Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/big_jak-si-spravne-prat-8gr-45881.jpg 4.3483
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

Erfolgreich wünschen, 2005

Kniha Jak si správně přát

Monique66

Kniha, ke které se ráda vrátím.

Munchkin451

Ať si říká kdo chce, co chce, ale já věřím na sílu myšlenky, věřím na zázraky a věřím na zákon přitažlivosti! Takže knížka přesně pro mě.

elisa194

Krásně napsané, popsané, kniha se dobře a rychle čte. Zjistila jsem, že dělám některé věci špatně, tak to aspoň napravím.

Lili

Někdy stačí změnit úhel pohledu nebo prostě jen otevřít oči.
A začnou se dít zázraky.

frantisek0724

Nic z čeho bych se posadil na zadek. Pěkně, srozumitelně napsáno, nicméně autorovi myšlenky jsou všeobecně známé. S knihami tohoto žánru se v poslední dekádě roztrhl pytel. Tato je za mě lepší průměr.

AnetaD.

Milý návod.. pro “neskeptiky” :)))

baacinka

Váhala jsem, zda 2 nebo 3 hvězdičky, ale 3 by asi byly moc, i když ta kniha za čtení stojí, tak to asi budu měnit dle nálady. Ta knížka je totiž na jednu až směšná, na druhou geniální. Vysvětlím: autor totiž vzal základní principy, jak být v životě šťastný. Principy, které jsou známé už několik tisíc let všem významným duchovním tradicím a poslední dobou potvrzené teoriemi pozitivní psychologie, kognitivně behaviorální terapie i psychologie přijetí a odevzdání. Zkrátka rady, které byste se doslechli v každém lepším kostele nebo budhistickém chrámě nebo u psychoterapeuta. Ale na tom se nedá zbohatnout tak snadno, jako když to zabalíte do módních ezoterických žvástů o Univerzu a energiích apod. Na druhou stranu jsem zatím nenarazila na tak zhuštěné základní autoterapeutické principy v jedné malinké knížce, které pomohou podle mě úplně každému. Takže když si odmyslíte ten ezoterický kabát, tak je to vlastně užitečné čtení. Leč, ten kabát tam je a proto dvě hvězdičky, i když tu knížku vlastně můžu docela doporučit.

Barbanka

Úžasná kniha, poslouchala jsem jako audio a po celou dobu mě zaplavoval pocit pozitivní energie. Doporučuji každému kdo chce změnit své vnímání a vlastně i celý svůj život