Nikol117 Nikol117 komentáře u knih

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Zajimava, napinava kniha. Prvni kniha od teto autorky, kupuji hned dalsi.

24.09.2020 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Nejprve jsem videla film a az ted jsem cetla knizku. Film je pro me lepsi, nicmene kniha byla take super. Ctiva, napinava, ale jina. Kazdopadne velmi zajimavy namet, takovy netradicni.

05.09.2020 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Dalsi kniha ze serie, ktera byla opet napinava a uplne jsem se desila konce(nechci davat spoiler). Rozhodne doporucuji.

30.08.2020 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Na me to bylo az moc pretazene, az moc sci-fi. Jako vrazdici vyrobky?? No nicmene tohoto autora mam rada, takze se tesim na dalsi jeho knihy.

24.08.2020 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Napinave, ctive. Rozhodne doporucuji.

24.08.2020 4 z 5

Průlom Průlom Michael C. Grumley

Tento zanr knihy nebyl ten, ktery obvykle ctu. Musim ale vyzdvihnout to, ze i kdyz me prvni polovina knihy prilis nezaujala, tak za to ta druha byla napinava a velmi me bavila. Zajimavy namet z vedeckeho prostredi a docela se tesim na pokracovani.

14.08.2020 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Tato kniha se mi libila, byla napinava, dej byl dobre promysleny.

13.08.2020 4 z 5

Malenčí Malenčí Hana Kavurová

České autory moc nemusím. Ale tato kniha, trochu hororová mě opravdu zaujala. Napínavý děj a četla jsem ji jedním dechem.

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Upřímně mě začátek trošku nudil, možná je to proto, že mě téma pravěku moc nezajímá. Ovšem asi v půlce kniha nabírá spád a je velmi napínavá. Postavy jsou taktéž sympatické, takže ve výsledku super detektivka.

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Zajímavá kniha, trošku drastická. Ale mně se líbila, takže doporučuji.

31.07.2020 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Napínavé, strhující, skvělý děj. Už dlouho se mi nestalo, abych nějakou knihu přečetla během jednoho dne a to jedním dechem. A ten konec opravdu překvapivý.

31.07.2020 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jiné knihy od Nesba mi možná připadaly zajímavější, ale nicméně tato kniha nebyla vůbec špatná. A tomu konci jsem se upřímně od srdce smála.

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Napínavá detektivka s opravdu hodně zapleteným příběhem. Ale četlo se to dobře a konec byl překvapivý.

17.06.2020 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Do první poloviny jsem se nudila, druhá polovina už byla zajímavější. Kniha nenadchne, ani neurazí.

14.06.2020 3 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Mě tato kniha zas tak nenadchla. První polovina byla pro mě docela nuda, druhá polovina mě bavila více. Nicméně jako o dechovka na nudné nedělní odpoledne ideální. Nicméně znám daleko více lepších motivačních knih, než je tahle.

03.06.2020 3 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Takové knihy by mělo být povinností číst, aby se nikdy nezapomnělo, jaké hrůzy se děly.

30.05.2020 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Prvni dil byl o neco slabsi, ale tento dil byl naprosta bomba. Napinave od zacatku do konce. Nemohla jsem se odtrhnout od cteni, takze za me super detektivka.

11.03.2020 5 z 5

Úlomky ženy 2 Úlomky ženy 2 Katarína Krnáčová

Prvni dil byl lepsi. I tak to bylo ale fajn pocteni...

10.03.2020 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Oddechova knizka, ktera mi sice v par vecech dost otevrela oci, ale jinak me nicim zvlast nenadchla. Bohuzel.

10.03.2020 3 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Krasne napsane, skoda ze je kniha tak kratka. Inspirujici, motivujici, hodne jsem se v tom videla.

21.02.2020 4 z 5