Odhal mě

Odhal mě https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184081/bmid_odhal-me-Sk5-184081.jpg 4 433 58

The Stark Trilog série

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne“, a silnou ženou, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné. Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat. Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já. Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti – a riskovat tím rozchod. Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, že ho jeho tajemství zničí – a nás oba také.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Release me , 2013

dreana
20.08.2014

Stark trilogie je pro mě na urovni Cross trilogie a rozhodně se mi to líbí! Jen tak dál!

Nikolka001
15.08.2014 4 z 5

Skvělý, čtivý román, který je o muži a ženě, kteří si v životě prošli spousty nepěkných situací. Jejich vztah se postupně vyvíjí a je radost pohledět na jejich lásku. Rozhodně se těším na další díly. První kapitola druhého dílu, kterou kniha obsahuje, mě ihned navnadila, že druhý díl bude ještě lepší! :)

Laf
04.08.2014 3 z 5

Čtení této knihy nebylo nejhorší, ale ani nejlepší. Příběh jako takový byl klasický - bohatý muž, obyčejná žena. Prostě jednoduché odpočinkové čtení.

werusx
15.07.2014 2 z 5

Po Christianu Greyovi přichází Damien Stark. No jéje, už jenom z jeho jména se mi chce brečet. Knihy jsi jsou v jistých bodech na chlup totožné - proboha proč! Za mě je příběh nezajímavý. A když už nic, tak se to aspoň dobře četlo.

zylla
15.07.2014 odpad!

Další kniha s již zoufale známým příběhem. Nemám absolutně nic proti erotické literatuře, ale skutečně musí být jedna jako druhá? Nechutně bohatý a pochopitelně božsky krásný pan NĚKDO a obyčejná slušně vychovaná dívka z dobré rodiny, do které se pan NĚKDO, zvyklý pouze na modelky, najednou zamiluje a zahrne ji bohatstvím a samozřejmě si spolu neustále užívají sex a prožívají v podstatě výhradně společné orgasmy. Ona do té doby zažila leda tak misionářskou polohu, ale od pana NĚKOHO si už po pár minutách známosti nechá líbit absolutně všechno.

V této knize je pan NĚKDO jistý multimilionář Damien Stark, který skrývá svá temná tajemství (ha ha, nepřipomíná vám to něco?) a dívkou z dobré rodiny, která se vzbouřila a utekla z pod nadvlády své hrozné matky je čtyřiadvacetiletá Nikky Fairchildová. I ona má svoje tajemství, ale velmi brzy Damienovi vše prozradí, zatímco on je tajemný jako hrad v Karpatech až do konce. Damien Stark je majitelem asi tak půlky, ne-li tři čtvrtě zeměkoule a Nikky se právě přistěhovala do Los Angeles, aby začala nový život a rozjela kariéru. Poprvé se potkali už před lety, kdy ji její zlá matka tahala po soutěžích krásy, setkali se asi na tři minuty, ale pan dokonalý ji od té doby strašně chtěl, zjistil si o ní naprosto vše a nakonec ji taky získal. Jen pár detailů příběhu, není, jako podle kopíráku.

Pochybuji, že všechny dívky na světě touží po stejných sexuálních praktikách, jako je výprask a podobně. Proboha vymyslete už někdo něco jiného! Také mě rozčiluje neustálé opakování stejných frází např. „no do prdele“ je v knize snad stokrát.

Dávám této knize ODPAD, nelíbí se mi ani zpracování obálky. Doufám, že si jednou přečtu kvalitní erotickou literaturu, kde nebude hlavní hrdina božský milionář a slušná holčička a budou provozovat i jiné praktiky, než ty omílané stokrát dokola.

Nuttelka
12.07.2014 4 z 5

Kniha mě samozřejmě bavila,páč je to můj nej žánr,ale co mi sem fakt nesedí je oslovení miláčku :-D Strááášně sladké :-D Jo a opět zmíněné "záchranné slovo", to mě úplně zabíjí :-/

Magda Majo
04.07.2014 5 z 5

je pravda, že tento druh literatury je v podstatě pořád na jedno brdo , ale mě se to libí. Jsou to oddechovky a konkrétně tato série je psaná natolik poutavě že mě stále nutí číst dál. Teď čtu druhý díl Pokoř mě a už se nemůžu dočkat třetího Taky bych chtěla potkat takového Damiena prožít tento druh lásky a být hýčkána všemocným milionářem.

Lucka.79
02.07.2014 4 z 5

Vidím zde hodně podobností se sérií Crossfire a ta se mi líbila moc … zde mi chybělo trošku více popisu – postavy, prostředí. Kniha se mi ale i tak četla dobře a do dalšího dílu se časem určitě pustím, přeci jenom jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat, co všechno Damien skrývá …

malazluta
01.07.2014 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tato kniha mě nudila - již potolikáté omýlaná zápletka nepřináší nic nového. Už mě ty submisivní nezkušené hrdinky, které jsou na vrcholu blaha, když jim jejich vytoužený miliardář nařizuje, co mají dělat, začínají pěkně štvát. Moje hodnocení by bylo vyšší, kdyby obě hlavní postavy vyzařovaly jisté charisma, díky kterému bych jim fandila ... u obou hrdinů toto ale postrádám, jejich charaktery mi nepřijdou nijak zajímavé. Nejsem si vůbec jistá, jestli se pustím do dalších dílů série.

Chladnetka
24.06.2014 3 z 5

Další kniha napsaná podle dobře známé šablony. Neočekávejte tedy nic nového ani překvapivého. Ale je to dobře napsané a hezky se to čte, Takže komu se toto téma ještě nepřejedlo, tak s chutí do čtení.

Beni
21.06.2014 4 z 5

Není to sice nic překvapivého, ale další díly si také určitě přečtu :-)

SindyEM
13.06.2014 3 z 5

Kniha naozaj svojim spôsobom podobná Fifty Shades/Crossfire trilogy...takže tak trošku kopírka. Dobrá oddychovka, a nakoniec nezažijete pri nej okrem sexu žiadnu akciu. A aj sex by mohol byť miestami lepšie opísaný. Asi prvá kniha, pri ktorej nie je samotný sex nejako extrémne idealizovaný (žiadny muž s nekončiacou erekciou), ale nie som si istá, či to tentokrát nebolo skôr na škodu...
Zo začiatku som kapitoly dychtivo čítala, čakala až sa niečo stane. Kniha bola písaná štýlom,ktorý ma nadchýna aj nudí zároveň...také tie podrobné opisy všetkého..niekoľko prvých kapitol sa koná čisto na večierku.. a než sa dostanete k niečomu zaujímavému, musíte sa prečítať cez všetky možné nudné konverzácie, návštevy toalety a neviem čo....dobré je na tom očakávanie. Autorka vás napína natoľko, že až sa konečne stane niečo zaujímavé, vychutnávate si to dvojnásobne :) Ku koncu kniha trošku nudila, ale ako som spomínala-dobrá oddychovka a celkom pekne napísaná.

Hugoline
25.05.2014 3 z 5

Příběh bohužel ničím nepřekvapí, ale kniha je napsaná poutavě

barca8336
04.05.2014 3 z 5

Nebylo to špatné, číst se to určitě dalo. Pro mě takový průměr. :-) Pokračování si určitě přečtu. :-)

kacula13
03.05.2014 4 z 5

Nechci urazit...., příběh podobný Crossfire - minulostí poznačení lidé, spřízněné duše..., pořádný děj žádný, poměrně hodně erotických scén, kterým něco chybí..., Nicméně zápletka se mi líbí a se těším na další díly. ... tuším jaké tajemství D.S. před N. skrývá, ale nebudu blíže prozrazovat ...

Ivy
01.05.2014 5 z 5

Jistěže na tohle téma se už těžko vymýšlí něco nového a originálního. Tady se o to spisovatelka pokusila tím, že dala Nikki vlastnost, která z ní dělá normální člověka a ne vybájenou hrdinku, která navzdory všemu je všudypřítomně vystrojená, milá, přívětivá. Aspoň tímhle spisovatelce podařilo do příběhu vnést trochu reálnějších a jedinečných rysů. Samozřejmě všechny plusy trochu vyblednou s porovnáním s 50 odstíny, Crosfire a dalšími knihami na podobné téma přesto se mi kniha moc líbila. Nikki jsem si jako hlavní hrdinku zamilovala a určitě se těším až si přečtu další díly.

Samira
18.04.2014 3 z 5

Možná kdyby to byla první mnou přečtená knížka na toto téma, hodnotila bych jinak, ale takhle mi to v mnohém přišlo jako kopie. Což by mi možná taky třeba nevadilo, kdyby tam bylo více alespoň trochu inovativního děje a škádlení mezi postavami. Děje je tam ale poměrně málo a zápletka na jednu stranu neupoutala a na druhou stranu vývoj jejich temných stran a vůbec temné strany postav, jsou už pro mě téměř za hranicí. Neříkám však, že je to špatná knižka, další díly si přečtu, protože jsem zvědavá, jak to dopadne.

JajaAP
14.04.2014 4 z 5

Mám sice ráda eroticky laděné knížky a tahle byla dobrá, ale je jich v poslední době tolik, že je docela zázrak když něčím překvapí. Takže pro mě spíš průměř, ale další díly si přečtu.

sex erotika sebepoškozování BDSM Padesát odstínů

Julie Kenner