Jak čůrají nevěsty

Další nálož příhod s nyní již čtyřletou Viki. Je možné, že po přečtení několika kapitol se budete celý den přiblble usmívat a nevěřícně kroutit hlavou...

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291212/dite-skolkou-povinne-jak-curaji-nev-i5x-291212.jpg 3.5100

Dítě školkou povinné 2.

12.07.2019

první díl byl lepší :)

muchomurka
03.04.2019

Tohle se moc nepovedlo. První díl se dal, ale toto bylo umělé, dělané jen na efekt, ne moc vtipné. Škoda. Dočtu i poslední díl, snad bude zase o něco lepší (ne že by to měl těžké, být lepší).

martina.culik
02.01.2019

Hodně jsem se bavila a nasmála. Děti prostě dokáží být tak roztomile bezprostřední, že by se z toho jeden (většinou rodič) zbláznil.

lucie2371
12.10.2018

O trochu slabší než 1. díl, proto dávám 4 hvězdičky.

Ruxandra
13.08.2018

Nenáročné, oddechové, místy až absurdní, ale milé :)

Terry.89
25.01.2018

Není to úplně špatné, ale zkrátka po zkušenosti s úryvky, které jsem četla na sociální síti, jsem očekávala něco víc. Nějaké to pousmání to u mě vyvolalo, ale to bylo asi tak všechno. Naopak u mé mamky se dostavil hlasitý smích, ktrý v ostatních cestujících vyvola vlnu zvědavých pohledů. Takže nepochybuji, že kniha si jistě své čtenáře najde.

ejwa1937
16.01.2018

Nedočetla. Jedna kniha dobrý, dvě už jsou moc. Vtipné určitě, ale ten stále opakující humor, už prostě na druhou knihu nestačí - pro mě tedy ne, ale to je jen můj názor.

Humorné příhody očima odvážného otce
Humorné příhody očima odvážného otce