Katova dcera a Rada dvanácti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kat pátrá po zločinu mezi sobě rovnými Jakob Kuisl cestuje v únoru roku 1672 na setkání katů do Mnichova. Poprvé dostal pozvání od Rady dvanácti a je to pro něj velká čest. Doufá, že mezi členy Rady najde ženicha pro svou dceru Barbaru. Netuší však, v jak zoufalém stavu se jeho dcera nachází: je těhotná a netroufá si se otci přiznat. V Mnichově mezitím vyjde najevo řada vražd mladých dívek a Jakob je požádán o pomoc při vyšetřování. Všechny vraždy nesou pečeť katovského řemesla a podezření padá na Radu dvanácti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387942/big_katova-dcera-a-rada-dvanacti-rCs-387942.jpg 4.880
Série:

Katova dcera 7.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Historické romány

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Die Henkerstochter und der Rat der Zwölf, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Katova dcera a Rada dvanácti

Cheynn
28. dubna

Nejlepší díl, má to drive, děj je napínavý od samého začátku až do konce.

Ála41
14. února

Tak toto mě velmi bavilo. Čtivé, napínavé, neprůhledné... Zkrátka fakt super čtení! Určitě si seženu i jiné díly této série Katova dcera a...


keselylenka
18. ledna

Opět skvělý příběh a po hře se smrtí opět vzpruha. Za mě originální zápletka a těším se hned na další.

Petrasuvicka
05. ledna

Pecka! Krásně propojení všech postav, nahlédnutí pod pokličku bezectného cechu. Až do poslední stránky napínavé a jako třešnička na dort - má to svým způsobem happy end! Juchů! :D Těším se na další.

Standa24
28.11.2021

Za mě možná nejlepší díl celé série. Kniha je čtivá a napínavá od začátku až do konce, do pátrání a vyřešení záhad se tentokrát zapojí prakticky celá Kuislova rodina.

alexis818
22.11.2021

Sedmé setkání s katovskou rodinou a opět skvělý díl. Čtenář se ani chvilku nenudí. Dej je nabitý událostmi a opravdu napínavý. Ostatně jako v předchozích dílech. Tahle série je opravdu vynikající.

Šnek86
27.05.2021

Skvěle promyšlený příběh, se spoustou tajemných linií, které se na konci spojí v jednu, aby odhalily své záhady. Tentokrát Kuisl s rodinou putuje do Mnichova na sněm katů, přičemž se jako obvykle všichni přimotají k vraždám mladých dívek a nejenom jich. Zároveň jsou v patách penězokazcům, kuplířům a i psovi Arthurovi, přičemž jsou v neustálém ohrožení života. Opět jsem se bavil, těším se, až v srpnu vyjde další díl.A i Kuislum se snad blýská na lepší časy.

Luigi1
02.01.2021

Celá série super,jsem velice spokojen,jen čekám na nějaký závěr ,který bude určitě překvapivý.

1