Vášeň přehled

Vášeň
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483556/bmid_vasen-TkT-483556.png 3 375 375

Královská sága série

Clara Bishopová právě odpromovala na Oxfordu. Po zlých zkušenostech ze vztahu, který nedávno ukončila, nemá ani v nejmenším zájem vyhledávat nové známosti a raději se chce soustředit na své první skutečné zaměstnání. Na naléhání své nejlepší kamarádky a kolegyně ze studií Belle se ale účastní promočního večírku. Belle má v úmyslu seznámit Claru se svým starším bratrem, ale její iniciativa se nesetká s úspěchem. Ve snaze uniknout Belliným dohazovačským plánům se Clara vzdaluje davu a zatouží po tom, co je jí z podstaty bližší než společenský život – po samotě a soukromí. Osud však rozdal jiné karty. Stranou probíhající party se totiž ukrývá ještě někdo. Když ten neznámý přitažlivý a tajemný muž Claru nakonec za podivných okolností políbí, Clara ještě netuší, že těch pár letmých okamžiků, které nemůže dostat z hlavy, obrátí celý její život vzhůru nohama. Velmi brzy se totiž dozví, že ten povědomý cizinec nebyl nikdo jiný než princ Alexander z Cambridge, černá ovce královské rodiny a následník trůnu. Brzy se znovu setkají a roztočí se soukolí plné nebezpečí, nedorozumění, sexu a pochybností. Navíc jsou na každém kroku senzacechtiví paparazzi, kteří se neštítí ničeho. Clara i Alexander si nesou temná a tíživá tajemství z minulosti, a ta je mohou buď důvěrně sblížit, nebo naprosto rozdělit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Command Me, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášeň. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (89)

MagdalénaHa
předevčírem 2 z 5

Tahle kniha je na první pohled nabitá emocemi, zvraty i vášní. Ve skutečnosti to ale nějak nefunguje. Povrchní, prvoplánový příběh je hodně jednoduchý, láska mezi hrdiny nějak pubertálně nepřesvědčivá a chemie je sice mnoho a mnohokrát popsaná, ale ne moc prožitá - po pár scénách působí pikantní situace poněkud nudně, respektive přímo směšně. Na to, že jdou oba hrdinové psychicky narušení, není tento aspekt nijak do hloubky propracován. Nakonec jde tedy jen o sex, ale ten je tak trochu anti-sexy.

Ciarra
14.07.2024 5 z 5

Přečteno za půl dne, jako odechovku a zpestření volného dne rozhodně doporučuji. Konec otevřený, ale do dalšího dílu zřejmě nepůjdu.

Katka_Malfoy
13.07.2024 1 z 5

Koupila jsem si ji, protože jsem chtěla sexuální scénky. Ty jsem dostala, ale... byli tak odbyté, čekala jsem víc. Ne maximálně tři stránky. A že jsou to krátké stránky.
Také jsem očekávala nějaký děj, který by dával smysl. Nic.
Byl to jako Wattpad příběh napsaný třináctiletou dívkou, ale při dospívání tam přidala sex. scény a vulgárnosti.
A navíc se mi nelíbí, jak je to napsané, to dávám vinu překladateli, viz číča.

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2022

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022

Kniha Vášeň v seznamech