Propusť mě

Propusť mě https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184153/bmid_propust-me-DmA-184153.jpg 4 281 31

The Stark Trilog série

< 3. díl

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází třetí román strhující erotické trilogie s předchozími díly Odhal mě a Pokoř mě. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného milionáře, který nikdy neslyšel „ne“, a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné. Naše touha byla stále hlubší. Ale naše tajemství zůstával ukryto ještě hlouběji. Hezký, mocný a panovačný Damien Stark naplnil prázdnotu mé duše tak jako žádný jiný muž. Jeho prudká vášeň mě dostávala za hranice blaženosti – a rozpoutala divokou žádost, jež nás oba doslova stravovala. Ale za jeho potřebou dominance se skrývaly bolestivé rány minulosti. Pronásledován dědictvím temných tajemství a podlomené důvěry hledal uvolnění v naší společné extázi, jejíž žár nás spaloval každý den silněji. Naše vzájemná přitažlivost byla nepominutelná, naše posedlost neodolatelná. Jenže ani Damien nedokázal uniknout před svými démony, ani nás neochránil před nebezpečími, která měla přijít.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Complete me , 2013

Indiánka
04.01.2024 4 z 5

Nejdříve jsem přečetla první díl, který mi dlouho ležel doma nedotčený... nějak jsem se bála, že to bude nuda. Nakonec to byla celkem fajn eropohádka, jen tak "kunda" no fuj, ta je ve všech dílech, tak to kazí :-(. Teprve po prvním díle jsem zjistila, že existuje druhý a pak i třetí, no ten jsem nikde nemohla sehnat, ale díky knihomohlce Jítě zde na databázi jsem se mohla zakousnout i do něj. Takže pohoda, žádná velká hodnotná literatura, ale na odreagování moc fajn.

Misshell1
24.11.2023 3 z 5

S tímhle dílem jsem bojovala, četla jsem knihu tak dlouho, že jsem si místy říkala, jestli ji neodlozim. Nakonec dočteno a zklamání...s prominutím kecy okolo a zbytek prc.ni... všeho všudy 50 stran akce, kdy se něco dělo. A chtě nechtě mne to v některých částech 50 odstínů připomínalo.

lucie3944
30.08.2022 4 z 5

Poslední díl byl pro mě asi nejlepší. Gradovalo to, vše se vysvětlilo. Jediné, co by mi udělalo radost, by bylo, kdybych věděla jak to dopadlo s Jamie. Konec byl trochu useknutý, ale skončilo to tak, jak se má a jak se čeká.

Jenufa695
04.05.2022

Jedno slovo. Bezva čtení..

Jita160
24.05.2021 5 z 5

Hodnotím celou sérii.
Mě se to vážně moc líbilo,krásný ,poutavý a vzrušující příběh plný napětí.
Já rozhodně doporučuji.
....prosím přestaňte už srovnávat z 50.odstiny,nechápu to ,proč????

Domča153
08.08.2020 2 z 5

Celá série zdlouhavá, sexuální scény už jsem později přeskakovala na mě je jich zbytečně moc, hlavní hrdinka je hrozně ukňouraná neumí si stát za svým Stark luskne prsty a už je vlhká a vše odpouští. Ze slova kun*a se mi obrací oči v sloup pro mě je to sprosté slovo a do romantických scén absolutně nepatří. Sérii zachraňuje detektivní děj který je ale bohužel až moc průhledný. Co si mi líbí je že hlavní hrdinka Je zaměřena na technologie.

Lucuschka
22.02.2020 2 z 5

Tento díl jsem dočítala se sebezapřením. Jediné, co mu vyneslo druhou hvězdu bylo vyústění detektivní zápletky, kdo obtěžoval (a jé už si ani nevzpomenu na jméno) hlavní hrdinku.

havrmoni
19.08.2019 3 z 5

Budu se opakovat. Všechny tři díly by se vešli do jedné, která by byla tak akorát. Moc zdlouhávé a zbytečné. Etotické scény jsem přeskakovala, ona vlastně hrdinka vyměnila jednu závislost za druhou. Bolest za bolest spojenou s rozkoší. Všechno vlastně řešili sexem, on se ovládal a ona furt kňourala a byla nadržená, on jednou ona třikrát :)) ještě si neodpustím poznámku o ku...ě, když pominu, že je to všeobecně vnímáno jako sprosté slovo, pro mě je to hnus. Opravdu hodně ošklivé pojmenování, které kazilo např.romantickou řeč apod. Zase na druhou stranu za mě lepší než ty padesátiodstínové věci, ale Cross série se mi líbila víc. Na relax dobrý. Nic víc.

petraj30
02.08.2019 5 z 5

Mně se knihy moooooc líbily, jen konec bych o 1 nebo 2 kapitoly prodloužila, abych se dozvěděla o jejich soužití v manželství a jak spolu zvládají vychovávat děti a jak ve vztazích dopadli ostatní hrdinové

Lee7
29.03.2019 3 z 5

No jsem ráda že mám sérii za sebou.. žel zbytečně dlouhé a opakující se.. nakonec závěr a tečka..

adela2230
16.02.2019 1 z 5

Kniha na mě působila strašně zdlouhavě, věčně se opakovala. Postavy měly stále stejné stavy a nelogické chování. Knihu jsem dočetla, ale dá se říct, že s vypětím všech sil.

Tanya007
08.06.2018 5 z 5

Líbilo :-)

Fizulka71
29.03.2018 2 z 5

Mno, jak to jenom... pokud bych četla sérii před Obnaženou a Padesáti odstíny, asi bych byla nadšená. Asi. Ale bohužel se v této sérii neobjevilo nic nového. Opět bohatý mladý muž se zálibou v drsnějším sexu, který mu pomáhá se vyrovnat s démony minulosti, a téměř nezkušená, a chudá, dívka, která rovněž bojuje se svými vlastními bubáky. Do toho se jim vtírá pár dalších osob, aby řeč a děj nestály. Já nevím, asi jsem přehnaně náročná... ale na druhou stranu se mi u toho výborně usínalo, takže proč vlastně ne

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Mellisek
26.08.2016 3 z 5

Ach, tady sem byla tak vytocena erotickymi scenami ze sem to jen prelitla ocima a cetla az dej.. Kniha neni spatna ale celkov tady bylo az moc erotickych scen. Myslim ze kdyby je vynechala mohl by byl 3dil dan do druheh a nebylo by ro takove netahnute :) ale jako trilogy to neni spatne počtení :-)

kik68
12.07.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série. Damian a Nikki mě znovu dostali.

avalonek
06.04.2016 2 z 5

No,šlo to,ale stačila by jedna kniha.Zbytečně dlouhý a ke konci už jsem se musela nutit ke čtení.Takže to mam konečně za sebou a myslím,ze jednou a dost..

cukrovka
12.03.2016 4 z 5

Dobrý závěr série, zajímavá detektivní zápletka. Některé erotické scény byly na můj vkus dost zdlouhavé.

Evule114
22.11.2015 4 z 5

Nemůžu dát 5 hvězdiček, protože jsem čekala, že to bude lepší, ale i tak hodnotím dobře, protože se mi knížka líbila, i když tam mohlo být méně erotických scén a více děje :-)

PomněnkaPrvní
03.08.2015

Dlouhé sexuální scény a Nikkiino fňukání, že jí Damien něco tají, už asi přišly nudné i samotné autorce, proto závěrečný díl okořenila detektivní zápletkou. Uznávám, že místy to bylo napínavé. Padoucha ale nebylo těžké odhalit, většinu sexuálních scén jsem musela přeskočit a konečně jsem se dostala k závěru.

sex erotika BDSM Padesát odstínů

Julie Kenner