Znám tě? ekniha

Zuzanin život je kolotoč práce, povinností a strachu. Sama vychovává tříletou holčičku Pepper, se kterou žije na ostrově. Společnosti lidí se straní. Mužům se pak vyhýbá zcela záměrně. Proto když při pravidelné cestě na pevninu, kam odváží články o ekologii, srazí svým stařičkým autem vysokého cizince, hrůzou nemůže ani uvažovat. Muž se z posledních sil vydrápe na sedadlo spolujezdce a omdlí. Zuzana zhrouceného a potlučeného muže odveze do nemocnice. Strach ze soudního stíhání, následného trestu a logického odebrání malé dcerky Pepper ji donutí lhát zdravotnímu personálu. Historka o tom, že jela hledat milovaného snoubence Marka, který byl přepadený, okradený a zbitý ve škarpě u cesty, jí projde. Bohužel jí uvěří i sám zraněný muž, který po úrazu trpí dočasnou ztrátou paměti. Zuzana je nucena odvézt si tohoto cizince s sebou na ostrov. Co si ale má počít s vysokým svalnatým chlapem, který se k ní chová jako k žádoucí ženě a k její dceři jako budoucí táta? Jak dlouho může vydržet křehká skořápka pohody, než praskne pod tíhou vykonstruovaných lží? A jak dlouho vydrží odolávat Zuzana, která den ode dne zjišťuje, že mužské dotyky a něžnosti nejsou vůbec špatná věc? A co se stane, až všechna Zuzanina pečlivě střežená tajemství spatří světlo světa? Nemluvě o tajemstvích, která má pohledný Mark......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371858/big_znam-te-I5p-371858.jpg 3.9215

Kniha Znám tě?

kopeceli
14. listopadu

Čtivé. Žvatlající dcerka je vtipná, díky ní jsem se opravdu bavila. Samotný děj moc nechápu, neznám život na Kapverdách, ale i tak chování personálu nemocnice bylo podivné (jsem zdravotní sestra), některé informace mi připadaly hodně přitažené za vlasy. Celek ovšem je dobrý, dočetla jsem a to dost tempem, zajímalo mě, co s tím autorka provede.

anna7852

tak toto už za mě anoo líbilo se mi to

Nuttelka

Tak bohužel u tohoto dílu jsem se trošku trápila. Bavila mě až poslední třetina, kde se konečně něco dělo a i nějakou emoci to ze mě dostalo :-) I když chápu Zuzaniny pohnutky, strašně mě vytáčela ta holka :-))) Malá Pepper je úžasná, což malé děti bývají a Wallace? Na takového "borce" až moc něžné chování a oslovení "Zuzanko" nebo "Hruštičko" mi úplně kroutilo prsty u nohou... No, ale jsem zvědavá na posledního bratra, tak s chutí do toho :-)

Misshell1

Přijde, že autorka se díl od dílů zlepšuje. Baví mě její popis okolí, dojmů a příběh jako takový. Už se těším na závěrečný díl na Stuarta.

petulik330

Velmi čtivé. Mám jen jednu výtku a to je to, že je škoda že kniha nebyla delší.
Pěkné popsané prostředí i charakter postav.
Místy velmi humorné. Hlavně část v nemocnici. Doporučuji.

milst

Prosím, kdy vyjde poslední díl? Už jsem podruhé přečetla celou sérii. Moc se mi líbí.

Ludmila02

Velmi čtivé. Doslova jsem zhltla všechny tři díly najednou.

AKO
21.11.2020