Odhal mě

Odhal mě https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184081/bmid_odhal-me-Sk5-184081.jpg 4 433 58

The Stark Trilog série

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne“, a silnou ženou, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné. Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat. Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já. Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti – a riskovat tím rozchod. Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, že ho jeho tajemství zničí – a nás oba také.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Release me , 2013

paprika75
04.03.2017 4 z 5

Tenhle typ knih mne baví, proto je čtu. Každá série je samozřejmě podobná a zároveň odlišná od té jiné, ale tahle patří k těm lepším. Bavilo mně to. 4*

Jája92
23.02.2017 1 z 5

Moc jsem neočekávala a nemýlila jsem se. Další klasická erotická trilogie, která je tak děsně sladká, nereálná, že si ji prostě musíte zamilovat :-D

Mellisek
25.08.2016 4 z 5

Nesnáším komenty typu.. Kopie 50odstínů apod.
Tato kniha je stejně originální. Už ve vice knihach jsme se setkali s domantnim mocnym chlapem kontrolou apod.
Pribeh je obdobny avsak dej je naprosto jiny s doufam ze me dalsi dil nezklame : )

kik68
12.07.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série. Miluji ty dva.

avalonek
30.03.2016 2 z 5

Zatim,co jsem četla knihy od této autorky,tak všechno je to stejný,akorát jiný postavy.Už to čtu tak,že přeskakuju ty sexuální scény,a to mám pak rychle přečtenou tu knížku.Takže k této autorce se už asi nevrátim..

cukrovka
08.03.2016 3 z 5

Dalo se to číst, i když ničím nepřekvapila. Prostě erotický román s prvky BDSM, tak jak je naznačeno v anotaci.

jitka7
23.03.2015 3 z 5

Knížka se mi docela líbila, celá ta série se mi docela líbila. Ale mám trošku pocit, že něco bylo dost zdlouhavé. Sem tam mi to přišlo nezáživné. Ale jinak to ušlo.

barbuskaa
22.03.2015 4 z 5

Knížka se mi celkem líbila,jen toho sexu už ve třetím díle na mě bylo opravdu hodně :) takže jsem pak některé řádky přeskakovala.. ale jinak mě to celkem bavilo :)

galadrielin
02.03.2015 1 z 5

Milá databáze,

mám následující problém - když jdu na párty, mladí miliardáři tam o mě ani nezavadí pohledem. Limuzínou se domů musím dopravit taky sama. Můj kluk mi tuhle donesl balíček ovázaný stuhou z ručně tkaného hedvábí. Bylo jasné, že uvnitř je něco mimořádného, a taky že ano - Monet!! Jaké bylo mé zklamání, když jsem zjistila, že jde jen o pouhý plakát, nikoliv originál. Když jdu po koupeli z koupelny, zahalena jen do svého na míru šitého župánku, nepoklekne mi k nohám a nenabízí milion dolarů. Znamená to snad, že mě dost nemiluje? Co dělám špatně?

Aneb nemůžu tomu dát "odpad", protože jsem se u čtení královsky bavila. Bohužel ale na místech, která byla myšlena naprosto vážně. Nic proti erotickým románům, ale toto už bylo vážně trochu moc.

Renate
08.01.2015

kniha mě vúbec nějak nechytla, nedočetla jsem ji

Haldasha
18.10.2014 1 z 5

50 odstinu pres kopirak, ani jsem nedocetla...

Vendidi
04.10.2014 4 z 5

Jelikož jsem tuto knihu začala číst rok po té, co jsem přečetla 50 odstínů či Crossfire a hlavně jsem mezi tím četla jiné žánry (Hry o trůny, Zaklínač...), musím říct, že byla fajn. Nesrovnávám ji s těmi předchozími, takže já jsem spokojená. Uvidím, jaké budou další díly, ale tento první se mi líbil... :)

PomněnkaPrvní
30.09.2014

No, to teda bylo... Jestli se pustím do druhého dílu, tak snad jen pro ty komentáře, které většinou píší, že je lepší než tento první díl. Toto bylo opravdu trapné. Přála bych si číst zarputilé odpůrce Padesáti odstínů, kteří by psali komentář na toto. To bychom si teprve početli o naprosto vypatlané hrdince, zcela neuvěřitelných scénách, stupidních dialozích, nevzrušujících erotických pasážích, podprůměrném stylu psaní. A musím říct, že tentokrát bych s nimi souhlasila.

Lennji
29.09.2014 4 z 5

Hezká kniha, příjemně se četla, námět stejný (bohatý a krásný milionář, který touží ovládat), takže moc nepřekvapila, ale i přesto se jdu pustit do druhého dílu :-)

Lenka.Vílka
21.09.2014 2 z 5

Rozhodla jsem se ignorovat tu blbost, co je napsana na obalce a pustila se do cteni (proste nemam rada srovnavani nesrovnatelneho)...knizka se mi libila, ale...nepridam se ke skupine tech, kteri jsou z knihy nadseni...nebudu tady predstirat, ze se mi to nelibilo, ale ne, druhy dil si nepujcim, proste mi neco chybelo k naproste spokojenosti, tahle serie neni tak upne pro me...na to jaka je konkurence...nechytlo me to ani za srdce ani za " zenske koule" a do dalsiho dilu se nepustim, coz se vtipne, protoze na prvni dil jsem se tesila...

Nika89
20.09.2014 3 z 5

Pekne ... nicmene na me az moc znaku podobnych s odstiny a to me trochu chvilema nudilo :( jinak Damiena jsem si zamilovala a Nikky je mi sympaticka. Mam precteny vsechny dily :)

adrianna0305
06.09.2014 odpad!

Prapodivný vývar z "Crossfiru" a "Padesáti šedin" :-( Slečně Fairchildové jsem nevěřila, že umí používat klávesy Ctrl+Alt+Delete, natož něco programovat. A pan Stark? Nečekaně je majitelem všeho a všech. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdybych se v dalším díle dočetla, že rozumí řeči zvířat :-D

Jamka
01.09.2014 5 z 5

Z počátku jsem měla chuť knihu odložit kvůli zbytečně zdlouhavému až zbytečnému popisování večírku. Jsem ale ráda že jsem tak neučinili. Líbí se mi postavy Nikki a Damiena. Nejsou přehnané. V knize nejsou přehnané uteky a zbytečné breceni.

kacaaba
27.08.2014 4 z 5

Co jsem očekávala, to jsem dostala...první díl je jen takový zákusek, jsem zvědavá na hlavní chod. Vyvíjí se to zajímavě, už se těším na odhalení jeho tajemství.

LadyElisa
22.08.2014 5 z 5

Sbohem Christiane a zdravím Tě Damiene :) Tahle kniha je bombastická, moc se mi líbila a těším se na další díly. Přečetla jsem jedním dechem za necelé 3 hodiny :D

sex erotika sebepoškozování BDSM Padesát odstínů

Julie Kenner