Návrat z temnoty

Bylo jí třináct, když se ztratila. Zmizela své rodině, přátelům, světu. Když se zčistajasna objevila, zjistila, že jí chybí velký kus sebe samé. Šestnáctiletá Angie Chapmanová se po třech letech od svého záhadného zmizení vrací domů. Z toho období si nic nepamatuje, jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Musí si poskládat příběh o všech hrůzách, které prožila, aby získala nazpět svůj život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155246/navrat-z-temnoty-155246.jpg 4.3462

Pretty Girl-13 (2011)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Kniha Návrat z temnoty

Danuscka

Tohle jsem nečekala, kniha byla čtivá od začátku až na konec... Četla se jedním dechem... Byli tam drobné detaily, které mi neseděli, ale knize neubrali na zajímavosti...

NymphMaeve

Od začátku mě nečekaně kniha pohltila. Angie má v hlavě opravdu prázdno a zpočátku se jí zdá, že omdlívá. Přitom jen její "já" ustupuje do pozadí, aby bylo ochráněno. Je to neskutečně krásně napsané, čtivé a pořád se tam něco děje. Vše nám vypráví Angie, popřípadě její "ostatní já", což tomu všemu dodává úplně jinou příchuť. Hrůzy, které si prožila nejen během tří let tmy, byly popsány skutečně věrně a uvěřitelně. Autorka netlačila na pilu, vše pomalu a jistě odkrývala. Konec mě zasáhl opravdu hodně silně, dočítala jsem před půlnocí a nemohla přestat. Co kniha slibovala, to splnila. Jsem spokojená a čtení jsem si užila, ale pocity po dočtení rychle vyprchaly a nic víc ve mě kniha samotná nezanechala.

zuzana4291

Kniha mě velmi překvapila. Byla plná různých zvratů a překvapení. Takže od začátku až do konce jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Kniha je velmi emotivní. Je to smutné kolika dětem se tyto věci dějí a do konce života je to poznamená.

PetaZ

Tak to byla sila teda.. Nemam k tomu co rict vic

Olava

Příběh měl velmi slušný potenciál, který ale autorka bohužel nevyužila - jakoby spíchnuté horkou jehlou, velmi nepravděpodobné. Nedokázala jsem příběhu uvěřit. Pro mě zklamání.

Termina

Smutný příběh :) myslím že kniha měla celkem silný námět a styl psaní této knihy z toho pro mě udělal celkem snesitelný osud.. a to by tak být nemělo ale ne?

Olous1

Knihu jsem opět zakoupila v mém oblíbeném obchodě(levné knihy) a byla to opravdu dobrá volba....bomba....perfektní.Určitě doporučuji přečíst.

Kekik
12.12.2018

Cena knihy byla pár kaček. Požitek ze čtení k nezaplacení !!! Velmi čtivá kniha od začátku do konce. Naprosto výborně zpracované téma. Napětí mě drželo po celou knihu. Doporučuji přečíst poznámku autorky, a zvláště DOPORUČUJI přečíst celou knihu.