netopýrek1985 netopýrek1985 komentáře u knih

Zátiší Zátiší Louise Penny

Jj něco jiného taková klasika. Mě se líbila taková oddechovka po těch krvácích co mám ráda. Půjdu do dalšího dílu

30.06.2022 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

No teda. Ten konec tam se to střídalo kdo je vrah a jak to je. Musím říct že se četla teda úplně sama. Já byla spokojená.

26.06.2022 4 z 5

Katova dcera a prokletí moru Katova dcera a prokletí moru Oliver Pötzsch

Tak série úspěšně za mnou a moc mě mrzí, že už skončila. Doufám, že bude aspoň ještě jeden díl jak ta rodina Kuislovic dopadne. Jestlí třeba bude mít Barbara miminko a jak dopadnou Petr a Paul. Moc krásná série.

20.06.2022 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

No neuvěřitelný. Takže další série na spadnutí. Ty jo ta doba jako Katova dcera. Uchvátlili mě všichni tři společníci. Hltala jsem jako divá. Nejvíce mi přirostli kaprál Jaroš nevím proč. Ale vrhnu se na druhý díl

07.06.2022 5 z 5

Katova dcera a Rada dvanácti Katova dcera a Rada dvanácti Oliver Pötzsch

Tak opět velmi čtivé. Prostě paráda. Doufám že Kuislovic rodina na tom bude zase o něco lépe. Doufám, že poslední díl bude taky tak úžasný

02.06.2022 5 z 5

Katova dcera a hra se smrtí Katova dcera a hra se smrtí Oliver Pötzsch

No opět nezkutečný. Doufám že se Magdaléně holčička povede a že nakonec si jich budou rodinu Kuislů vážit. Zatím je to na dobré cestě těším se na další díl jestli to opravdu bude lepší a lepší. Příběhy jsou famózní

15.05.2022 5 z 5

Katova dcera a ďábel z Bamberku Katova dcera a ďábel z Bamberku Oliver Pötzsch

Paráda

10.05.2022 5 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Ty jo opět mě nezklamala a hurá pak na třetí díl. Vajsa se mi moc líbí jako postavala. Mrzelo mě co ten Kasjan udělal. No jsem zatím nadšená a jak to celé dopadne.

24.04.2022 4 z 5

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Taky docela zajímavý konec. Mám teda už další díl. By mě zajímalo jak to dopadne s Viv s Tonyho ho sestrou

17.04.2022 4 z 5

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

(SPOILER) Ty jo opět jsem nadšená. Jen je mi líto, že umřela Anna a že Magdalena bude mít v dalším pokračování holčičku.

12.04.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak toto je neuvěřitelný příběh. Bože já bulela jedna rodina dvě holky sestry a každá jaká měla osud nezkutečný co se dělo. Opravdu krásný a smutný. Aspoň ten konec že dopadl takhle.

03.04.2022 5 z 5

Katova dcera a král žebráků Katova dcera a král žebráků Oliver Pötzsch

(SPOILER) Ty jo další propracovaný díl. S každým dílem jsem nadšená. Opravdu se mi líbí to prostředí. Jakob je mi hodně sympatický takovou práci bych nechtěla dělat a v tomto dílu se mi líbilo, že mu pomohl další kat Teuber jsem zvědavá na další díl

01.04.2022 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Krásný příběh

24.03.2022 4 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

No prostě paráda. Asi další série kterou bych brala. Tenhle Kuisl jeho dcera Magdaléna i Simon mi hodně přirostli k srdci. Líbí se mi to prostředí rok 1660. Jak se žilo jak se lidi na sebe koukali hodně bylo zakázáno prostě super.

20.03.2022 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

(SPOILER) Ty jo docela mě mile překvapila. Úplně se četla sama. No byla jsem ráda že to Livia přežila ale ten konec s tím medvídkem no

14.03.2022 4 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Naprostá spokojenost. Další série kterou bych si pořídila jen už není k sehnání a když už jo tak za neuvěřitelný peníz. Moc hezký ten rok 1659 no nadšenost a Jakob Kuisl těším se na další díl.

12.03.2022 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Tak tato série se mi ale moc moc líbila. Jsem ráda, že to takhle dopadlo. Určitě se k ní časem vrátím.

08.03.2022 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Velmi pěkně napsaný příběh ten konec byl hodně zajímavý. Bylo mi pak líto vyšetřovatelů jak to mezi nimi nakonec dopadlo. Pořídím si další díl od této autorky

13.02.2022 5 z 5

Rybář Rybář John Langan

Já jsem si pěkně početla. Taková duchařina. Začátek jako takový podivný ale pak dobrý

04.02.2022 4 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Moc krásně napsané. Můj první historický román. Edgar a Radna mě silně zasáhl a hlavně ta doba super.

30.01.2022 5 z 5