Průlom

Jaderná ponorka hluboko v Karibském moři je za tajemných okolností nucena přerušit svou misi. Objevují se podivná fakta, která námořního vyšetřovatele Johna Claye dovedou až k mořským biologům, jejichž projekt změní svět. Alison Shawová a její tým dokážou s pomocí výkonného počítačového systému neuvěřitelné – komunikovat s delfíny. Mezitím Zemi hrozí nejhorší ekologická katastrofa v dějinách a na dně moře se odehrává něco velice podivného…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418861/prulom-xA5-418861.jpg 4.220

Průlom 1.

Literatura světová, Thrillery, Sci-fi

Vydáno: , CPress

Breakthrough, 2013

Kniha Průlom

GYROTOURBILLON

Super kniha, věřím i dalším dílům, které si nenechám proklouznout. Sci-fi , pokud je dobře vymyšlené a postavené částečně na reálném základu, má co nabídnout. Ano, má to jistou spojitost se starší, též jedinečnou knihou..., ale to neubírá na atraktivitě, naopak může nakopnou k znovupřečtení a porovnání.
Fanouškům sci-fi doporučuji, ale i k lidem neholdující této formě literatury.
5* si tedy první díl zaslouží.

Nikol117
14.08.2020

Tento zanr knihy nebyl ten, ktery obvykle ctu. Musim ale vyzdvihnout to, ze i kdyz me prvni polovina knihy prilis nezaujala, tak za to ta druha byla napinava a velmi me bavila. Zajimavy namet z vedeckeho prostredi a docela se tesim na pokracovani.

ZuzanaN
04.06.2020

Výtečné čtení, už se těším na pokračování!

Katania
20.05.2020

Moc se mi to líbilo! Napínavé a zajímavé. Moc se těším na další knihy!

bbara155
09.01.2020

Autor se jistě inspiroval klasickou knihou Roberta Merleho Až delfín promluví, ale to mi zase až tak nevadilo. Bylo to napínavé, akční a dobře se to četlo. Jen ten konec byl trochu moc, takže na pět hvězd to není.

rimar
08.11.2019

Prumerna kniha. Zacatek dost vlekly ale pak se pribeh rozbehne a docela to jde. Nebudu resit ze je zde inspirace od ostatnich autoru protoze vymyslet neco co tu jeste nebylo uz pujde velmi tezko. Jen ten konec. Jeden obr hepac kdyz jsou vsichni zachraneni a take zaporak takova klasika. Na to ze se jedna o prvotinu to nebylo spatne proto 4 hvezdy u zabehleho autora bych nedal vice nez 3.