Muž z labyrintu

Na nemocničním lůžku leží osmadvacetiletá Samantha Andrettiová, která byla od svých třinácti let nezvěstná. Prapodivné okolnosti jejího nalezení se snaží rozklíčovat profilovač Green. Všichni doufají, že dokáže v Samanthině popletené mysli nalézt indicie, které by policii dovedly k jejímu vězniteli, muži z labyrintu. Záhadu spojenou se Samanthiným zmizením se snaží rozluštit i soukromý detektiv Bruno Genko. Jeho vůle dopátrat se pravdy je poháněna dvěma skutečnostmi. Zaprvé se jedná o případ, který se mu nepodařilo vyřešit před patnácti lety a který celou tu dobu trápil jeho svědomí, zadruhé ví, že to bude poslední úkol v jeho kariéře. Lékaři se o jeho nemocném srdci vyjádřili dost jasně a on už v podstatě žije „na dluh“. Celou situaci komplikuje fakt, že město zasáhla nevídaná vlna veder, která všechny donutila převrátit svůj denní režim naruby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475879/big_muz-z-labyrintu-jNI-475879.png 4.810

Mila Vasquez 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

L'uomo del labirinto, 2017

Kniha Muž z labyrintu

08. listopadu

Našlápnutý díl, brilantní závěr a skvělý překlad jako vždy, co víc si přát?

P3_tis
07. listopadu

Na třetí díl série jsem se ohromně těšila. Začátek knihy mě dost zmátl. Chyběla mi tam Mila. Celou dobu jsem si říkala, jestli je to skutečně třetí díl série. Ale autor nezklamal a knihu ukončil brilantně jako oba předchozí díly a stačí vydržet do konce, aby do sebe všechno zapadlo. Tak teď jen čekat na další.

vera4669

Tak tohle byla pecka.. Zatím rozhodně nejlepší díl ze série.
Tempo je doslova vražedné, příběh se rozplétá a když už si myslíte, že je cílová páska za vámi tak přijde poslední bomba, že které spadne čelist.
Skvělá, čtivá série, tentokrát rozhodně plný počet, finish byl top