Nikol117 Nikol117 komentáře u knih

Policie Policie Jo Nesbø

Napínavé, poutavé, H. Hole opět nezklamal. Autor mě začíná čím dál více bavit. Rozhodně doporučuji přečíst. Těch 600 stran se čte opravdu dobře a nejde se jen tak odtrhnout.

10.10.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Ano měl by si ji každý přečíst, je to přeci povinná četba na středních školách... Některé pasáže mě vyloženě bavily, některé zase ne. Celkově se mi kniha nečetla nějak dobře. Bohužel.

02.10.2017 3 z 5

Jak čůrají nevěsty Jak čůrají nevěsty M. M. Cabicar (p)

Kniha se čte dobře, sem tam jsem se i zasmála. Ale jinak je to docela blbost.

29.12.2016 3 z 5

Argo Argo Matt Baglio

Asi do půlky se kniha čte fakt těžce, docela nudný děj, nic se neděje, měla jsem v plánu knihu radši nedočíst...Naštěstí poté děj knihy nabral jiný rozměr, bylo to napínavé a s očekáváním jsem četla a čekala, jak to vlastně celé dopadne. Hodnotím jako průměr, kniha nenadchne, ale ani neurazí.

12.10.2016 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Autor musí být vážně asi psychopat nebo génius. Tato kniha byla druhá, kterou jsem od něj přečetla. A je stejně tak brutální, napínavá...další šílený vrah, další nečekaný konec. Tohle se prostě musí přečíst a ne komentovat! Prostě doporučuji všema deseti!

01.04.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvěle napsaná kniha, napínavá s poutavým dějem. Četla jsem ji jedním dechem. Rozhodně patří k těm lepším v tomhle žánru. Doporučuji!

15.03.2016 5 z 5

Kniha mi byla doporučena mou kamarádkou, prý je to pecka. Mě se to tedy tak moc nelíbilo. Četla jsem o hodně lepší knihy v tomhle žánru. Tato kniha má sice zajímavý děj, ale nedokáže člověka tak upoutat, místy jsem se nudila. Vhodné na nedělní sychravé odpoledne.

03.03.2016 3 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Zajímavá kniha, která dokáže svým způsobem mnohým lidem v životě pomoci. Místy avšak příliš zdlouhavá. To nic nemění na tom, že bych ji doporučila každému. Takže přej a bude ti přáno!

20.02.2016 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Zajímavá kniha. Má přes 700 stran, ale čte se velmi lehce a rychle, je totiž hodně napínavá s poutavým dějem. První kniha od Nesba a rozhodně si od něj koupím další.

18.02.2016 4 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Zdlouhavá kniha, místy zábavná. Škoda, že nebyla až tak moc napínavá, jako detektivky od jiných autorů. Ale jako kniha na nudné odpoledne vystačí dobře.

11.02.2016 3 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Nebylo to tak zajímavé a poutavé jako Mlčení jehňátek. Ale i tak tato kniha stojí za přečtení.
Opět překvapivý konec.

04.02.2016 4 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Zatím jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla....Po přečtení nevím, jestli jsem zvrácená já, nebo ta kniha(autor). Mě se to prostě strašně líbilo.

24.01.2016 5 z 5

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

Kniha stojí za přečtení, není to sice úplně top mezi detektivkami, ale mě nadchla. Má propracovaný příběh, je napínavá...Taková oddychovka na pozdní večer, samozřejmě přečtena za jediný den.

18.01.2016 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Další kniha od A. Christie přečtená během jednoho odpoledne. Od knihy se nedá odtrhnout, je velmi napínavá. A ten konec mě opravdu dostal....

17.01.2016 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuhle knihu by si měl přečíst každý mladistvý, jako odstrašující případ. Svět drog a prostituce, poutavý děj, zajímavé postavy....Když můžeš přestat, nechceš, když chceš, nemůžeš.
Velice dobře napsáno.

Pravý Hannibal Lecter Pravý Hannibal Lecter Jaques Buval

Brrrrr. Bavilo mě to, horrory miluji.

16.01.2016 4 z 5

Tajemství Tajemství Ken McClure (p)

Toto téma mě baví, kniha je napsaná dobře a je poutavá. Na takový oddych ve vlaku nebo letadle je přímo stvořená.

Bestie Bestie Jackie Collins

To byla ale Bestie :D. Napínavá kniha. Doporučuji. Taková oddechovka.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Nemám slov, úžasně napsaná, poutavá kniha, docela zvrácená.

Schůzka se smrtí Schůzka se smrtí Agatha Christie

Styl jakým Christie píše mě nepřestane udivovat, kniha přečtena během jednoho dne. Je strašně napínavá a s nečekaným koncem.