Jak čůrají nevěsty

Jak čůrají nevěsty https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291212/bmid_dite-skolkou-povinne-jak-curaji-nev-i5x-291212.jpg 4 128 23

Dítě školkou povinné série

Další nálož příhod s nyní již čtyřletou Viki. Je možné, že po přečtení několika kapitol se budete celý den přiblble usmívat a nevěřícně kroutit hlavou...

rakakan
26.03.2024 3 z 5

Vtipné, lehká četba. Některé momenty mi připomněly děti, jiné zase vnučky.
Za mě dobrý.

12.07.2019 2 z 5

první díl byl lepší :)

muchomurka
03.04.2019 2 z 5

Tohle se moc nepovedlo. První díl se dal, ale toto bylo umělé, dělané jen na efekt, ne moc vtipné. Škoda. Dočtu i poslední díl, snad bude zase o něco lepší (ne že by to měl těžké, být lepší).

martina.culik
02.01.2019 4 z 5

Hodně jsem se bavila a nasmála. Děti prostě dokáží být tak roztomile bezprostřední, že by se z toho jeden (většinou rodič) zbláznil.

lucie2371
12.10.2018 4 z 5

O trochu slabší než 1. díl, proto dávám 4 hvězdičky.

Ruxandra
13.08.2018 4 z 5

Nenáročné, oddechové, místy až absurdní, ale milé :)

Terry.89
25.01.2018 3 z 5

Není to úplně špatné, ale zkrátka po zkušenosti s úryvky, které jsem četla na sociální síti, jsem očekávala něco víc. Nějaké to pousmání to u mě vyvolalo, ale to bylo asi tak všechno. Naopak u mé mamky se dostavil hlasitý smích, ktrý v ostatních cestujících vyvola vlnu zvědavých pohledů. Takže nepochybuji, že kniha si jistě své čtenáře najde.

ejwa1937
16.01.2018 3 z 5

Nedočetla. Jedna kniha dobrý, dvě už jsou moc. Vtipné určitě, ale ten stále opakující humor, už prostě na druhou knihu nestačí - pro mě tedy ne, ale to je jen můj názor.

VercaV
28.10.2017 4 z 5

Za mě slabší díl než první. Super odpočinková četba, příběhy vtipné, jen některé mám pocit že se opakují.

DariDerek
30.06.2017 4 z 5

O hodně lepší než první díl. Přišlo mi, jako by autor už netlačil na pilu a třeba u slabších příběhů nehonil chybějící komičnost a nechal to tak - což fakt oceňuji :) Více píšu tady: http://darameganknihy.blogspot.cz/2017/06/dite-skolkou-povinne-jak-curaji-nevesty.html

Hakate
26.06.2017 5 z 5

Skvělé oddechové čtení, které pobaví každého se smyslem pro humor. Skvělé čtení na zlepšení nálady.

L-Žany
11.06.2017 4 z 5

U některých historek jsem se opravdu od srdce zasmála. :-D Byť jsou některé historky úžasné a jiné slabší, je to skvělá oddechovka, člověk se opravdu dobře pobaví. :)

Erawan
21.03.2017 4 z 5

Dobré oddychové čtení, opravdu s chutí jsem se zasmála, i když místy jsem musela s rodiči Viki až soucítit... Fakt je, jak píše níže zdazilek, že některé historky jsou poněkud nadsazené, aby byly vtipnější, ale myslím, že se s tím autor vypořádal dobře. Knížka je "značně nevhodná" do autobusu, vlaku a dalších dopravních prostředků :-) ...

Michaela91
06.03.2017 3 z 5

Nějaké historky byly vtipné. jiné mi přišly neuvěřitelné a přibarvené aby vtipné byly. Na čtyřleté dítě myslím až moc přehnané.

zaranda
09.02.2017 4 z 5

Nejraději mám příhody z čekárny ORL. Škoda, že není v čekárně takové kvítko, když tam sedíme x hodin my.

Iwíček
25.01.2017 5 z 5

Naprosto luxusní zábavné počteníčko. Musím říci, že jsem si četbu užila od samého počátku až do samého konce. Malou Viki a její trampoty jsem si naprosto zamilovala.

Nikol117
29.12.2016 3 z 5

Kniha se čte dobře, sem tam jsem se i zasmála. Ale jinak je to docela blbost.

popeluška
15.11.2016 5 z 5

Kniha opět nezklamala.......člověk se u ní nasměje a je mu fajn :-)

limetka2008
05.09.2016 odpad!

Příšerná blbovina, křečovitý pokus o humor a ty "vtipné" hlášky bych chtěla vidět, které dítě by je takto prohlásilo - viz kapitola "Zdravení a pozdravy" - Perun s tebou! a Zduř cype! - to není slovník čtyřleté holčičky, to jen tatínek si myslí, že je spisovatel, ale je to pouze hodně trapný pokus o humor. No a takhle to pokračuje až do konce.

děti humor podle skutečných událostí

M. M. Cabicar (p)
česká, 1972
2015  64%Humorné příhody očima odvážného otce
2014  30%Sundáš mi kalhotky?
2016  71%Jak čůrají nevěsty
2014  30%Kulový plesk
2016  84%Ze života andílků

Kniha Jak čůrají nevěsty je v