Nikol117 Nikol117 komentáře u knih

Genesis Genesis Chris Carter

Panebože já toho Cartera tak miluju!! A ptám se proč, proboha proč se jeho knihy nezfilmují. Z toho by byl pěknej biják! :D

02.08.2023 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Cetla jsem hodne knizek, kde je popsan “pribeh” z koncentracnich taboru a tenhle me zas tak moc nezaujal. Podle hodnoceni jsem cekala asi neco vice. Ano kazda kniha o koncentracnim tabore je smutna a muselo to byt hrozne. Ale tady ta kniha spise popisovala Zuzanu jako takovou - jeji detstvi az dospelost, cukrovar atd…Pribeh z koncentracniho tabora byl za me kratky a ne zas tak barvive popsany. Zkratka jsem asi cetla lepsi knihy na toto tema.

03.08.2021 3 z 5

Děvčata z Osvětimi Děvčata z Osvětimi Sylwia Winnik

Knihy této tématiky je velice těžké popsat a hodnotit...Slovy nelze popsat, co za hrůzy se v té době děly. Hrozné.

27.01.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Predchozi dil byl lepsi. I tak se mi ale kniha libila.

16.01.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Dalsi pribeh s Joonou Linnou. Precteno behem jednoho dne, protoze to bylo opet velmi napinave a ten, kdo to vsechno pachal me prekvapil, to bych necekala. Tesim se na pokracovani.

12.01.2021 5 z 5

Ceske autory detektivek moc nemusim, nicmene diky teto knize menim nazor. Do knihy jsem se opravdu zacetla, policejni prostredi me bavilo, pribeh taky. Jen to teda sakra blbe skoncilo, takze urcite kupuju dalsi dil, at vim jak to dopadne. :)

02.01.2021 4 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Tohle byla jizda od zacatku do konce. Zajimavy a napinavy pribeh a ten konec byl rozhodne necekany.

29.12.2020 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Od zacatku do konce velmi ctive a napinave. Kniha me velmi mile prekvapila. A doufam, ze bude nejake pokracovani.

26.12.2020 5 z 5

999: Příběh žen z prvního transportu do Osvětimi 999: Příběh žen z prvního transportu do Osvětimi Heather Dune Macadam

Vlastne nevim co napsat, tyto knizky se strasne spatne hodnoti, vzhledem k hruzam, ktere popisuji. Nicmene mi docela vadilo, ze jsem se ztracela ve spleti pribehu jmen tech zen, ktere to vypravi. Bylo to pro me docela chaoticke. Znam bohuzel i lepe napsane knihy s touto tematikou, knihy ze kterych mi jde mraz po zadech, tady se to bohuzel nestalo....

21.12.2020 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Na knihu jsem se tesila cely rok a opet nezklamala! Napinave cteni.

10.12.2020 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Opet dokonale cteni. Tesim se na dalsi dil!

24.11.2020 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Nevim vlastne, co napsat...Asi pulka knihy byla pro me strasne nezazivna a opravdu jsem se musela hodne premahat, abych knihu vubec zacala cist. Nicmene dalsi polovina knihy nabrala na obratkach a obsah jsem hltala. Myslim si, ze dalsi knihu od autora si ale neprectu. Ve vysledku byla kniha takovy lepsi prumer.

21.11.2020 3 z 5

Modrá košile Modrá košile N. P.

Pohled do reality sluzby u policie. Takto to bohuzel ale funguje skoro u kazde firmy...Ze ten kdo provozuje ritni alpinismus se ma vzdy lepe. Nicmene kniha nebyla spatna, jen pro me byla dosti zvlastnim zpusobem napsana. Snad se ma autor na OO lepe ????

19.11.2020 3 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Nejprve musim rict, ze jsem si tuto knihu koupila z duvodu, ze se mi velmi libila predchozi kniha autora Posledni lez. Na Posledni lez tato kniha ani z daleka nema. Ovsem tato kniha nebyla vubec spatna, byla napinava a mozna i k zamysleni...Ze penezma se da skryt ledacos...

24.10.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Nejprve mi uplne dejem kniha nesedla. Boj mezi “kartami” mi prisel trosku premrsteny, stejne tak jejich tresty atd. Ale asi v polovine knihy dej nabira na obratkach a zacala se mi libit. Ten konec jsem teda trosku obrecela. No skoda.

22.10.2020 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Prvni kniha V kleci me tak zaujala, ze jsem se tesila na pokracovani. Bohuzel me kniha docela zklamala, prislo mi to skoro stejne. Zadny novy napad, zadny novy spad. No skoda.

16.10.2020 3 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Nevim vlastne, co na to napsat. Napinave, ctive...do posledni chvile vlastne netusite, jak to vse dopadne. David je sympaticky a vlastne i cela knizka je zajimava.

14.10.2020 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Opet napinave cteni. Z autora se stava muj oblibenec. Zvracene, tajemne, napinave.

10.10.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Na tohoto autora jsem slysela jen same dobre ohlasy, pry pise podobne jako muj oblibeny autor Carter. Musim uznat, ze to byla pravda. Po delsi dobe opet napinava kniha, zvracena, cetla jsem ji jednim dechem. Tesim se na dalsi!

03.10.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Zatim nejslabsi kniha od Nesba. Zapletka to byla pekna, mozny pachatel se take zmenil nekolikrat, porad se neco deje, ale kniha se mi strasne spatne cetla a vubec me to nevtahlo do deje. Pritom Nesba mam rada. Skoda.

29.09.2020 3 z 5