Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45881/jak-si-spravne-prat-pravidel-jak-uskutecnit-sve-sny-45881.jpg 4.3350
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno · Anag

Erfolgreich wünschen · 2005

Kniha Jak si správně přát

Jiřinka.H

Začala jsem komentář ve kterém jsem chtěla popsat absolutní shodu s knihou The Secret od Rhondy Byrne. Pak jsem se ale podívala na roky vydání a podle naší databáze knih byla tato kniha napsána a vydána o rok dříve.. říkám si tedy, kdo koho vlastně okopíroval. Ať tak či onak, druhý autor si mohl dát práci alespoň se změnou příběhů a ukázek, aby se projevila alespoň částečná originalita a čtenář neutrácel peníze za dvě naprosto totožné knihy - jen v jiném obalu. Opomenu-li však tuto skutečnost, princip ke kterým obě dvě knihy směřují je opravdu úžasná myšlenka, obě knihy jsou velmi pěkně napsané a dokážu uvěřit, že spoustě lidí změní život.

Papírek

Ze začátku mě kniha moc nezaujala a na to, že je tenká trvalo mi několik dní než jsem ji přečetl. Silně mi připomínala knihu Tajemství od Rhondy Byrne. Jsou v ní celkem zajímavé příběhy o vyplněném přání, až se to zdá neuvěřitelné. Nakonec jsem usoudil, že je to pěkná kniha s pozitivní energií.

vikaa

Kniha, kterou bych měla ráda se sešitem svých přání trvale na svém nočním stolku, abych se k ní mohla podle potřeby vracet. Jooo, přát si to je věda!!!

stastnyctenar

Dobře čtivá kniha, která člověka naladí pozitivně, dá pár rad a triků a přidá naději na splněné sny.

Lenka.P

Čtivý návod s příběhy ze života.

Miláček484

Zajímavé čtení, už jsem vyzkoušela a svým způsobem to funguje.

Renncha

Tato kniha mi konečně otevřela oči, už vím jak mám směřovat ke svému štěstí. Kniha zvedne náladu a dokáže v danou chvíli zoufalství i pomocí zvednout se a zamyslet se nad svým životem, a zkusit žít po svém, tak jak si přejeme. Doporučuju, pro ty co jsou nakloněni ve víře myšlenek a Universa ☺️ pro osobní rozvoj je tato kniha startovací, více informací se dá dočíst v knize Tajemství od Rhondy Byrne

gretl74
14.11.2018

Nevěřím autorovi ani slovo, dle mého si pouze přeje tučnější konto v bance a my, hledači světa a pravdy v knížkách, mu to bohatě plníme.