netopýrek1985 netopýrek1985 komentáře u knih

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Není co dodat. Moc krásný příběh a ten konec. Paní jak se nenáviděli tak ten konec mě dostal

11.06.2023 5 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Ty jo to byla pro mě zase jízda. Lincoln a Amélie nikdy nezklamou. Užila jsem si to jako vždycky.

01.06.2023 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Ty jo moc krásný příběh. Naší dobou a minulostí. Nejvíce minulost seveřan a keltka. Hoakr a Ceri. A četla se úplně sama protože prostě jsem chtěla vědět jak to dopadne.

25.05.2023 5 z 5

Sherlock Holmes a Labyrint smrti Sherlock Holmes a Labyrint smrti James Lovegrove

Jj Sherlocka Holmese to já můžu.

21.05.2023 5 z 5

Kejklíř: Životní příběh Johanna Georga Fausta Kejklíř: Životní příběh Johanna Georga Fausta Oliver Pötzsch

No nemohla jsem se vůbec začít. Nakonec jsem to dala. Příběh byl fajn byl to zajímavý příběh, ale nešlo to, ale přečteno

14.05.2023 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Opět mě nezklamala. Byla to jízda a zase ty děti no

01.05.2023 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Jj další autor, který se mi moc líbí a Linna je mi moc sympatický. Úplně se to četlo samo.

24.04.2023 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Mě ten její styl prostě baví.

17.04.2023 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc krásný a celkem smutný konec. Příběh se četl úplně sám, ale takový konec jsem teda nečekala

12.04.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Opět pohodovka jsem se i zasmála.

06.04.2023 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Tak takhle dlouho jsem se u knížky nezasmála za mě super a oddechovka

05.04.2023 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tak a další spisovatel, který mi přirostl k srdci a budu si muset přečíst všechny knihy. Tohle byla jízda

04.04.2023 4 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Jů to byla jízda. Moc se mi série líbila a Dorran s Clare mi udělali velikou radost

31.03.2023 5 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Moc moc se rychle se čte už jdu na poslední díl a už ne nemůžu dočkat jak to dopadne.

27.03.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tento autor opravdu nezklame. Parádní jízda.

22.03.2023 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Jů to byla jízda. Opravdu se to čte rychle. Zatím jsem ráda, že Clare a Dorran zatím žijou a už se těším na další díl

16.03.2023 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

No to byla zase jízda. Není možný aby hlavní postava Lottie měla takovou smůlu. To není možný, ale fandím ji. Doufám, že jí to s Boydem třeba vyjde. Těším se na další příběh

10.03.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Páni to byla jízda. Jen aby to mezi Clare a Dorrianem dopadlo dobře.

06.03.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

No tak takový konec jsem teda nečekala.

03.03.2023 4 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Ty jo jsem si říkala, že nevím co to bude a ono ejhle. Moc příjemně se četla a i rychle. Uvidíme jaký bude další díl.

28.02.2023 4 z 5