netopýrek1985 netopýrek1985 komentáře u knih

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Docela smutný příběh. Prolínají se tam dva příběhy tak to bylo takové zvláštní a jsem ráda že se Olivier vrátil, že byl nakonec jakoby nevinný.

03.12.2023 5 z 5

Hladový duch Hladový duch Louise Penny

Já byla nadšená a hned na další díl jak to bude s tím Olivierem.

11.11.2023 5 z 5

Čas lovu Čas lovu Jeffery Deaver

Opět nezklamal. Já prostě tohoto autora miluju. To byla zase taková jízda. Prostě super. Nečekala jsem takový konec. Super no

04.11.2023 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Pěkný příběh

24.10.2023 4 z 5

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Není co říct. Jen budu doufat, že bude k mání další díl. Musím vědět jak to dopadne. Úplně mě pohltila

19.10.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Jj opět super rychlé čtení a doufám, že Boyd bude v pořádku.

27.09.2023 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

No a to jsem si myslela, že je Jurek mrtvý. Pro mě další povedený díl. Neuvěřitelné příběhy hlavních postav ale bylo mi moc líto Ságy a doufám, že je v pořádku. Kepler mě překvapuje je super

15.09.2023 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Páni paní. To byla jízda není co dodat.

06.09.2023 5 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

Začátek takový že už to odložím, ale ještě, že jsem to neudělala konec mě dostal.

29.08.2023 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

No mazec nad mazec. Neuvěřitelný jak autor popsal ty způsoby vražd až se mi úplně tajil dech. Já až někdy úplně přestala dýchat prostě super a už se těším na další díl

18.08.2023 5 z 5

Kostlivec Kostlivec Luanne Rice

Vůbec nebylo špatný. Děj byl svižný i když jsem měla strach, že mě ti bebude bavit ale mě teda překvapila.

09.08.2023 4 z 5

Osvoboditel Osvoboditel Tina N. Martin

Jj nebylo to špatné. Celkem se četla sama akorát u jedné postavy mě mrzí jak dopadla. To už jsem se nedozvěděla. Jinak pěkný příběh.

03.08.2023 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Páni to byla jízda. Tomu se ani nechce věřit. Napínavé od začátku až do konce a Joona sympaťák.

26.07.2023 5 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Ty jo nějak jsem to nepochopila nebo nevím, ale jinak dobrý jen jsem se v tom příběhu trochu ztrácela.

17.07.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tak tohle byla jízda. Moc krásný a zajímavý příběh. Další autor, který mi přirostl k srdci a i Joona Linna

13.07.2023 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

No já nevím, ale ten konec. Co ta Mila kde se tam vzala. No musím na další díl.

03.07.2023 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Panebože to snad ne. Brečím jak malá holka. Neuvěřitelný příběh nemám vůbec co říct

28.06.2023 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

No nezbývá než si přečíst další pokračování aby člověk zjistil jak to všechno dopadne

23.06.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Jó Lottie ta nezklame. Opět pěkně napínavé od začátku do konce. Boyd překvapil a jsem zvědavá co se vyklube z nového parťáka.

18.06.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nemám co dodat krásně napsaný příběh. Ten dej to prostředí a ta doba. Moc krásný a opět neuvěřitelný konec.

13.06.2023 5 z 5