Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Musím uznat, že autorka pokročila příběhově. Dochází k uvědomění obou osob, bortí se zdi mezi nimi. A ten konec? Skoro mně slza ukápla. Jsem zvědavá, jaké bude ukončení série.

02.02.2023 5 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Když kniha vyšla, hned jsem si ji zadala do knih k přečtení a pak jen koukala, jak nenávratně % tady klesají. Ale stejně jsem ji dala šanci...a já bych to neviděla tak černě... Taková Royal sága plná sexu...podobnost s jinou knihou tam nevidím. Pokračování si přečtu a počkám si i na závěrečný díl :)

29.01.2023 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Osobní strážce...taky si hned představíte ten film? ;) Furt si doteď neumím představit, jak Ryan vypadal. Nechci nic prozrazovat, stojí za přečtení. Milý svižný příběh, s nahlédnutím do vyšší společnosti. Ivy byla za mě velmi silná osobnost, která se dokázala postavit na nohy, oklepat se a najít sebe sama.

17.01.2023 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Kniha je už na první pohled zaujala obálkou, děj mě nezklamal. mám ráda příběhy, filmy z královského prostředí a tady jsem dostala, co jsem chtěla. Bavilo mě, jak se několikrát Josh objevil na místě, kde jsem ho nečekala. A ten konec? No sakra, to jsem zvědavá, jak to skončí.

28.12.2022 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Vnitřní plamen je to nejdůležitější, co lidstvo vlastní.

Jestli si mě celou tu dobu milovala, proč ses mě nezeptala,jestli já miluji tebe?

Wau Brock nezklamal sympatický šéf a hříšný sprosťák v posteli :P... každopádně oba si prošli něčím, co je poznamenalo, ale už od začátku bylo jasné, že mají skončit spolu. Nejlepší bylo, jak mluvila s mámou o tom, že poslední 6let se o ní zajímal a ona ji to ani neřekla...a pak že se s ním viděla navečer...vyspali jste se spolu? :D

Trochu jsem smutná, že tahle parta lidí mě opouští, tím myslím, že jsem docela, ještě mě teda čeká Důvěřuj mi.

13.11.2022 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Miluji hokej, takže tohle se čte s radostí. Brennu si z prvního dílu představují jako drsňačku, ale přece jen jakmile se s postavou seznámíte, tak má svá tajemství. A Jake? No prostě úplný playboy miláček s rozumem v hrsti.

30.10.2022 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Kniha je hodně založena na emocích, oddanosti lásce, ač chvílemi mě Brooke už štvala, tak na každé straně z obou doslova tryskala jejich láska. Čekala jsem, jak její sestra se projeví nadále a celkově i zbyle postavy měly co příběhu dát.

23.10.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tohle byla knížka, kterou jsem snad četla nejdéle :D...no s přestávkou samozřejmě. Nebudu lhát, ale ze začátku mně vůbec nešlo se začíst, delší myšlenky a vzpomínky Jas mi dávaly zabrat, ale pak se to zlomilo a já jí docetla za den. Byla jsem ohromená tím, jak se příběh vyvíjel, kolik měl proměnných, kolik se toho muselo stát. Líbil se mi vývoj postav, každá byla důležitá pro příběh,stejně jako každá vzpomínka, myšlenka... Moc krásně napsaný příběh a od autorky si přečtu i další knihy :)

06.10.2022 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Další v pořadí Stef a Nick. Důkaz, že pod tou skořápkou, kterou vidíte navenek se skrývá někdo úplně jiný, se svou vlastní minulosti, která ho/ji vedla k tomu, jak se jevil navenek. Nick se sexem na jednu noc a Stef s přáním mít takovou lásku, jako její rodiče, do té doby sex na jednu noc. Ale to nevěděli, že ta jedna noc není poslední. Moc krásně napsaný příběh, popravdě si už nepamatuji, jestli u předešlých slza ukápla, tady každopádně minimálně dvakrát.

22.09.2022 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Na tenhle příběh jsem se těšila, přece jen sexy policajt :P. Roxy v sobě nosila nedořešené smutné záležitosti, které chtě nechtě museli jednou být vyřešeny, muselo dojít ke smíření. Od předešlých dílů jsem si zvykla, že autorka bere, tak jak život jde. A nejen zamilovanost a sex a všechno krásné kolem, ale i smrt k tomu patří.

08.09.2022 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Mám ráda příběhy z dřívější doby, hlavně, když autorka dokáže poukázat trochu autenticity doby. Obě postavy mi vyhovovaly, možná začátek byl lepší a konec trochu rychlý, ale pěkně napsáno.

23.08.2022 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Nemůžu jinak než plný počet hvězdiček,ač mě asi v poslední třetině už přišlo, že Brooke se svými pocity je jako ohrana písnička. Ale Remi...sakra živá představa...wau...a ten epilog...hlavně, když si k tomu pustíte i ty písničky, které zmiňují, tak to podtrhne atmosféru knihy.

17.08.2022 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Ač nejsem cílová skupina, tak jsem si ráda po delší době přečetla plnohodnotný příběh o kamarádství, lásce, upřímnosti, hledání sebe sama. Občas je potřeba mírné nakopnutí, zaváhání a slzy.

14.08.2022 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tohle jsem zhltla jako malinu. Z dílu, kde se objevila Lizzy mi přišla jako taková hodná milá holčina a ona to byla uvědomělá,vtipná žena. Zbožňovala jsem její úvahy a myšlenky, kolikrát jsem se málem smíchy potrhala.

10.08.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Pan Romantik je pro mě stále jedna z nejoblíbenějších knih a ani tady mě autorka nezklamala. Tu knihu čtěte a nemáte odpověděli, proto musíte číst, abyste je dostali. Její vybroušeny humor mě několikrát dostal do kolen...
"Myslíš, že se to Sereně bude líbit?"
"Jakeu, možná z toho dostane orgasmus a pošle ti košík s ovocem."
Takže za mě zase 5/5...příběh, postavy, zápletky, napětí, vtip a láska️

05.08.2022 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Každej díl má něco do sebe, každý je jiný a to je dobře. V tomhle jsem obdivovala sílu Leny. Jejich společné handrkování bylo k popukání. Musím říct, že ač 3/4 knihy bylo jen o poznávání, dobývání a porozumění, i tak jsem knihu nemohla odložit a četla se sama.

30.07.2022 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Jax dle popisu mi seděl od začátku a hlavně jsem si ho úplně představovala v tom baru. :)To, co si Calla musela prožít, bylo fakt hodně náročný. No a teď už máme tři páry, jsem zvědavá, kdo bude další :P.

29.07.2022 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tohle mě bavilo, Mal byl šílenec, ale ty jeho vtípky, fakt jsem se musela smát, jak vždycky všechno okecal. Bože..."tykvičko" :D Líbí se mi to provázanost mezi členy kapely, jak autorka udržuje jejich image.

22.07.2022 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Musím říct, že jsem se na Tess těšila, protože mi přišlo, že bude hodně odvážná, což se mi potvrdilo. Jase byl prostě miláček, u něj byl podstatný vývoj a překonání překážky, aby mohl nadále žít. Nebylo to takové "nezajímavé" ze začátku jako první díl za mě, ale jelo to od první strany.

22.07.2022 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Od první stránky jsem to hltala, protože David byl specifický svým chováním, takový, že nevíte, co na to řekne a vždycky překvapil. Příběh měl zajímavou zápletku. Líbilo se mi, jak Evelyn zůstávala sama sebou a svým způsobem si myslím, že docela reálným pohledem byl nastíněn život slavných. jsem zvědavá, o kom budou další díly, proto se jdu rovnou vrhnout na druhý díl.

21.07.2022 5 z 5