Klíč 17

V kupoli berlínské katedrály visí roztrhaná mrtvola s černými křídly: je to prominentní kazatelka dr. Brigitte Rissová. Kolem krku má zavěšený klíč. V rukojeti je vyraženo číslo 17. Tom Babylon z LKA chce případ získat za každou cenu - s tímto klíčem totiž před mnoha lety zmizela jeho malá sestra Viola. Sám tom se ale v rámci pátrání stává kontroverzní osobou - psycholožka Sita Johannová si brzy klade otázku, kdo toho v případě více skrývá: Tom, anebo tajemný vrah?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399406/klic-17-FG0-399406.jpg 3.617

Tom Babylon (1.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Vendeta

Schlüssel 17 (2018)

Kniha Klíč 17

Nikkaa
předevčírem

Kniha jako celek působí velmi průměrně, z počátku se rozjede pak je to o ničem a konec zase rozjede... Příliš moc dlouhá a rozvlacna ke čtení, jak bylo již zmíněno stačilo by vypustit 100 stran a hned by bylo lépe, jelikož je konec otevřený čekám na další pokračování což jistě přijde... Nebo nevím...necháme se překvapit ale stojí za přečtení

Costanzo

Tato kniha nebyla špatná. Hrozná škoda je, že autor ze začátku nasadil poměrně slušné tempo, vtáhl vás do děje, ale poté se objevuje pár hluchých míst, kdy se prakticky nic neděje. Kniha má 445 stran, z toho bych zhruba 100 stránek úplně vypustila nebo zkrátila natolik, aby si kniha udržela šmrnc. Konec zůstal otevřený, což tedy bytostně nesnáším, ale to je pouze můj úhel pohledu.

a.k

Velmi spletitý detektivní případ s nevyzpytatelným vyšetřovatelem, který je silně ovlivněn minulostí. V knize jsou velmi zdařilé pasáže plné napětí, ale i místa, kde se to vleče. Mohlo by se zdát, že kniha působí chaoticky, ale samotné rozluštění případu se mi nakonec líbilo. Autor to měl moc dobře promyšlené.

Trustty

Kniha měla svá hluchá místa, ale četla se dobře.
Taková průměrná detektivka.
Nenadchne, ale ani neurazí.

kneprulka

Žádná velká hitparáda. Dlouhé. Čtěte a nevíte co! Nedoporučuji.