Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Ach jak dlouho jsem ji četla, nesehnala jsem v CZ, tak jsem četla ve slovenštině, a nakonec to nebylo tak hrozné:) Musím uznat, že jsem byla překvapená zápletkou a už jsem si asi dvakrát říkala, Alayana, nebuď krá...a už ho vezmi zpět, ale mělo to svoje kouzlo. Jejich temnota odplula a vytřídalo světlo:)

22.04.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Já asi prostě nejsem dobrý kritik. Mně se líbí téma. Líbí se mi, když kniha zaujme, má silný příběh a o to víc, když jsou problematické postavy. Nedokážu říct, jak se to bude vyvíjet dál, doufám, že to bude mít zajímavou zápletku, ale nezbývá, než si to jít přečíst :)

07.04.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Jak já ji zbožňuji, ani další kniha od Jo nezklamala. Byla to jen dvoudenní jízda, nemohla jsem ji odložit. Spisovatelka to za mě umí mistrně, otacite stránku za stránkou, hltate příběh, ponorujete se víc a víc do postav, které jsou součástí příběhu, ale nedrží vás jen na základní linii, vhodí do příběhu pořádnou dávku vtipu, napětí a hloubky. Těším se na její další knihy, nenáhodnou je mezi mými oblíbenými. A Mike? No ten byl božský, úplně mi rozhodil vnitřní čakry, musím si asi koupit ruzeninovy stolek :)

15.03.2022 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Teď trochu nevím, jestli mám začít od začátku nebo od konce...Cardane, pěkně mě štveš a jako věřím, že to vše bude mít nějaký háček...myslím si, že druhý díl byl takovou přestupovou stanici a teď uvidíme, co dál. Tím nemyslím, že byl špatný. Naopak, zvraty a napětí nechyběly, div i slza neukaple. Ale Jude je silná!

11.03.2022 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Silný emotivní příběh s láskou a nemoci. Aneb jak se rozbité srdce může opravit. Těším se na příběh Gabra a Lisy :)

20.02.2022 5 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Ooo někdo tady píše, že by nemusel v každé kapitole sex? Hm, já ho v několika postrádala, někde to autorka ochudila :P. Hudsonova skořápka začíná mít praskliny a Celia? No tu bych zabila. Hmmm uvidíme, co nás ještě čeká...

11.02.2022 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Zase pecka...ty jejich slovní přestřelky neměl chybu.

08.02.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Neuvěřitelná pecka tahle kniha. Bohužel mě mrzí, že další knihy nemají v knihovně(četla jsem od ní jen Ukradený polibek), ale zase nezklamala. Strašně se mi líbí její styl psaní, kdy vás chytne a nepustí(teda jen si dojít na záchod,když už u toho tvdnete 2h v kuse) ...každá postava měla něco do sebe, super příběh, mohu jen doporučit.

07.02.2022 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Musím hodnotit, tak jak hodnotím, protože i když to bylo skoro 300 stran, tak to mělo příběh, erotiku. A Hudson hned na začátku vyložil karty a pak už byla jen otázka jakým směrem se to bude ubírat. Příběh dělá zajímavým to, že oba mají nějakou minulost, kdy měly problémy a teď bude otázka, jak se s nimi vypořádají...

24.01.2022 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Vily vždycky byly moje oblíbené. Za mě dobře vymyšlené svět víl, nechyběly rozepře, láska, napětí a hlavně teď, jak to bude všechno pokračovat? Nevim proč, ale Cardana jsem od začátku měla v oblibě, byl takový tajemně zajímavý.

20.01.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

To, že jsem to zhltla během 3dnu asi mluví za vše. Všechny díly měly něco do sebe. Nejvíc se mi asi líbilo, jak autorka pojala vývoj postav, že to nebylo ze dne na den, jeee já ho milují...a vyváženě akce, vzrušení a napětí.

16.01.2022 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Nadšení přetrvává...Zatancuj si se mnou Lachlane...Kdy se z něj stal sakra Lachlan?

16.01.2022 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jako kam se hraje Grey :D...to byla slova, která mě první napadla. Mělo to šťávu, mělo to sex a ten konec? No do... Jsem zvědavá, co zbylé dva díly.

15.01.2022 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Ani nevím, jak jsem ke knížce přišla, ale jsem ráda. Ian mě uchvátil od začátku:) četlo se to samo, příjemný příběh, zajímavé myšlenky:) A jdu na další knihy, protože styl psaní mi sedl.

13.01.2022 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Zbožňuji s jakou lehkostí, láskou napíše takový příběh. Ač někdo řekne, že se jedná o otřepané témata, tak autorka to vylíčí tak, protože prostě je to možné a není to přitažené za vlasy.

01.01.2022 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Tohle začnete číst večer a dostanete se na 80 stranu, ale už se vám zavíraji oči, ale ráno to musíte dotáhnout do konce. Slza ukápla, milovala jsem Damiena. Jak vždycky řekl něco tak trefného a zároveň sexy:)

24.12.2021 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Dobre zakončení. Bylo fajn si znovu připomenout všechny ty lidi od prvního dílu a jsem ráda, že se stará dobra Chloe vrátila

23.12.2021 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tady bylo napětí...nevíte, co se bude dít. On je uzavřený, ona hotové tornádo slov, pocitu... Několikrát jsem se opravdu pobavila a bavilo mě to.

13.12.2021 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Prostě tohle bylo na jedno odpoledne a Williamovo škádlení a hlášky okořenily knihu. Někdy to tak v životě prostě bývá, že láska takhle rychle vzkvete.

30.11.2021 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Božský hráč...no prostě ji propadl, když ji už nasadil kulicha:)

27.11.2021 4 z 5