Znám tě? ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Zuzanin život je kolotoč práce, povinností a strachu. Sama vychovává tříletou holčičku Pepper, se kterou žije na ostrově. Společnosti lidí se straní. Mužům se pak vyhýbá zcela záměrně. Proto když při pravidelné cestě na pevninu, kam odváží články o ekologii, srazí svým stařičkým autem vysokého cizince, hrůzou nemůže ani uvažovat. Muž se z posledních sil vydrápe na sedadlo spolujezdce a omdlí. Zuzana zhrouceného a potlučeného muže odveze do nemocnice. Strach ze soudního stíhání, následného trestu a logického odebrání malé dcerky Pepper ji donutí lhát zdravotnímu personálu. Historka o tom, že jela hledat milovaného snoubence Marka, který byl přepadený, okradený a zbitý ve škarpě u cesty, jí projde. Bohužel jí uvěří i sám zraněný muž, který po úrazu trpí dočasnou ztrátou paměti. Zuzana je nucena odvézt si tohoto cizince s sebou na ostrov. Co si ale má počít s vysokým svalnatým chlapem, který se k ní chová jako k žádoucí ženě a k její dceři jako budoucí táta? Jak dlouho může vydržet křehká skořápka pohody, než praskne pod tíhou vykonstruovaných lží? A jak dlouho vydrží odolávat Zuzana, která den ode dne zjišťuje, že mužské dotyky a něžnosti nejsou vůbec špatná věc? A co se stane, až všechna Zuzanina pečlivě střežená tajemství spatří světlo světa? Nemluvě o tajemstvích, která má pohledný Mark......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371858/big_znam-te-I5p-371858.jpg 3.9215
Nahrávám...

Komentáře (31)

Kniha Znám tě?

kopeceli
14. listopadu

Čtivé. Žvatlající dcerka je vtipná, díky ní jsem se opravdu bavila. Samotný děj moc nechápu, neznám život na Kapverdách, ale i tak chování personálu nemocnice bylo podivné (jsem zdravotní sestra), některé informace mi připadaly hodně přitažené za vlasy. Celek ovšem je dobrý, dočetla jsem a to dost tempem, zajímalo mě, co s tím autorka provede.

anna7852
23. října

tak toto už za mě anoo líbilo se mi to


Nuttelka
28. srpna

Tak bohužel u tohoto dílu jsem se trošku trápila. Bavila mě až poslední třetina, kde se konečně něco dělo a i nějakou emoci to ze mě dostalo :-) I když chápu Zuzaniny pohnutky, strašně mě vytáčela ta holka :-))) Malá Pepper je úžasná, což malé děti bývají a Wallace? Na takového "borce" až moc něžné chování a oslovení "Zuzanko" nebo "Hruštičko" mi úplně kroutilo prsty u nohou... No, ale jsem zvědavá na posledního bratra, tak s chutí do toho :-)

Misshell1
21. srpna

Přijde, že autorka se díl od dílů zlepšuje. Baví mě její popis okolí, dojmů a příběh jako takový. Už se těším na závěrečný díl na Stuarta.

petulik330
04. června

Velmi čtivé. Mám jen jednu výtku a to je to, že je škoda že kniha nebyla delší.
Pěkné popsané prostředí i charakter postav.
Místy velmi humorné. Hlavně část v nemocnici. Doporučuji.

milst
12. února

Prosím, kdy vyjde poslední díl? Už jsem podruhé přečetla celou sérii. Moc se mi líbí.

Ludmila02
10. ledna

Velmi čtivé. Doslova jsem zhltla všechny tři díly najednou.

AKO
21.11.2020

Přečteno jedním dechem.

1