Modrá košile ekniha

Feťáci, zloději, opilci, mrtvoly, bezdomovci a špína zažraná do postav z obou stran zákona, které Modrá košile ukazuje ve své nahotě a charakterových úchylkách, se jako nekonečná nit táhne příběhem ukazující život na samém dně společnosti z pohledu řadových policistů. Modrá košile je ochucená cynickým humorem, absurditou a syrovou přirozeností podanou z pohledu praxe z prostředí, o kterém se nepíšou romány a kde hrdinové neobjasňují velké případy, ale ukazuje policii ve své nahotě a každodenní rutině....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428858/modra-kosile-tdd-428858.jpg 4.719
Detektivky, krimi, Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Modrá košile

anetka-babetka

Kniha je teda hodně čtivá. Především mě překvapilo, jak "drží" policejní sbor pospolu a jak moc je tvrdá práce na obvodě. Klukům a holkám u PČR držím pěsti. Dávám 5 hvězd.

Knihajeradost

Kniha je psaná v první osobě z pohledu řadového policisty. Je čtivá a okořeněná cynickým humorem. Několikrát jsem vyprskla smíchy a bavila se. Ach, ta moje živá představivost... :-) I když někdy jsem byla dost zaskočená, jak to u policie chodí. Nic podobného jsem ještě nečetla, ale kniha mě bavila. Jestli vás zajímá reálný svět policie, knihu vám můžu jen doporučit.

Ema516

Knihu jsem přečetla za jeden večer. Doufám, že vyjde další!

ligara

Zajímavý vhled do života příslušníků policie. Jak záslužná a tvrdá práce to je bez ohledu na okolnosti doby .Je to psané poutavě a výstižně.

Krystinka1990

Přečetla jsem to jedním dechem. Opravdu originální kniha a našem sboru PČR

Roman-Marg

Vtipná kniha z reálného světa policie. Konečně měl někdo odvahu napsat jak to ve skutečnosti je. Palec nahoru. Doufám že někdy budou ke čtení i další díly.

MatePraha

Doporucuji