netopýrek1985 netopýrek1985 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak toto je neuvěřitelný příběh. Bože já bulela jedna rodina dvě holky sestry a každá jaká měla osud nezkutečný co se dělo. Opravdu krásný a smutný. Aspoň ten konec že dopadl takhle.

03.04.2022 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

No neuvěřitelný. Takže další série na spadnutí. Ty jo ta doba jako Katova dcera. Uchvátlili mě všichni tři společníci. Hltala jsem jako divá. Nejvíce mi přirostli kaprál Jaroš nevím proč. Ale vrhnu se na druhý díl

07.06.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Nevím jak kdo to má. Ale já přečetla za den a půl a hodně mě tato kniha zasáhla i slzičku jsem ukápla. Ještě že to tak nedopaslo. Moc si z té doby nepamatuji byli mi 4 roky ale tenhle příběh mě dostal

06.07.2021 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

No já jsem nadšená. Mě se děj moc líbil a konečně trochu znám Jarošov minulost. Tek kluk mi přirostl k srdci. Tak pořídím další díl už se těším na další putování s Barbaričem, Steinem a Jarošem. Jsou fakt úžasní

05.07.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Asi samostatný příběh bez Bergman, ale moc napínavé. Moc se mi líbil děj a ta minulost. Za mě super.

26.02.2023 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další povedený díl. Četla se úplně sama protože jsem potřebovala vědět jak to všechno dopadne. Těším se na další díl

06.10.2022 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tak tohle byla jízda. Moc krásný a zajímavý příběh. Další autor, který mi přirostl k srdci a i Joona Linna

13.07.2023 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

No páni. Tak tohle byla paráda a když se tam autorka zmínila o městečku ve kterém bydlím. Takže budu pokračovat a budu se těšit na další díl.

12.09.2022 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

No další povedený příběh další autorka, kterou jsem si oblíbila

20.12.2022 5 z 5

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Páni to byla jízda. Jenom doufám, že Jaroš nakonec zůstane se Steinem. Ty jo ta atmosféra toho období 1590 je úžasná čeká mě poslední díl a doufám, že bude aspoň ještě nějaký díl.

23.10.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nemám co dodat krásně napsaný příběh. Ten dej to prostředí a ta doba. Moc krásný a opět neuvěřitelný konec.

13.06.2023 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tak opět autorka nezklamala a Kim začínám mít víc a víc ráda.

31.07.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Ty jo po dlouhé době opravdu parádní autor. Sice mám přečtené jenom dvě a zatím vůbec nezklamal budu se těšit na další

24.01.2021 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Páni to byla jízda. Tomu se ani nechce věřit. Napínavé od začátku až do konce a Joona sympaťák.

26.07.2023 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

No tak ten konec jsem vůbec nečekala, že to bude až takhle. Lottie je prostě fajn. Někdy protivná, starostlivá, lidská mám jí celkem ráda a fandím kdyby to s Boydem šlo. No budu se těšit na další díl a na další osudy postav.

23.02.2023 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Další povedený příběh ale vraha bych teda neuhádla.

03.12.2022 5 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Nemám co říct moc krásný příběh. Úplně mě pohltil. Opravdu místama strach i napětí. Prostě super.

29.09.2022 5 z 5

Ohnivé znamení Ohnivé znamení Juraj Červenák

No páni. To zase byla jízda naprosto parádní zhltnuto jedním dechem už se těším na další díl

18.07.2022 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Opravdu zase zajímavý příběh. Doufám, že Gamache a Beavoir budou zase spolu vycházet. Úplně mě tato série pohltila a každý díl se úžasný.

25.01.2024 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Páni paní. To byla jízda není co dodat.

06.09.2023 5 z 5