Nažhavený

Nažhavený https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206926/bmid_most-wanted-nazhaveny-h2G-206926.jpg 4 236 32

Most Wanted série

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje. Ve druhém dílu s názvem Nažhavený zavede Sloane Watsonovou její práce tajného detektiva na stopu známého padoucha a podvodníka Tylera Sharpa. Je drzý, okouzlující a nebezpečně sexy. Vyrostla jsem ve víře, že existuje černá a bílá, dobro a zlo - a že některé hranice nikdy nesmím překročit. Sloane si myslí, že je tak silná, aby Tylerovi dokázala odolat. Proto se stane exotickou tanečnicí v klubu Destiny, který Tyler vlastní se svými společníky a kde pere špinavé peníze. Měla jsem mít víc rozumu a nevěřit mu, neměla jsem riskovat svoje srdce. Stačil však jeden pohled - a byla v problémech. Jeden dotek - a byla ztracená. Jedna noc - a byla jen jeho. Tyler ji citově i fyzicky zavede na místa, kde dosud nikdy nebyla, a cesta zpátky už neexistuje. Ale za vášeň se platí vysoká cena…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Heated , 2014

Monka0901
02.01.2022 2 z 5

Prvy diel sa mi pacil omnoho viac. Tento diel mi miestami liezol priam na nervy, mala som chut knihu ani nedocitat, ale presda len docitala. Niektore sceny som vsak preskakovala, lebo boli zbytocne zdlhave, ako napriklad prvy vecer, ked sa spoznali sexualna scena na cca 30 stran je aj na mna moc. Treti diel si precitam, aby som uzatvorila trilogiu, avsak dufam, ze bude lepsia.

johana3160
20.06.2021 2 z 5

Sex, sex, sex, naznak nejakeho deje, konec… jo bylo to malicko ctivejsi nez 1. dil, ale ne o moc.. jednou a stacilo..

Jita160
24.05.2021 4 z 5

Souhlasím....rozhodně druhý díl lepší.
Takže valím na trojku.
Jenom žasnu nad obálkou knihy ta je prostě příšerná.

kacenka6144
20.11.2020 4 z 5

Zatím jsem dala 4*, protože podle dalších dílů série se rozhodnu, jestli je nechám nebo o něco slevím. Začala jsem číst sérii od prostředního dílu, takže uvidím, co zbytek.

NikolaSkop
06.11.2020 4 z 5

Tak tenhle dil me bavil o neco vic nez ten prvni. :) je to takova klasicka oddechovka ktera neurazi. :)

Myška43
07.05.2020 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil více než první. Tayler a Sloane mi byli moc sympatičtí, kniha má i zajímavý děj a není zbytečně dlouhá.

Natali.159
15.04.2020 4 z 5

Z celé série nejpovedenější, kromě erotických scén i nějaká ta zápletka..

Eva593
24.03.2020 5 z 5

Velmi příjemné čtení

havrmoni
22.08.2019 3 z 5

Líbilo se mi to víc než první díl. Mnohem méně Ach, kňourání- fňukání a k*nd. Sice jsem opět první třetinu trpěla, ale pak už to šlo. Beru to jako relaxační a oddychovou četbu. V tomto nejsem náročná a tak to v podstatě splnilo účel.

georginaa
19.07.2019 5 z 5

Tento díl se dost přibližoval k 50 odstínům...než ten první. Byl zajímavější, co se týče postav "detektiva a kriminálníka". Bylo zajímavé sledovat citového propadu - vlastnit a mít, co je zakázané. No v každém případě se lépe četl, byl více erotický a smysluplný a doufám , že i třetí díl bude napínavý.

Kiwicatko
20.02.2019 3 z 5

O neco lepsi nez predchozi dil. Sviznejsi “dej”, lepsi sexualni sceny a i Tyler mi byl daleko prijemnejsi nez Evan.

JanickaP
14.02.2019 4 z 5

Dost podobne 1.dilu,ale i tak prijemny.

ves.lucie
27.03.2018 5 z 5

Druhy dil se cetl bezvadne .. byl mnohem lepsi a sviznejsi nez ten prvni. Na zacatku po precteni nekterych anotaci jsem si rikala, jestli mam nad touto knihou ztracet cas ... ale po dobre rade, ze mam dat na sebe jsem cetla a zklamana nejsem ...

Evule114
20.03.2018 5 z 5

Určitě druhý díl byl lepší než první a skvěle se četl :-)

LivN
29.01.2018 3 z 5

Na venek krásná obálka ideální postava muže ,která upoutá každou ženu,ale uvnitř knížky už to tak nebylo. Čekala jem od ní víc něco jako první díl ,ale tohle je nejslabší díl z celé série.

xena_petra
16.11.2017 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Četla jsem ji již několikrát.

SBH
02.09.2017 2 z 5

Chtít nacpat do porna pro maminy detektivní zápletku a hluboká psychologická traumata není dobrý nápad. Zvlášť pokud k obojímu chybí autorce erudice a talent. Po zavření knihy se postavy i děj rozplizly do ztracena. Bohužel i ten sex byl poněkud jednotvárný. Jako bonus musel čtenář skousnout perly tohoto typu - hrdinčiny boty v průběhu jednoho večírku metamorfovaly z balerín bez podpatku v páskové sandály na vysokých jehlách. Ne že by se mi takový kus oděvu nehodil, o tom žádná. Sloanne střílela po všem, co se hýbalo, a okolí ji plácalo pochvalně po zádech. Z Tylerovy charitativní činnosti by jednoho dočista rozbolely zuby. Obálka naprosto strašlivá. Takže dvě hvězdy - S. sice postrádala břitký policejní důvtip, nicméně úplně hloupá nebyla. A dál? Hm, dobře, měla jsem dát jenom jednu.

Tesset
06.05.2017 1 z 5

Řekla bych, že o kapánek lepší než jednička, ale i tak nic moc. Zápletka se mi zdála zajímavější a i postavy přijatelnější. Každopádně nemyslím, že bych to někdy četla znova.

Turquoise
08.07.2016 1 z 5

Panebože. Kde já jsem na tuhle sérii narazila? Sloane mi lezla na nervy jako ještě žádná postava v knize. I zabiják Lash z Bratrstva černé dýky mi byl sympatičtější! Neskutečně mě dožíralo, jak si hrála na tvrďačku a přitom stačilo, aby se na ni Tyler jen podíval a byla hotová. Původně přišla hledat Amy, ale pak začala jak největší detektiv slídit i po věcech, které ji nemusely zajímat a přitom mu stejně podlehla jak štěně, kterému zamáváte před čumákem plyšovou hračkou. Proboha, od začátku tam popisuje, jak jsou králové dobří, mazaní a vůbec ji nenapadlo, že si ji Tyler proklepne...omg. To napadlo i mě a to už je co říct.
Já knihy miluju z toho důvodu, že si sama představuju jak postavy, prostředí, věci a samotný děj vypadají. Což taky znamená, že si všímám. Ne. Opravdu mi hlava nebere, jak je možné, že na začátku akce měla Sloane nízké balerínky a v průběhu večera se jí nějakým záhadným abrakadabra změnily na sexy sandály na vysokém potpatku. Seděla na posteli a pak si znovu sedla? Cože? A takových "chybiček" jsem tam našla víc... Chyba překladu?
Taky zjišťuji, že nemám ráda knihy, které mají 283 stran a z toho na cca 120 je popisován jeden večer.
Další bod, ze kterého nejsem nadšená, je ten...ach bože, nikdy bych nevěřila, že i na tohle dojde, ale... několikastránkový popis erotické scénky mě k smrti nudil. Dlouhý a nezáživný. Do toho ta hloupá Sloane, která prosila a ani nevěděla o co.
Přijde mi vtipné, jak jsou knihy spojovány s Padesáti odstíny - pro mě to bude vždycky originál a každá další napodobenina mě moc nechytá.
Navíc jsem při čtení druhé knihy této série objevila alergii na slovo "kunda". Prosím, ať už to není ve třetím díle... i když mi bohužel něco říká, že to ještě budu muset přetrpět.

Nakonec jsem si hodnocení rozmyslela a dávám knize alespoň jednu hvězdu, protože konec mě docela chytl. Jen nevím jestli to bylo opravdu dějem nebo tím, že už jsem chtěla aby to skončilo.
Jdu na poslední díl - a poslední knihu od Julie K. Vůbec mě neláká koupit si nějaké další její kousky.

avalonek
08.03.2016 3 z 5

Hotovka,mám to za sebou.Jednička byla teda lepší.Tady to šlo nějak moc rychle a moc mě to nezaujalo.Jsou i lepší knihy.Tak teď se vrhám na poslední díl.

erotika

Julie Kenner