Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Aaa tady se znovu setkáváme s tolik známým Blakeem. Popravdě jsem ani nevěděla, že obě knihy jsou nějak propojené. Moc příjemný příběh, s originálními vtipy, láskou a porozuměním. Až tak skvěle, že by mi nevadilo, kdyby kniha pokračovala o jejich svatbě a dětech. Matt byl neuveritelny sympaťák a Hottie se dala dokupy se svojí tajnou láskou vlastne. A zase ten hokej, prostě hokejisti, wagsky a daiquiri :)

19.05.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Moc krásný příběh dvou lidí. Z prostředí, které miluji-hokej. Jak z doučování přes přátelství dojdou až k lásce. Opravdu tuhle knihu doporučuji. Má příběh, lásku, vzájemně porozumění a vtipné pasáže.

16.05.2023 5 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Tak tohle byl nářez, prostě peklo... Kolikrát jsem si řekla ..."no do pr..." Tahle autorka vás nenechá vydechnout, sází vám napětí, adrenalin vstřikuje do žil a vy jste jak feťák, co čeká na svoji další dávku. Na tohle prostě musíte mít koule, nebo to odložit. Jiná možnost není, já teda ty koule mám a tuhle autorku řadím jako top TOP. Dovolím si jeden citát z knihy, protože o tom to celé je...příběh Isy a Bryanta..."Moje lekce nebyla snadná, ovšem je docela snadné ji vysvětlit. Jestli máte pocit, že jste blázen, zkontrolujte nejdřív lidi kolem sebe, než se budete považovat za šílence."

16.05.2023 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Tohle je moje první kniha od autorky. Jsem tak nějak zvykla na knihy plný sexu a čtu romantiku. Ale tohle je vyšší level. To tak čtete a posledních 5 stran a autorka mě doslova srazí na kolena.
"Poznámka autorky: Pokud jste spokojeni s tím, jak se tento příběh uzavírá, prosím, přestaňte číst dál, jinak vás čeká drsné probuzení."
A vy si řeknete to jako vážně? Normálně jsem knihu musela na 5minut odložit a pak stejně cumite s pusou dokořán. Ale zůstává mi spoustu nezodpovězených otázek, potřebuji odpovědi :)

06.05.2023 5 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Musím uznat, že v posledním díle ze sebe autorka vydala vše. Mělo to lásku, sex, napětí, obavy a slza mi taky ukápla. Nechci prozrazovat příběh, ale její zvraty byly skvělé vymyšlené. Furt se něco dělo, přečteno za dva dny, nešlo se odtrhnout. Myslím si, že vše dělalo příběh zajímavější, jak byla Clara sama sebou, přidrzlá a milující a Alexandr se vybojoval z temnoty na světlo, ač bylo zapotřebí několika překážek.

04.05.2023 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Komentují trochu za syrova, protože jsem dnes dočetla posledních 50 stran a vcera už byla na filmu. Celkový příběh se mi líbil, zajímavé zápletky. Konečně se na konci sešli ve stejném rozpoložení a nevyhybali se jeden druhýmu nebo nebyli na stejné vlně. :D

02.05.2023 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

To prostě po tomhle nikdy nezapomenete na Anakondu Blake :D ...miluji hokej, zbožňuji hokejisty a tento příběh měl neuvěřitelný náboj vtipu, lásky a porozumění. Žíši, tak na co čekáte? Šup přečíst ;)

26.04.2023 5 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Na základě první knihy jsem si od ní i přečetla tuhle. Byla jsem natesena, jaké to bude, když bodyguardem je žena. A vůbec nejsem zklamaná, jsem nadšená. Příběh krásně plynul, sedli mi obě hlavní postavy. Kniha měla svoji minulost, napětí, zvraty. I když musím říct, že od půlky knihy mi začalo být jasné odkud vítr vane, kdo hází klacky pod nohy. A vzhledem k tomu, že mám strašně moc ráda příběhy princů a princezen, tak doporučuji. Je to taková novodobá Royal romancy :)

24.04.2023 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Tohle jsem smlsla jako jahodu. Bylo to rychlé, čtivé, plneé tajemství, romantiky, sexu a boxu. Líbilo se mi prolnutí s postavami Remy a Brooke.

13.04.2023 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tohle zhltnete jako malinu...krásný příběh plný lásky, napětí a erotiky. Vždy jsem se uculovala nad jejich dialogy. Nezapomenu na vibrující kundič...:D

06.04.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Trošku se asi budu lišit od komentářů zde, protože mě to přišlo jako dobrá kniha. Mělo to svižný dej, lásku, sex a napětí...toho tam bylo fakt dost...až do poloviny knihy vlastně nevíte, proč si Candace vybral...ani mi asi nevadilo to, že to vzala takhle hopem, protože jak se dočtete, tak kniha původně vznikala jako povídky o nich. Každopádně tohle asi opravdu není pro každého, je to trochu silnější :D

31.03.2023 4 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Nooo tak tohle jsem v půlce knihy viděla tak na 3 hvězdičky a už mě opravdu vytáčela hlavní hrdinka, jak byla ubohá, furt se kvůli čemukoliv buď rozbrečela, nebo se jí hroutil svět. Neuměla stát za tím, co chce...hlavně Millera. Ale zase musí vyzdvihnout začátek knihy, kdy jsem doslova přemýšlela, jestli čtu tu správnou knihu a ten konec? No autorka nasadila laťku hodně vysoko a očekávám, že na otázky, na které zatím není odpověď, tak ji dostaneme. Hlavně třetí díl má z pohledu čtenářů nejvyšší hodnocení.

29.03.2023 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tohle je jedna z těch knih, kdy smutníte, že končí, protože si to neuvěřitelně užíváte. Když jsem začala číst, tak si říkám a sakra nějaká zakomplexovaná káča...ale vůbec NE! Tohle byla jízda jako blázen...smála jsem se, chápala ji, prožívala s ní.
A zase jen zdání klame a nemůžeme někoho soudit dle toho, co si o něm přečteme nebo jak vypadá...
Trochu mě zamrzlo, že už autorka nedala do knihy, co na to její rodina, že jsou spolu. Tím, jak mistrovsky vše zvládala s vtipem a upřímnosti.

Co říkal tak vtipného?
Že se vy dva máte rádi!
Jo, tohle. Je fakt veselá kopa, říkám suše a potřásám hlavou. Pak mě něco napadne. Co je na tom legračního?
Máma se zasměje. Ale jdi, zlato! Copak by se do tebe mohl zamilovat někdo jako on?

24.03.2023 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Přečetla jsem si trochu komentáře ke knize, trochu jsem se bála, jak je hodnocena. V třetině knihy jsem si říkala...hm, jak tohle bude pokračovat...musím uznat, že obavy byly rozptýleny. Není to vůbec špatná kniha, z původních 3 jsem musela dát 4. Dobře se mi to četlo, zase musím říct, že milostné stránky byly vyobrazený uvěřitelněji a k tomu jejich výměna slov během toho, přišlo mi to trochu reálnější.
Olivie Taylorová, jestli tě budu mít, pak se na tebe budu usmívat po zbytek svého života."

17.03.2023 4 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tuhle knížku z série jsem měla nejrychleji přečtenou, protože vás autorka nutila číst dál, abyste zjistili co Pandora ve skříňce schovává. Kenna byl neuvěřitelně milej rocker a ke konci mne trochu slzely oči.

12.03.2023 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Connor na mě působil úplně jinak, než v předchozí knize, nutí vás to číst, abyste věděli, s čím se hlavní postava potýká...a Taylor?...
"Občas se všichni rozhodneme špatně a skončíme na nesprávném místě, a přesto se ocitneme přesně tam, kde máme být. Conora jsem poznala díky jedné šťastné náhodě. Byla jsem ve špatný čas na špatném místě a poznala přesně toho správného muže. Naučil mě, jak se mít ráda, a ukázal mi tu moji stránku, o níž jsem do té doby neměla ani ponětí. Ukázal mi, že jsem silná, krásná a sebevědomá."

10.03.2023 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Svižný, romanticky-vtipný příběh. Jejich dialogy neměly chybu. A ten konec? Sakra, co se teď stane? :o

21.02.2023 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Mafiány, tajemství mám ráda, takže za mě super. Greyson byl naprostý frajer, Mel jsem konečně poznala, protože byla v pozadí prvních dílů a díky ní se Brooke poznala s Remym. Líbilo se mi, že hned na začátku není jasné, za co Měl dluzi peníze, nemohla jsem na to přijít a autorka si to nechala v pravou chvíli.

20.02.2023 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Další skvělý příběh u kterého se zasmějete, valíte oči, udržujete naději, je tam vášeň,láska a sex. Pablo Vejcobar neměl chybu.

09.02.2023 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Takovy návrat do minulosti z pohledu Remyho. Zajímalo mě, jak se cítil on, docela mi to udělalo celkový obraz. Každopádně mohla trochu zabrouzdat do minulosti.

05.02.2023 4 z 5