Tajemství

Steven Dunbar přijde na stopu vraha své dobré přítelkyně, která pracovala pro Lékaře bez hranic. Pachatelem je Ranjit Khan, pracovník pákistánské rozvědky. Ten, aby získal klíč k zakódovaným souborům o viru obrny, unese Dunbarovu dceru. SAS nastraží na letišti léčku, ovšem zrůdný Khan se pojistil – dívku nechal v jednom z tisíců zaparkovaných aut a do toho navíc nainstaloval bombu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193175/tajemstvi-193175.jpg 4.626

Steven Dunbar (10.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

The Secret (2013)

Kniha Tajemství

Danuše7
28.12.2017

Napínavá kniha plná zvratů, tajné služby vždy znamenají komplikace.

raty
06.06.2017

Steven Dunbar zase ve vrcholné formě. Moc mě baví hlavní hrdina i detektivní zápletky z velmi zajímavého prostředí. A tato kniha není výjimkou.

mirunda
04.06.2017

Kniha se dobře a rychle četla, ale příběh mi přišel dost neuvěřitelný a nepravděpodobný. Hlavně jeho vyřešení.

lakyh
30.11.2016

Opět úžasná knížka, od tohoto autora jsem ještě nečetl žádnou špatnou. Nejvíce se mi líbí to jak je postupně dávkováno odhalování pravdy, ty malé posuny krůček po krůčku, jak dokáže i ve zdánlivě beznadějné situaci něco vymyslet a posunout se tak dál a pak to do sebe všechno zapadá. Opět mezinárodní hra velkých mocností a tajných služeb, plná maskování a přetvařování. Něco z toho se opravdu i může přibližovat realitě, bohužel.

dominikB951
01.02.2016

Skvělá kniha, jediný nedostatek: proč je tam, kde je napsané o čem to je napsané jméno pachatele? To teda nechápu.

Nikol117
16.01.2016

Toto téma mě baví, kniha je napsaná dobře a je poutavá. Na takový oddych ve vlaku nebo letadle je přímo stvořená.

ovpana
28.08.2015

Další úžasná kniha od tohoto spisovatele ,nechybí napětí a dobrodružství ,hezky vykonstruovaný příběh který se dobře čte.

čef
06.03.2015

Téma biologického boje a zneužití výzkumu a získaných výsledků se prolíná do všech knih autora. Všechny jsou také výborné a patří mezi špičku knih z této oblasti. Zajímavá a ozvláštňující je zejména kombinace vědecké, napohled nudné činnosti, s akčním hrdinou Stevenem Dunbarem, který jde důsledně a neomylně za svým cílem - dobrat se pravdy a potrestat viníky. Dalšího komentáře netřeba, kniha upoutá od první stránky.

Ken McClure
skotská, 1942