musí být mocná dvojka, pan autor s chotí, a to doslova :) A proč to nezkusit: Ať už v tom je vyšší moc, nebo "jenom" vědomější kontrola nad tím, jaké myšlenky a vlivy si pouštíme do života a hlavy, můžem asi jenom získat.

Jediné mínus jeho příběhu vidím snad v poněkud sobecky znějícím náhledu na některé jeho zážitky - "Koukám, jak se tu pachtíte, ale já už jsem nad věcí, tak pá!" Ale na to by asi autor řekl, že máme na výběr, jestli mu za to nadávat, anebo být nad tou věcí taky. :D

katka134
12.06.2022

Moc pěkná kniha. Teď jen mít dost trpělivosti a opravdu si správně přát.

dendisek3
29.05.2022

Krásná knížka

1