Pravidla dohazovačů

Pravidla dohazovačů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397195/bmid_pravidla-dohazovacu-MDt-397195.jpg 4 542 112

Dohazovači s.r.o. série

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do svojí klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s.r.o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku. Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka. S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Playbook , 2016

petraj30
petraj30
09.05.2023 3 z 5

Bylo to pěkně strávené odpoledne. Jednoduchý příběh, občas se něčemu zasmějete, ale nic hlubšího se čekat nedá. O Ianovi jsem se toho moc nedozvěděla, jen tak mimochodem, ale ani o Blake to nebyl žádný dlouhý výpis. Upřímně jsem více zvědavá na následující dvojici.
Na konci, kde se kvůli blbině rozhádají, se to dalo vymyslet mnohem líp a to přepočítávání úspěšnosti ?... Opravdu tomu někdo věří ? No budiž. Ušlo to, ale vracet se k tomu nebudu.

kacenka6144
kacenka6144
07.03.2023 4 z 5

Když jsem dala 4* druhému dílu (ano, opět čtu na přeskáčku), musím dát 4 i této knížce. I když jsem v hodnocení někde mezi 3 a 4. Příběh je docela naivní. Ale v kontextu vychází celá knížka docela dobře. Zkusím si najít další autorčiny knížky. Ale chvilku si dám pohov.

alzbeta2843
alzbeta2843
30.01.2023 3 z 5

Po knihe som siahla, pretože som si myslela, že hlavní hrdinovia majú okolo 30 rokov a majú teda po výške, to je však môj omyl. Kniha mala i tak veľký potenciál, konieckoncov námet knihy ma veľmi lákal, ale čakala som trochu väčšiu pecku. Viac z príbehov hlavných postáv, viac drámy, energie, chemie i smiechu, avšak nič také sa nedostavilo. Asi je to len moje vlastné nesplnené očakávanie. Kniha bola fajn, ale nesadla som si z nej na zadok, ale ako jednoduchá oddychovka je super. Oveľa viac by ma však lákal príbeh Lexa a Gabi, pretože tí boli moji obľúbenci :)

Kešu1981
Kešu1981
11.11.2022 3 z 5

Mno...do osmý kapitoly byl Ian Hunter arogantní sebestředný zmetek...fakt mi šel proti srsti. A jo, nemá to žádnou hloubku, ale je to čtivé a rychle to plyne.

„Uvědomuješ si, že mluvíme o Kámasútře, že jo?“
Tvářila se ještě zmateněji. „To je nějaký jídlo?“

munka
munka
30.10.2022 4 z 5

Odpočinkové čítanie v tomto sychravom počasí. Vtipné, nenáročné.

Silvisek
Silvisek
12.10.2022 2 z 5

No musim rict, ze teda nic moc kniha. Nejak me to nebavilo a ke konci jsem radky preskakovala. Jsem zvedava na druhy dil a doufam ze to bude jiny jak ostatni pisou

Artep071
Artep071
11.07.2022 4 z 5

juuuu tohle mi sedlo .. bylo to fajn, milý, vtipný, zajímavý, vlastně i docela sexy :) Příběh měl hezký tempo a v podstatě i moc hezký závěr ..jdu na pokračování a jsme docela zvědavá jak se to vyvrbí ... tuhle knížku doporučuji, když si chcete užít jen tak obyčejně neobyčejný příběh ..je to opravdu nenáročné a pohodové počteníčko :)

Vajinka
Vajinka
07.03.2022 5 z 5

Super kniha, odporúčam si prečítať. TOPKA

Misshell1
Misshell1
13.01.2022 5 z 5

Ani nevím, jak jsem ke knížce přišla, ale jsem ráda. Ian mě uchvátil od začátku:) četlo se to samo, příjemný příběh, zajímavé myšlenky:) A jdu na další knihy, protože styl psaní mi sedl.

dooky
dooky
14.11.2021 4 z 5

Nebyla to úplně top knížka, nicméně účel splnila. Zajímavé téma, četlo se to hezky. Romantika na vyplnění podzimního odpoledne.

nikca3976
nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Samozřejmě pravidla jsou od toho aby se porušovala Ian se mi na začátku vůbec nelíbil,byl strašně nesympatický a do sebe zahleděný,ale postupem času jsem si na něho nějak zvykla a nebyl až tak špatný...Blake jsem měla ale radši,normální holka,která ráda nosí vytahaný oblečení a adidasový žabky po bráchovi.
Celá kniha je psaná z pohledu mužského,což je celkem příjemná změna... děj byl trochu předvídatelný,ale velice vtipné a oddechové čtení..příběh zpestřily hádky Lexe a Gabi,o kterých je druhý díl a tím mě na ten druhý díl taky hodně navnadili.
Jinak kniha byla zfilmována na passionflix,takže jsem se samozřejmě koukla a byla jsem naprosto spokojená jak s filmem tak s knihou

Janulkaxxx
Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Kniha mě moc bavila, Ian byl sympatický a hned jsem si ho oblíbila.

jeny-v
jeny-v
28.05.2021 3 z 5

Trošku jsem se trápila nebo mě postihl literární útlum. Nebylo to dějem, tématem nebo stylem psaní, ale dost možná tím, že takovýchto knih je už na trhu dost. V podstatě se mi líbila nejvíce postava rázné Gabi, kamarádky Iana z dětství a komunikace mezi jednotlivými postavami.
Ian Hunter, coby vypravěč a mistr dohazovač, má bohaté zkušenosti s koučinkem. Spolu s kamarádem Lexem pomáhá nalézt v rámci Dohazovači s.r.o. klientkám sebevědomí a „zachraňovat nešťastný holky před tím, aby spaly s blbcema“. V milostném životě je „nad věcí“, ovšem jen do doby než si ho najme Blake. „Něco na ní mě donutilo přemýšlet nad tím, jestli jsem byl až do týhle chvíle spokojenej.“

lihate
lihate
22.05.2021 4 z 5

"Superhrdinové nikdy nešpehují. My... Jen ji kontrolujeme."

Je vlastně hrozně vtipný, že chlap, který si hraje na Dohazovače s velkým D, zná všechny výmluvy a triky na to, jak sbalit holku nebo jak se k ní chovat, zná holky téměř dokonale a celkem jim rozumí... Si takovou dobu nevšimne všech možných náznaků, že ho některá má ráda víc, než jako kamaráda Dohazovače a pořád se snaží jí dohodit někoho jinýho. Vlastně je to úplně pitomá kniha o ničem, ale pobaví. Říkám si, jestli by takovej podnik fungoval? Dobře se četla a i jsem se zasmála. A líbilo se mi, že celá kniha je vyprávěna z mužského pohledu. A teda, Lex dokáže být vážně ostrej, asi ten typ kluka, který bych chtěla každou chvíli vzít po hlavě lopatou. Takže se moc těším na druhý díl.

"Slova něco znamenají, když je za nima něco skutečnýho a mocnýho, tak můžou vždycky, a tím myslím vždycky, zklamat."

ladyKristyn
ladyKristyn
09.05.2021 5 z 5

Potřebovala jsem zaplnit deštivý den a to se mi povedlo s touto knihou. Dobře se četla, bylo to předvídatelné a tím pádem rychle to ubíhalo. Jdu na druhý díl.

JanuldaN
JanuldaN
20.03.2021 3 z 5

Lehká četba sloužící k odreagování. Za mne jedno velké plus, kniha je napsána z pohledu hlavního mužského hrdiny - to mám ráda. Jinak klasická romance - neurazí / nenadchne, ale potěší.

johana3160
johana3160
09.02.2021 4 z 5

Kniha se mi libila. Pribeh byl neco noveho (aspon vetsina a pro me), postavy usly a urcite nebudu mit problem sahnout po dalsi knize autorky (tahle byla 1.).

Kristy.Seb
Kristy.Seb
06.02.2021 4 z 5

Život je plně rozhodování. Některý rozhodnutí jsou správný, jiný špatný.

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Nakonec mě to vtáhlo. Zajímavý nápad na podnikání.

ElaMi
ElaMi
29.12.2020 3 z 5

Toto je presne tá kniha, pri ktorej viete aký je dej bez toho aby ste ju len otvorili. Je to taká oddychovka na odreagovanie sa. Mala som ju prečítanú behom jedného dňa. Dej sa mi páčil aj štýl, ale hlavne to, že celá kniha je písaná z mužského pohľadu, čo je pri takýchto knihách príjemná zmena.

Jája92
Jája92
27.12.2020 3 z 5

Když bych knihu četla jako náctiletá, byla bych z knihy přímo unešená. Kniha vyprávěna z pohledu kluka, co se tváří jako drsný frajer, holky mu padají k nohám a pak přijde TA dívka, samozřejmě naprosto obyčejná v děsných hadrech, ze které se vyklube výstavní kost. Jak to dopadne je jasné hned ze začátku, ale tak už to bývá u těchto titulů. Líbilo se mi špičkování Lexe a Gabs, překvapuje mě, že druhý díl, který se zabývá touto dvojicí, je hodnocen lépe, než první díl.

zfilmováno erotika romance

Rachel Van Dyken