netopýrek1985 netopýrek1985 komentáře u knih

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Páni to byla jízda. Jenom doufám, že Jaroš nakonec zůstane se Steinem. Ty jo ta atmosféra toho období 1590 je úžasná čeká mě poslední díl a doufám, že bude aspoň ještě nějaký díl.

23.10.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

No další autorka od které si budu muset přečíst další díl. Opět napínavé od první do poslední stránky.

16.10.2022 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Další povedený díl a další série, která mi přiroste k srdci.

11.10.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další povedený díl. Četla se úplně sama protože jsem potřebovala vědět jak to všechno dopadne. Těším se na další díl

06.10.2022 5 z 5

Les přízraků Les přízraků Juraj Červenák

Opět spokojenost. Sice tentokrát zase jenom Stein a Jaroš. Parádní jízda jako každý díl.

03.10.2022 5 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Nemám co říct moc krásný příběh. Úplně mě pohltil. Opravdu místama strach i napětí. Prostě super.

29.09.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

No páni. Tak tohle byla paráda a když se tam autorka zmínila o městečku ve kterém bydlím. Takže budu pokračovat a budu se těšit na další díl.

12.09.2022 5 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

No trochu mě překvapilo, že tento díl je jen a Barbaričem. Jenže mé srdce zaplesalo, když se tam na chvilku objevil Jaroš, který povýšil. Zase povedený příběh

08.09.2022 4 z 5

Ďábel v zrcadle Ďábel v zrcadle Juraj Červenák

Opět jsem nemohla od knihy utéct. Další skvělý příběh, který mě pohltil.

07.09.2022 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

No začíná to být zajímavé. Budu muset přečíst další díl jak to teda všechno bude. Do městečka bych se hned přestěhovala.

01.09.2022 4 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Jů další suprový díl moc se mi líbil. Doma mám ještě třetí

06.08.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Paráda a ten konec zajímavé četla se úplně sama

23.07.2022 4 z 5

Ohnivé znamení Ohnivé znamení Juraj Červenák

No páni. To zase byla jízda naprosto parádní zhltnuto jedním dechem už se těším na další díl

18.07.2022 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

To jako vážně. Mě se to moc líbilo děj byl pořád napínavý a ten konec docela překvapující

13.07.2022 4 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Jj opravdu krásný příběh. Kapitoly tak akorát dlouhé a hurá na další díl. Jenom jsem zjistila, že je to na 5 dílů a u nás vyšli jenom 3. Ach jo pak to čekání ale opravdu super

11.07.2022 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

No já jsem nadšená. Mě se děj moc líbil a konečně trochu znám Jarošov minulost. Tek kluk mi přirostl k srdci. Tak pořídím další díl už se těším na další putování s Barbaričem, Steinem a Jarošem. Jsou fakt úžasní

05.07.2022 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Jj něco jiného taková klasika. Mě se líbila taková oddechovka po těch krvácích co mám ráda. Půjdu do dalšího dílu

30.06.2022 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

No teda. Ten konec tam se to střídalo kdo je vrah a jak to je. Musím říct že se četla teda úplně sama. Já byla spokojená.

26.06.2022 4 z 5

Katova dcera a prokletí moru Katova dcera a prokletí moru Oliver Pötzsch

Tak série úspěšně za mnou a moc mě mrzí, že už skončila. Doufám, že bude aspoň ještě jeden díl jak ta rodina Kuislovic dopadne. Jestlí třeba bude mít Barbara miminko a jak dopadnou Petr a Paul. Moc krásná série.

20.06.2022 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

No neuvěřitelný. Takže další série na spadnutí. Ty jo ta doba jako Katova dcera. Uchvátlili mě všichni tři společníci. Hltala jsem jako divá. Nejvíce mi přirostli kaprál Jaroš nevím proč. Ale vrhnu se na druhý díl

07.06.2022 5 z 5