Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Konečně jsem se k ní dostala. Jak jsem ji mohla tak dlouho odkládat. Tohle je naprosto luxusní kniha...psaná úplně skvěle. Žádné barvite vyprávění jak zelený je strom. Příběh pádí, sem tam se člověk usmeje a autorka to okoření sexuálními scénami. Ještě že mám po ruce 2.dil.

23.12.2023 5 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Možná jako u prvního dílu trochu slabší rozjezd, ale najednou se to rozjede a rozplétá se klubko intrik a do toho tajná dostaveníčka. Lucie na mě působila jako velmi silná žena na svou dobu. Určitě sáhnu i po další knize od autorky.

20.12.2023 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

I kdyz bylo jasné, jak to skončí, tak kniha byla skvělá. S jakou lehkostí autorka psala a hrdinové přirostli k srdci. A závěr byl super, moc se mi příběhy všech 3 páru líbily a doporučuji.

12.12.2023 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Jak už tady bylo psáno, tak opravdu krásné ukončení série a musím uznat, že jsem na Racera byla zvědavá a předčil moje očekávání.
A dovolím si z knihy, protože tohle ji celou shrnuje, o tom je.
"Pro lidi je snadné mít vás rád, když jste v pořádku, když je s vámi zábava, když jste na vrcholu. Ale když jste na dně a život je těžký, zůstanou s vámi jenom ti skuteční přátelé. To, kým v morku kostí jste, moc lidí neocení, protože to ve vás dokážou vidět jenom ti, kdo se umí dívat hodně hluboko. A spatří vás. Jen vás a nic jinýho."

07.12.2023 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Svižný děj, zajímavé dialogy a jedno oko nezůstalo suché. Konec trochu protáhlý, ale autorka to zase vyzdvihla povídkou Baby šéf na konci. Taková milá oddechovka.

25.11.2023 4 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

S tímhle dílem jsem bojovala, četla jsem knihu tak dlouho, že jsem si místy říkala, jestli ji neodlozim. Nakonec dočteno a zklamání...s prominutím kecy okolo a zbytek prc.ni... všeho všudy 50 stran akce, kdy se něco dělo. A chtě nechtě mne to v některých částech 50 odstínů připomínalo.

24.11.2023 3 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Stejně jako všechny předchozí knihy od autorky, i tato mi vykouzlila úsměv na tváři. Ze začátku to bylo k zamyšlení- problém dnešní doby. Následoval útěk a snaha o zklidnění situace. Vstup třetího elementu v podobě psa. A postupně dochází k uvědomění a nakonec láska a šťastný konec. A i slza ukapne. Úplně jsem si Marka zamilovala :) a mohla bych číst dál a dál o nich, protože autorka to umí.

18.11.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Ze začátku to bylo takové zvláštní, než jsem si zvykla,že to bude z pohledu matky a dcery. Ale naprosto úchvatný příběh, kdy se emoce střídají jako na horské dráze.

24.10.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tohle se čelo samo, autorka píše velmi snadně poutavě. Když se dali dohromady, tak si říkám, o čem to teď bude a pak na Vás hází jednu "bombu"za druhou.

13.10.2023 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Poutavý příběh o June a Masonovi. Dozvídáme se víc o obou hlavních postavách a setkáváme se i s těmi předešlými. Ač víte, jak příběh skončí, tak je psaný čtivě, napínavě a zase slzovka ukápla, ač to nebylo tolik jako u prvního dílu.

03.10.2023 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Trochu jsem se zarazila nad nízkým hodnocením. Za mě plnohodnotný příběh, ač je pravda, že jsem si asi prvních 40 stran zvykala na styl psaní autorky. Ale zase dvakrát ne-li třikrát mi stekla slza. Doporučuji.

16.09.2023 5 z 5

Zmrazené zlato Zmrazené zlato Rolf Börjlind

Tahle dvojka mě nikdy nezklamala a asi ani nikdy nezklame. Tohle se čte samo, dokážete si díky jejich stylu psaní vytvořit reálnou představu prostředí a hlavně mi vůbec nevadí ty cizí názvy. Celou dobu příběh graduje, ani stránka nudy. A ten konec? No ještě, že mám po ruce další díl :)

12.09.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Takový vtipný svižný příběh okořeněný vtipem.

17.08.2023 4 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Z předešlých dvou dílů jsem měla určitý obrázek Josepha a špatně se mi ho zbavovalo. Ač musím říct, že autorka umí mistrně popisovat sexuální scény, občas trochu okoření příběh a konec mi přišel trochu useknutý.

08.08.2023 4 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

No co...sexuálních scén bylo dostatek, ale k tomu tajemný příběh a pořád dokáže něčím překvapit. Doufám, že v třetim díle bude na co se těšit.

31.07.2023 4 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Knížku mi půjčila kamarádka a mně se líbila. Svižný příběh, žádný okecávání...možná jsem zrovna potřebovala něco rychleho k přečtení. drsný svět, pekelná pravidla...popis Liama- přesně tak si představuji mafiána s jeho charaktrem. Stará paní do toho vnáší trochu naději, ale stejně nic není sluncem zalité.

27.07.2023 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Spokojenost. Autorka umí psát poutavě a napínavě. Trochu jsem se bála, jak bude v knize to odloučení o letnich prázdninách. Ale autorka to zvládla skvěle, kniha neztrácela náboj.

01.07.2023 5 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Vzhledem k tomu, že poslední díl měl nejvyšší hodnocení, tak jsem se na něj těšila. Prvních 1/4 knihy jsem přečetla ani nevím jak a zdálo se to fajn, ale pak to bylo pořád dokola...něco se stalo, usmíření sexem. Když jsem byla v polovině knihy, tak jsem řekla, že ji dám šanci - 2dny a dočetla jsem ji. Posledních 200 stran bylo čtivých, i epilog byl zajímavý, ale dle mého se autorka zbytečně moc v některých částech rozepisovala. Chtěla jsem ještě přidat jednu hvězdičku, protože se mi líbila babča, zápletka a ponožky, ale prostě Livy byla taková bezmocná, pitomá a slaboch po celou knihu, tak jsem prostě nemohla.

17.06.2023 3 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Já mám její knihy prostě ráda, proto jsem sáhla po další. Krásný příběh s vyspělými postavami, kde se zasmějete, zaslzíte a nakonec to všechno dopadne tak, jak má. Na Mac se mi líbila její ctižádostivost, cíle a u Coopera jeho vyspělost, odhodlání a když to dáte dohromady tak je z nich neporazitelný tým :)

12.06.2023 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Kniha se mi líbila, v některých situacích jsem se pousmívala, ve chvílích, kdy se Damien zjevil. Bylo zajímavé odhalit minulost Nikki. Jsem zvědavá, kam se příběh bude dál ubírat a jaká další tajemství Damien skrývá.

03.06.2023 5 z 5