Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Zase série, co měla skvělé postavy, zápletky, napětí, hádanky, jak to vše vymyslela. Nenapadlo mě, že za tím stal, kdo stál. Hlavně kamarádky Tempe měly taky něco do sebe, hodně mě bavily. A ten konec? Normálně skoro slza ukápla. Určitě cokoliv dalšího bude od autorky, tak přečtu. Byla to jízda!

19.07.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Takže jsem ráda za začátek, že jsme zjistili víc o panu tajemném...Kane...Saxon...:) Jsem strašně ráda, že jsem poslechla kamarádku a počkala na 3.dil, protože tohle bych nerozdychala, kdybych měla čekat, jak to bude pokračovat. Autorka prostě píše svižně. Příběh letí, stránka za stránkou a pak konec...nic z toho jsem nečekala, jak se to vyřeší a o to víc mě zajímá, jak to dopadne.

14.07.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Jo jsou to kratší knihy, ale to ničemu nevadí, protože Meghan fakt umí. Strašně mě překvapilo, že je to Keiry asistentka a všechny postavy jsou fakt zajímavý, ať bratr, pan tajemný a hlavně Harriet. Fakt poutavý příběh,ale chvílemi mi tam chyběl ten sex jako u předešlé trilogie, ale autorka to vyvážila dvakrát tolik napětím.

13.07.2022 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nemohla jsem se vždycky dočkat, až si odbydu denní povinnosti a ponořím se do příběhu Avery a Cama. On byl tak sebevědomý sympaťák a jejich slovní přestřelky mě bavily. Je to opravdu příběh na zamyšlení a vím jistě, že pokračují se zbylými díly.

09.07.2022 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Zase se budu opakovat, ale tahle autorka zase nezklamala. Od první stránky hltate příběh, ktery není žádná procházka rajskou zahradou, ale osamělost, beznaděj, slzy. Ale svitne naděje, špetka lásky a porozumění, ale není to jako blesk z čistého nebe, musíte se k tomu propracovat, musíte shodit svoje ochranné zdi. A postupem času zjišťujete, že ne všechno je tak, jak jste si mysleli, že lidé na vás nepohlizi, tak jak si myslíte a že spoustu věcí nevěděli. Za mě jedna z top autorek, plnohodnotný příběh, porpracovane postavy a vážná témata k zamyšlení.

01.07.2022 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Mrzelo mě, že jsem tak dlouho odkládala četbu 3.dilu, když mě to nakonec tak příjemně překvapilo a jsem ráda, že ti dobře dopadlo :)

15.06.2022 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Super čtení, jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila, hlavně díky hodnocení tady jsem se rozhodla, že ji přečtu. Abych začala od začátku...miluji hokej, takže naprosto super zasazení příběhu pro mě. Postavy mi sedly, i to jak se vyvíjeli, jak k sobě nacházeli cestu a k tomu tolik vtipných momentů, že jsem se fakt od srdce zasmála. A závěrem si dovolím jeden citát z knihy: podle mě muži mají spoustu dobrého, co světu nabídnout. V první řadě mají parádní penisy.

31.05.2022 5 z 5

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Tohle se opravdu povedlo. Musím uznat, že z prvních dvou dílů na mě Lisa působila jako taková ranařka a přitom v tomto díle to dostanete naservirovane, kolik démonů a překážek musela překonat. Úryvky deníku na začátku každé kapitoly byly naprosto super, dávali nahlednout do minulosti a současně plynul příběh.

29.05.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nedalo se od toho utrhnout, tuhle knihu jsem doslova zhltla za 2 dny. Tohle byl příběh a to, jak autorka vykreslila prostředí, kde se pohybovali...no jako bych tam byla. Já nemám slov, tohle byla po dlouhé době kniha, která měla příběh, vtip, dobré postavy a asi 3% erotiky a mě naprosto uchvátila. Ryan si musel projít něčím fakt těžkým a přesto díky druhému člověku dokázal najít svůj nový začátek.

23.05.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Tak tohle byla velká erotická jízda...Payton je ďáblice. Pasáže sexu- jak to dokáže autorka popsat :o...no kdo nemá rád sex, sex, trochu té lásky, sex sex....tak to ani nečtěte. Tady se obálka tváří strašně nevinně.

19.05.2022 4 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Nejdřív jsem viděla film, pak knihu, ale hodnocení tady klesalo, tak mě to odradilo, po shlédnutí druhého filmu jsem se do toho dala. A mně se to líbilo...vůbec mi nevadilo, co nosila, nebo co pila, nebo čím se voněla, kolik bot musela mít. Navíc pro mě bylo plus, že už jsem měla z filmu tu reálnou představu Massima :P

11.05.2022 4 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Nebudu prozrazovat příběh...ale musím uznat, že někteří lidé jsou neuvěřitelně silní, pod tou vrchní slupkou se skryva kolikrát neuvěřitelný příběh...kniha mě bavila, ale možná víc na konci novela Neporazitelný...Wes je prostě takový zlatíčko :) no jsem zvědavá, jaký příběh nám odhalí Lisa

10.05.2022 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásné navázání prvního dílu ...jak cit k druhemu dokáže překonat tolik překážek. Jak se Sage konečně vydala tou správnou cestou, ač musela kácet stromy. Kniha se mi líbila, úplně mi před očima běžel film, jaký by podle toho mohl být natočen, nebo to na mě tak působilo, jako bych něco podobného někdy už viděla, a nebo třeba nezměrná čtenářská představivost.:)

02.05.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Musim říct, že to byl fakt hukot...nečekala jsem, že to bude zrovna šéf, kdo přijde do klubu.kniha se četla rychle, měla zvraty, zajímavé výměny názorů mezi partnery a sexu tam bylo jakože fakt hodně...a ten konec? No hned musíme sáhnout po druhém dílu.

01.05.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tohle smlsnete ani nevíte jak. Hlavně mně osobně Lucas přišel jako strašnej sympaťák. U mě většinou rozhodnou první 3 stránky, jak rychle knihu přečtu a od téhle jsem se nemohla odtrhnout. Velmi mě oslovilo, jakým stylem autorka příběh vyprávěla.

29.04.2022 5 z 5

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Ach jak dlouho jsem ji četla, nesehnala jsem v CZ, tak jsem četla ve slovenštině, a nakonec to nebylo tak hrozné:) Musím uznat, že jsem byla překvapená zápletkou a už jsem si asi dvakrát říkala, Alayana, nebuď krá...a už ho vezmi zpět, ale mělo to svoje kouzlo. Jejich temnota odplula a vytřídalo světlo:)

22.04.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Já asi prostě nejsem dobrý kritik. Mně se líbí téma. Líbí se mi, když kniha zaujme, má silný příběh a o to víc, když jsou problematické postavy. Nedokážu říct, jak se to bude vyvíjet dál, doufám, že to bude mít zajímavou zápletku, ale nezbývá, než si to jít přečíst :)

07.04.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Jak já ji zbožňuji, ani další kniha od Jo nezklamala. Byla to jen dvoudenní jízda, nemohla jsem ji odložit. Spisovatelka to za mě umí mistrně, otacite stránku za stránkou, hltate příběh, ponorujete se víc a víc do postav, které jsou součástí příběhu, ale nedrží vás jen na základní linii, vhodí do příběhu pořádnou dávku vtipu, napětí a hloubky. Těším se na její další knihy, nenáhodnou je mezi mými oblíbenými. A Mike? No ten byl božský, úplně mi rozhodil vnitřní čakry, musím si asi koupit ruzeninovy stolek :)

15.03.2022 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Teď trochu nevím, jestli mám začít od začátku nebo od konce...Cardane, pěkně mě štveš a jako věřím, že to vše bude mít nějaký háček...myslím si, že druhý díl byl takovou přestupovou stanici a teď uvidíme, co dál. Tím nemyslím, že byl špatný. Naopak, zvraty a napětí nechyběly, div i slza neukaple. Ale Jude je silná!

11.03.2022 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Silný emotivní příběh s láskou a nemoci. Aneb jak se rozbité srdce může opravit. Těším se na příběh Gabra a Lisy :)

20.02.2022 5 z 5