Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Knihu jsem si zakoupila na základě hodnocení tady. Neprohloupila jsem. Mělo to příběh, napětí, lásku, sex a vše když se skloubi, tak vítejte v Milesove klubu. Těším se na další 3 díly. A doporučuji.

21.11.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tohle byla moje druhá kniha od autorky, naprosto mi sedí styl psaní a tahle předčila moje očekávání, to byla super jízda, Ben mě uchvátil od začátku a hltala jsem stránku za stránkou. Akorát ten konec byl nějaký rychlý, tam by mi nevadilo ještě trochu víc jejich začínajícího vztahu. Těším se na další knihu:)

17.11.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tohle jsem slupla jako malinu. Bylo to naprosto super, skvělý příběh, vtipné konverzace, myšlenky.

08.11.2021 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Max mi sednul, strašně se mi líbily jejich konverzace, jeho uvažování a celkově děj. Jsem se málem lekla konce...

29.10.2021 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Po knize jsem sáhla na základě hodnocení tady a musím říct, že jsem neprohloupila. Kniha se četla sama, mělo to krásný příběh, ani mi nevadilo, že tam nebylo tolik erotiky. Hlavní postavy byly super a babča to celé podtrhovala.

07.10.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Právě dočteno...nevím..jestli se ukazuje čas 23:35...prostě božskému bastardovi neodolate a navíc, kdyžani nechcete ale teď dámy ruku na srdce, která z vás už napsala knihu a jak vám ji hodnotili...no nic, asi trochu moc citlivá na pozdní hodinu.

15.09.2021 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tohle byla jízda, nedalo se od toho odtrhnout. Myslím, že knize hodně dalo, do jakého prostředí byla zařazena. S Wolfem jsem to měla stejně, od nesnášenlivosti, ale on přece jen není tak zlý a nakonec ho milujete. slovní přestřelky, které mezi sebou měli, byly super.

11.09.2021 5 z 5

Rande naslepo Rande naslepo Marek Zákopčan

Tohle mě bavilo, protože to mělo příběh, bylo to smutné, veselé, napínavé a našla se tam i romantika a trochu erotiky. Hlavně, co mi asi utkví v paměti jsou ty chyby v překladu, bylo jich tam dost.

09.09.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Četlo se samo, tak, jsem zhltla za den. Konec bych trochu víc protáhla.

05.09.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Knihu jsem si stáhla jako e-knihu, vyhovovali mi kapitoly, jak se střídalo, kdo zrovna promlouvá do příběhu. Bylo až k neuvěření, jaké patálie se jí staly a s staveništěm jsem myslela, že umřu smíchy. :) Poppy byla bláznivá, střeštěná, srdečná a milující a tím udělala i Ryana. Sáhnu i po druhé knize od autorky:)

26.08.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Tohle bylo takovy návrat do mladistvých let...líbil se mi protiklad obou postav a jak si našli k sobě cestu a jak to dopadlo.

24.08.2021 3 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Poslední díl jsem si holt musela koupit jako e-knihu, ale už teď vím, že se k sérii vrátím, než jak autorka slíbila, nám představí nového hrdinu :) Díl mě nezklamal, spíš předčil očekávání a ta obálka ...a ta poslední věta, no lámala jsem se smíchy :D.

22.08.2021 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Přijde, že autorka se díl od dílů zlepšuje. Baví mě její popis okolí, dojmů a příběh jako takový. Už se těším na závěrečný díl na Stuarta.

21.08.2021 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Autorka pokračuje ve svém stylu psaní a mně prostě sedí. Má to příběh, není to přitažené za vlasy. Užijete si romantiky i slz.

19.08.2021 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Je nutné podotknout, že když vezmete do ruky tento druh žánru, tak trochu víte, co od toho čekat. Ale tohle mělo příběh... čtivé, nepřitažené za vlasy a jde se na další díl hlavně kniha na den, co víc si přát.

17.08.2021 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Jak už někdo psal...hlavní hrdinka...říkám tvl nefoukana bohatá nána, pak Lee a nakonec zápletka. Dobře napsáno, čtivě,do poslední chvíle nevíte...

16.08.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Omlouvám se předem za plný počet hvězdiček. Ale dámy, která z nás by nechtěla pana romantika? Tohle mělo příběh, lásku, pocity, zklamání, napětí a dopr...co zjistíte na 94 straně...já vypiskla jak malá holka neuvěřitelně mě to bavilo, líbilo se, probudilo moji romantikou duši...tak šup do čtení

03.08.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Bylo to osvěžující, konečně něco jinýho po delší době. Ukázka toho, že ne vždycky je všechno tak dokonale, jak se píše v knihách o princich na bílém koni, nepřekonatelném milenci a bohu sexu. Myslím, že to, že jsem to musela hltat do 1:45 ráno, nešlo jít spát,mluví za vše. Doufám, že se dočkáme Cama nebo dalších knih.

30.07.2021 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

150 stran a už nemůžu, prostě mě to nebavi a brzdí mě to v dalším čtení...snad a třeba ji ještě dám šanci

19.07.2021

Zrůdy s lidskou tváří Zrůdy s lidskou tváří Carol Anne Davis

Velmi zajímavá kniha. Je až k neuvěření, z jakého duvodu se kolikrát člověk stane vrahem.

10.07.2021 5 z 5