Odhal mě

Odhal mě https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184081/bmid_odhal-me-Sk5-184081.jpg 4 432 58

The Stark Trilog série

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne“, a silnou ženou, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné. Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat. Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já. Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti – a riskovat tím rozchod. Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, že ho jeho tajemství zničí – a nás oba také.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Release me , 2013

Misshell1
03.06.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila, v některých situacích jsem se pousmívala, ve chvílích, kdy se Damien zjevil. Bylo zajímavé odhalit minulost Nikki. Jsem zvědavá, kam se příběh bude dál ubírat a jaká další tajemství Damien skrývá.

lucie3944
30.08.2022 4 z 5

Přečteno už před lety, teď jsem si dala opáčko... Pořád lepší než např. 50 odstínů, ale četla jsem i lepší. Zajímavý děj, psychologie postav byla vykreslena velmi dobře. Jdu si připomenout další díl.

Karina_
13.12.2021 4 z 5

Příběh byl velmi podobný Padesáti odstínům, nebylo tam tedy tolik té úchylky, ale sexu možná více, jak hlavní hrdina i sám říká, líbila se mi ta vášeň mezi nimi, dějová linka by mohla být trochu více promyšlená, ale doufám v to, že v dalších dílech se rozvine

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Sice jsem Padesát odstínů četla, ale tohle bylo, z mého pohledu, lepší. A já jsem taková, že si stejně každou romantickou blbost přečtu. :D
Příběh byl zajímavý a čtivý.

Lucuschka
22.02.2020 4 z 5

Padesát odstínů jsem nečetla, takže nemohu srovnávat. Kniha se četla dobře, ačkoliv se mi některé pasáže zdály přehnané. Jde o první díl, tak jsem zvědavá na další.

evineckY
21.11.2019 4 z 5

Já si zkrátka ráda přečtu sladkou romantiku...

havrmoni
18.08.2019 3 z 5

No, padesát odstínů čehokoliv nemusím. Strašně, ale jakože fakt hrozně nesnáším jejich hrdinku. Bála jsem se, že to bude něco podobného. A docela mě tato hrdinka překvapila. Taky si teda občas klepu na čelo a říkám si proč?? Ale celkem to jde. Tyhlety dominantní hrátky či jak to nazvat mě moc neberou, mě spíš zajímá to pozadí a minulost hrdinů. A proč mají potřebu ovládat nebo naopak nechat se ovládat.

Martinaa24
15.05.2019 3 z 5

Příběh se mi moc líbil. Bylo to čtivé a zajímavé

Lee7
21.03.2019 3 z 5

Zajímavá a čekám, co se z děje ukáže.. doufám, že náboj zůstane :)

adela2230
16.02.2019 5 z 5

Tenhle díl mě dost dostal, velmi mě to zaujalo, dobře se to četlo. Velmi poutavé.

Monka0901
17.01.2019 3 z 5

No, čo o tejto trilógii povedať, zo začiatku ma kniha Odhal mě zaujala, síce námet rovnaký ako pri viac ako polovici kníh tohto žánru (on bohato bohatý a ona...no proste chudobná deva), ďalej však som mala pocit, že už neviem, či vôbec chcem pokračovať v čítaní knihy (a už vôbec nie celej trilógie), ale keďže som človek, ktorý keď dáku knihu alebo sériu kníh otvorí, tak ju zatvori až keď celú knihu, resp. sériu prečíta, nemám totiž rada neuzavreté konce. Prečítala som teda skoro celú trilógiu, práve čítam poslednú časť a trvá mi to dlhšie ako by som čakala, pričom každú chvíľu mám chuť knihu zatvoriť už naveky. Maximálne mi lezie na nervy to Nikkine neustále "Ach", pokiaľ to nie je na začiatku každej druhej vety, ktorú tá žena vypustí z úst, tak asi v žiadnej. Zároveň nechápem ako sa môže niekto, kto bol skoro celý život pod niekoho vplyvom, resp. sa stále podriaďoval inému a konečne sa z tejto submisívnej pozície dostane, hneď ako pozrie na Damiena rozpustiť a v sekunde byť opäť submisívnou (aj keď teraz v polohe sexuálnej) a súhlasiť so všetkým čo si dominant zmyslí a ešte byť pri tom neskonale šťastná.
Ďalej mi v knihách dosť prekáža (a to napriek tomu, že ide o tento žáner) gradovanie sexuálnych scén, ktoré najmä v druhej a tretej časti sú skoro na každej piatej strane, a preto v podstate už tieto časti len preskakujem, lebo už je toho fakt až moc.
Uvidíme, ako tretia časť dopadne, ale napriek začiatočnému nadšeniu, dnes už môj názor na celú trilógiu nie je úplne najlepší, tak dúfam, že ku koncu bude tretia časť stáť za to.

Shaki
10.10.2018 4 z 5

Přestože se jedná už o klišé v erotických příbězích, i tak je příběh napsaný čtivě. Milostné scény jsou popsány otevřeně. Kdo má tento žánr rád, jistě si přijde na své.

Kamik77
23.08.2018 2 z 5

To jako fakt? Prý super série, ale ne pro mě. Ó Nikki jsi tak krásná, ó Damiane jsi tak pevný a ještě k tomu máš každé oko jiný, pardón, ale tohle se nepovedlo. Víc jak 2* dát nemohu a další díly číst nebudu.

1259
16.08.2018 5 z 5

Příběh je hezky napsaný. Vášeň, bolest a vše okolo, co do správného příběhu patří. Za mě super.

RenátaKatolická
28.07.2018 1 z 5

Knihu jsem si vybrala na zaklade velice kladnych recenzi,bohuzel v prubehu cteni jsem byla velice zklama.Tak strasne to kopirovalo padesat odstinu ze dalsi dva dili si bohuzel nekoupim.

Tanya007
08.06.2018 5 z 5

Super série!

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

LadyHip
02.02.2018 5 z 5

Senzační pohádka pro velký holky. Ano, je to nereálné, ano, je to sladké, ano, i předvídatelné....ale právě proto tyhle romány čteme, ne?

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

parada pro proprsene vecery kdy ditka spi

Lucibuska
16.06.2017 4 z 5

Takové klišé, ale celá serie mě bavila. Byl to příjemný oddech od náročnější literatury.

sex erotika sebepoškozování BDSM Padesát odstínů

Julie Kenner