Nejkrutější měsíc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vítejte ve Three Pines, zapomenuté, zapadlé vísce, kde nejkrutější měsíc právě dostál své hrozbě. Jaro je idylické období: na stromech raší pupeny, čerstvě rozmrazenou půdou se prodírají první květiny. Ne všechno se však probouzí k životu... Když se pár místních rozhodne uspořádat na Velikonoce seanci ve starém domě Hadleyových, aby z něj vypudili zlo, jeden z nich zemře. Hrůzou. A patrně mu na onen svět někdo pomohl. Brilantní a empatický Armand Gamache, vrchní inspektor quebecké Sureté, přijíždí vyšetřovat další případ – tentokrát bude muset čelit jak nebezpečným démonům tohoto na první pohled idylického městečka, tak i svým vlastním....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/259839/pripady-vrchniho-inspektora-gamache-HUo-259839.jpg 4.4206
Série:

Případy vrchního inspektora Gamache (3.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

The Cruelest Month (2007)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (68)

Kniha Nejkrutější měsíc

Přidat komentář
eva.haf
29. června

Už třetí díl a stále mě to baví. Baví mě i verše a citáty, které autorka do příběhů vkládá a také to, že se vždy ještě navíc dozvím něco nového. V tomto díle z oboru psychologie (blízký nepřítel).

Tejeja
06. června

Miluju Agathu Christie a styl Louisy Pennyové je podobný klidným přístupem a uvažováním hlavního hrdiny inspektora Gamache. V tomhle díle byla oproti předchozím hodně zajímavá spíš jeho ,,soukromá" linie, než samotný vyšetřovaný případ, ale i ten měl co do sebe.

Marika Vanova
30. května

První i druhý díl byly bezva, ale tenhle třetí mě naprosto dostal a očaroval. Pochopila jsem, že paní spisovatelka má takový humor a vhled do lidského srdce. Začtěte se a užijte si to.

Mája777
21. května

Opět skvělé čtení. Jsem zvědavá, jaké budou další osudy hlavních hrdinů.

katallinka
10. května

Do knížky jsem se tentokrát vůbec nemohla začíst. Připadala mi zbytečně zdlouhavá a případ celkem nezajímavý. Nicméně do dalších dílů této série se rozhodně pustím.

Ala787
06. května

Hned po přečtení prvního dílu jsem se musela vrhnout na další. A tento díl jsem přečetla za dva dny, jak jsem byla zvědavá. Ani ne tak na vraha jako na situaci inspektora Gamache. Už mám zamluven další díl. Jako sběratelka Agathy Christie mám další autorku, která se stává mou oblíbenou.

Heliku777
20. dubna

Skvělé. Těším se na čtení dalšího dílu. A celou sérii doporučuji.

Šungitka
25. února

Už jsem psala k 1. a 2.dílu a stále bych se opakovala.
Pro mě je celá série s Gamachem skvělá. Četla jsem ji hned znovu dokola. Není to klasická detektivka s klasickým pátráním, kdo tohle očekává, bude možná zklamaný. Je to pátrání v lidském nitru - často velmi bolestivé.
Děkuji paní Penny za Gamacheho.

Doporučujeme

Hovor se smrtí
Hovor se smrtí
Hra na vraždu
Hra na vraždu
Jeden za druhým
Jeden za druhým
Pan Mercedes
Pan Mercedes

Štítky

detektivky vesnice seance čarodějnice

Autor a jeho další knihy

Louise Penny
kanadská, 1958

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Nejkrutější měsíc je:

v Právě čtených4x
v Přečtených274x
v Čtenářské výzvě16x
v Doporučených19x
v Knihotéce127x
v Chystám se číst133x
v Chci si koupit36x
v dalších seznamech2x