Řekni mé jméno

Řekni mé jméno https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248969/bmid_stark-international-rekni-me-jmeno-GGA-248969.jpg 4 191 21

Stark International série

Dalším románem autorky J. Kenner začíná nová žhavá a emočně vypjatá trilogie, která nás opět zavede do strhujícího světa vášní mocných a záhadných mužů a krásných žen, známého z předchozí série Odhal mě, Pokoř mě a Propusť mě. Řekni mé jméno je příběhem Jacksona Steelea, odhodlaného muže, který si jde vždy za svým, a zdrženlivé Sylvie Brooksové. Odstup jí však nevydrží dlouho… *** Setkání s Jacksonem Steelem bylo pro moje city šokem. Byl tak sebevědomý a panovačný, že si okamžitě podmanil všechny kolem … a každou ženu. Jenže Jackson chtěl mě. Stačil pouhý pohled, abych ztratila dech, a jeho dotek ve mně zbořil všechny zábrany.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Say My Name , 2015

petraj30
14.03.2023 3 z 5

Stark trilog jsem četla jako první, a možná proto se mi to líbilo víc. Teď to bylo jen z větší části opakování, neboli stejné jako ve Strak trilog.
Sylvie na mě žádný dojem neudělala. Na jednu stranu životem zkušená, ale v některých ohledech zatraceně naivní. A na Jacksona jsem si ještě ucelený názor neudělala. I když se to četlo téměř samo, tak i přesto se tu našla spousta chyb. Sexu tu bylo až vtíravě moc a velmi často jsem přeskakovala. A jejich konverzace byla taky kapitola sama pro sebe.
Neříkám, že to bylo špatné, ale velmi předvídatelné a neoriginální. Přečtu si celou sérii, abych byla v obraze, ale je to velmi podobné předchozí sérii.

Gabriela456
12.08.2022 4 z 5

Přečteno za jeden večer.

MAU256
17.03.2022 4 z 5

Knížka mne zaujala názvem, tak jsem to zkusila. Musím říct, že se četla hezky, ale v někdy toho sexu bylo fakt moc. Vše se opravdu sexem řešit nedá. Jsem romantická dušička, ale tohle bylo moc. Knížka je pro někoho, komu nebude vadit, že je sex snad na každé stránce. Je to trilogie, snad si někdy přečtu i zbytek.

Jejunka
01.09.2020 3 z 5

No já nevím. Četla jsem lepší, vůbec se mi nechce číst Na kolenou

georginaa
01.04.2020 5 z 5

Krásný charismatický, sebevědomý chlap, co o sobě ví, že přitahuje ženy pouhým pohledem. Je těžké být s panovačným chlapem, ale když žena prokoukne jak na něj, nic nebrání k tomu si ho podmanit. Příběh nabitý elektrickým sexuálním nábojem.

Tesset
09.12.2019 2 z 5

No opět takový ten "brakoidní" styl. Dvě hvězdy jen za to, že se to četlo rychle, i když jsem nad těmi jejich dialogy a myšlenkovými pochody převracela oči. Sérii dočtu čistě z principu.

havrmoni
23.08.2019 3 z 5

Tak za mě lepší než celá Stark trilog, ta mě moc nebavila. Ale tady mě celkem vytáčela Sylvie. Dělala si vždycky své předčasné závěry, vadili mě ty její útěky místo konfrontace, diskuze prostě přímé jednání. Když už jsem se do toho dala, tak dočtu celou sérii, ale nic než relax v tom nehledám, takž se ani nad reálností či erotikou moc nezamýšlím. Vlastně jsem se jednou zamyslela a už to neudělám :))) jako v restauraci jí strkal prsty do rozkroku a pak je vyndal se slovy ,, měli bychom se najíst" a pustil se do jídla. Takže žádné přemýšlení.

ves.lucie
21.07.2018 5 z 5

Tak ja jsem za sebe spokojena s dejem ... tesim se na dalsi dil .. ano neni to uplne to co bylo v trilogii Stark, ale navazuje to a odhaluji se dalsi pribehy :-) a ano je to plné sexu, ale jak jsem napsala .. já jsem spokojená :-)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

xindl007
23.02.2018 3 z 5

Většinou, když si kupuji nějakou knihu, kouknu se sem do databáze na hodnocení, abych měla zhruba nějakou představu, jak mě knížka zaujme. Tentokrát jsem to neudělala a byla to chyba. Sex v knížkách mi nevadí, ale mám ráda do toho i děj a tady je opravdu detailní popisování erotických scén na úkor děje.

Kiwicatko
25.07.2017 3 z 5

No...toz takovy Stark v hoooooodne blede modre.
Ale kdyz uz sem se do toho vrhla, tak tu serii doctu

avalonek
24.02.2017 1 z 5

Co k tomu říct.Nereálná pohádka,ke které se už nevrátím.Děj vcelku o ničem,sex každých pět minut..Prostě nuda..

Nuttelka
05.02.2017 4 z 5

Ale jo, líbilo se mi to, až na jedno :-) Na to jaký je Jackson "samec", tak to jeho samé miláčku, zlatíčko, princezno,... mi tam moc nesedělo a Sylvie občas působí jak trubka :-) Ale i přes to všechno jsem se od knihy nechtěla trhnout :-) A jsem zvědavá, kam to dál povede...

jitka7
19.01.2017 odpad!

Prostě série o Damienovi je dobrá, ale tohle je ubohé. Příběh je nudný, styl psaní je strašný a je to strašně moooooc nezáživné.

Mellisek
27.08.2016 3 z 5

Jako Kenner mám ráda ale tahle trio mi osobne prijde az trapne predvidatelna. Cekala sem originalni pribeh ale ona nevyrovnana zena on stejne mysleni jako Damien.. Skoda nu. Neni to spatne no ale trio Stark byla top

kacaaba
13.07.2016 4 z 5

Mě se to líbilo, četlo se to dobře. Jasně, svým způsobem jsem všechny tyto knihy stejné, ale mě se líbí, jak to navazuje na Damiena a odhaluje to další tajemství. A příběh Jacksona a Sylvie je taky pěknej. Jsem zvědavá na pokračování.

cukrovka
18.05.2016 3 z 5

Průměrný erotický příběh. I když mě moc nenadchl přečtu si i další díl. Od této autorka už jsem četla lepší, tak doufám, že další díl nebude zklamáním.

Yana-66
28.03.2016 4 z 5

Další klasická eroťárna ze světa bohatých :-)

Bookworm_213
24.12.2015 2 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla a přišlo mi to takové nemastné, neslané. Asi jsem z příběhu čekala více...

martiiinkajjj
09.11.2015

Tuto spisovatelku jsem mělo moc ráda, líbil se mi styl jejího psaní, ale tato její nová knížka je prostě strašná. Nemohla jsem se vůbec začíst a celkově mi ten děj přišel hodně tuctový. Knížku jsem musela odložit po 100 stránkách. Za mě bohužel jen * :-( a to jsem se na tu knížku moc těšila. Opravdu velké zklamání. No a obal knihy???Hrůza a děs :D

Julie Kenner
americká, 1965
2014  76%Odhal mě
2014  75%Vytoužený
2015  73%Řekni mé jméno
2014  77%Nažhavený
2014  79%Pokoř mě

Kniha Řekni mé jméno je v