Když jsi odešel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Temný psychologický thriller od autora úspěšného románu Spřízněné duše Když se Catherine probudí, myslí si, že si její manžel šel zaběhat. Jenže Simonovy běžecké boty leží netknutě u dveří. Nic nechybí, kromě něj. Catherine ví, že její muž musí mít potíže. Neopustil by ji ani děti bezdůvodně. Jenže Simon důvod zná. Zatímco Catherine čelí šílené situaci, Simon si užívá po světě. Nemůže se však skrývat navždy. Když se znovu objeví po pětadvaceti letech, Catherine se konečně dozví pravdu. Pravdu, kterou by raději nevěděla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388433/big_kdyz-jsi-odesel-chtela-se-jen-dozve-XYj-388433.jpg 4.1277
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

When You Disappeared, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (98)

Kniha Když jsi odešel

kob
14. září

Perfektní! Jak zajímavý příběh, tak neobvyklá forma.

Erlif
02. září

Tak tohle se opravdu nepovedlo... Nemohla jsem se začíst, putování časem mě nebavilo... Chtěla jsem vědět, jak to skončí a to byla si jediný důvod proč jsem knihu dočetla. Za mě opravdu nejhorší kniha, přitom další dvě, které u nás vyšly patří mezi mé TOP knihy... škoda


orinka3
03. srpna

Už Spřízněné duše se mi od něj líbily. Píše skvěle, poutavě. Tady vůbec nevadí přeskakování mezi postavami a časem Zpočátku nás Marrs tak trochu napíná a jen naznačuje pozadí. Já pořád nevěděla, kdo je tu vlastně záporák. Až když se to rozjelo docela. Ten, kterého jsem pokládala za ublíženého citlivku, se projevil naprosto jinak. A byl přesvědčený o své pravdě a o svých nárocích. Ten konec, když zjistil, jak se šeredně pletl!

Knihomol2108
30. července

Naprosto famózní kniha.

katerina1453
25. července

(+ SPOILER) Pokud se vám někdy dostal pod kůži člověk s narcistní poruchou osobnosti tak víte, jak téměř nemožné je ho odtamtud dostat pryč... A tato knížka dává jedinečný pohled "z druhé strany", který mi pomohl se přes to aspoň trochu přenést.

"Vždycky jsem přemýšlela, co jsem udělala špatně...
A teď už to konečně vím...
Nic!
Nic jsem neudělala špatně!"

Úžasně napsaná kniha, která jen potvrdila místo Johna Marrse mezi mými oblíbenými autory.

ladush
10. července

Nějak od půlky knihy jsem začala tušit, co za odchodem Simona bude vězet, ale další skutečnosti pro mě byly překvapením a celkově příběh pěkně gradoval. Po delší době celkem zajímavý thriller, který proniká do psychopatické narcistní mysli až na dřeň. Nejednou mi bylo při čtení úzko. Co mi vadilo, byly poměrně často vyskytující se překlepy v překladu...

andrea7191
07. července

Od začátku jsem měla problém u knihy zůstat. Nechápala jsem o co jde, proč ten udělal to a ono, protože mi to nesedělo. Ale od poloviny ti začínalo být zajímavější a zajímavější a poslední 4 kapitoly...... NO PÁNI. Nečekala sem to, nijak jsem se nesnažila přemýšlet dopředu a byla jsem v šoku. Události v koupelně se mnou celkem solidně zacvičili.

Biba_with_Book
30. června

John Marrs proste umi! Asi nejlepsi psychothriller co jsem zatim cetla. Preskakovani z minulosti do pritomnosti mi taky absolutne nevadilo. Autor to umel napsat tak, ze to dokonale davalo smysl a zapadalo do pribehu. Brilantne popsane myslenkove pochody hlavnich postav bez zbytecnosti okolo.
Co se tech postav tyce - Simon me neskutecne vytacel, typicky pripad egoistickeho psychopata pro jehoz chovani neni omluvy. On byl ten spravny, ten chudacek a za vsechno mohli ti okolo nej.

1