Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/jak-si-spravne-prat-1yr-45881.jpg 4.3427
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Anag

Erfolgreich wünschen, 2005

Kniha Jak si správně přát

LivieBorova
23. listopadu

Možn jsem se v téhle knize nedozvědla nic nového, ale pomohla mi utřídit si myšlenky, a to se taky počítá.

Tessia
11. listopadu

Souhlasím s tím že člověk v sobě může mít zakořenění sebedestruktivní vnitřní programy. Souhlasím s tím, že tyto programy ovlivňují vnímání našeho okolí i nás samotných. To jsou nicméně myšlenky vycházející z psychologie. Tato kniha vám už ale neřekne, jak tyto programy rozpoznat a jak je nahradit jinými. Místo toho se opírá o vesmírnou továrnu přání, komunikaci s Universem a energii myšlení... a to není nic pro mě.

osman111

Chtěla jsem zjistit, co na tomto žánru všichni mají. Myslela jsem si, že to bude blábol, ale ono to bylo moc fajn! Krásně napsaná kniha, že máte pocit, že s autorem sedíte na kávě a on vám povídá. Velmi pozitivně laděná, milá.

Niu

Mně se knížečka neskutečně líbila. Tak málo stran a tolik informací. Jen kdybych to tak měla na paměti v těch vypjatých situacích. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou a pomohla mi otevřít oči zase o něco víc :o)

Gordonlord

Andělé, zázraky, universum, bůh... na tyhle kraviny pro pomatence mám silnou alergii.

Je to hodně nešťastným, pohádkově labilním způsobem podaný a filtrorvaný derivát psychologie budování sebedůvěry a pozitivního přístupu. Což jsou vcelku osvědčené a fungující postupy, které ale v této knize autor ořezal o sílu a opentlil fanaticky vypatlanými nesmysly.

Za tu funkčnost podstaty sdělení dávám alespoň jednu hvězdu.

Jeár13

Tuhle knihu čtu když je mi mizerně, na rozdíl od jiných čtenářů jí vnímám asi trochu jinak. K duchovnu se vracím, když se mi něco nedaří v životě, trochu se v ní probabrám, s vnitřním já si proberu a zamyslím se nad minulostí, podstatou,.. spíš než jako duchovní jí beru jako psychologickou. Nakonec jí vždycky odložím s tím, že si stejně svoje štěstí člověk musí zasloužit sám a čtením nic nedokáže. Takže prakticky kniha splní svůj účel, ovšem jinak než bylo knihou zamýšleno. Párkrát jsem jí rozečetla, ale nikdy jsem jí nedočetla.

YA-girl

Dokonalá knížečka, která s lehkostí popisuje fascinující možnosti lidské mysli a to, jak jednoduché to je - něco si přát a pak prostě jen sledovat, jak to přichází do našeho života... Z knihy dýchá neskutečný optimismus, snadnost, lehkost, pozitivita... fakt, že náš život je fascinující, nádherný, dokonalý, zázračný... ("spoiler": toto ohodnocení lze napsat ke každé druhé knize od autora... ale tahle byla pro mě první a nikdy nezapomenu, jak mocně na mě zapůsobila!)

Magrata15

Další z motivačních knih, jak si zlepšit život.
Pěkně a srozumitelně napsané.