Cena za rozkoš ekniha

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující princové, co se v posteli mění na vášnivé bohy, jsou jen mýty romantických telenovel. Věděla, že ve skutečném světě, se za všechno se platí. Jenže ani ve snu ji nenapadlo, jak vysokou cenu bude muset za chvilkový románek se svým šéfem Stephenem Maclachlanem zaplatit. Vyhazov a naprostá ztráta důvěry v letecké branži byla jen začátek. Když Niké zjistila, že je těhotná, naivně se domnívala, že nejlepší bude jít za otcem nenarozených dvojčat. Pozdě zjistila, že opak byl pravdou. Výhrůžky nekompromisního právníka, který spíš než Stephenova zaměstnance připomíná vzteklého hlídacího psa, ji donutí utéct. Začne žít v novém městě, kde ji nikdo nezná a nesoudí. Co ale nedokáže smazat, jsou vzpomínka na něžná objetí a šeptem pronášené lichotky… Podobná muka erotických vzpomínek bičují i svědomí playboye Stephena. Oříškové oči něžné Niké mu nedávají spát. Teprve až když zjistí, že jí vlastní sobeckostí a urputnou ignorací málem zničil, chce ji zpátky. Nebude ale pozdě? Lze získat důvěru ženy, kterou připravil o iluze, sny, naděje a vlastní dítě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176309/cena-za-rozkos-176309.jpg 3.9345

Tetralogie bratří Maclachlanů 2.

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Mediaplex

Kniha Cena za rozkoš

AKO
21. listopadu

Romantika, která vás chytne za srdce.

Siegrid

Příběh na hony vzdálený realitě, více se mi líbila její kniha Záměna. Nicméně oddechovka, opět taková harlequinka.

Dellphi

(+ SPOILER) Bacha SPOILER! Ona leží na lůžku připojena na kapačku, celá popálená, možná i trvale oslepená a on ani neví, zda vůbec přežije. A v tuhle chvíli si Stephan dělá starosti o svou budoucnost a ptá se: „Jak teď bude vypadat můj život?“ To jako vážně? V tuto chvíli si dělá starost o svou mládeneckou svobodu? Autorka mě teda vytočila do běla. Začne tím, že jí vyhodí z práce, pak jí znemožní získat jinou práci ve stejném oboru, načež jí on svým odmítavým chováním způsobí potrat jednoho z dvojčat, poté ji odebere (vytrhne z náruče) syna z péče a načež jí ještě znemožní se s ním stýkat úplně. A světe div se, tímto to nekončí. Ona (autorka), protože on o tom přece neměl páru. jí nakonec ještě podpálí barák nad hlavou. A když za ní konečně přijde do nemocnice už s plným vědomím toho, co zavinil, tak se při rozhovoru s „děvčaty“ kouše do rtu, aby se nerozesmál?? Jo tak v tuhle chvíli jsem už mlátila hlavou do zdi. Ona tam leží polomrtvá a on se snaží nesmát??? Ách jo… No pak to pokračovalo dobře, ale ke konci mu zase odpustila až nesnesitelně rychle. Bože já bych ho zabila (minimálně). Ale když vynechám zde zmíněné věci, tak to bylo dobré. Autorka psát umí, čte se to dobře, ale….

Myška43

Mě příběh moc zaujal. Ano je to vše přitažené za vlasy, ale líbí se mi námět, kniha je velice čtivá a má to dobrý konec, takže já jsem si to užila.

petulkapeta

kniha fajn i tenhle pribeh,Stephen byl jako každy druhy chlap,to že se zamiloval si uvědomil no řekněme trošku pozdě,ale nakonec vše napravil,tak aspon že tak a Nike te jsem fandila jak to zvladla

jaroiva

Přehnané. Ve všech směrech. U Záměny jsem očekávala "román pro ženy" a dostala "román pro ženy", takže jsem čekala, že tohle bude pokračovat v tomtéž duchu a dostane se mi oddechového slaďáku. Ale nestalo se.
Dostalo se mi po všech směrech přehnaného a do absurdit vyšroubovaného příběhu. Chybělo už jen na konci dopsat: "...a pak se probudila a ruku měla v nočníku." Podle mě horší než Ryanův díl, pád z takových 60% na 50%, hvězdičkama v pětistupňové škále nepostihnutelný rozdíl.

jani.ruzicko
10.08.2019

Tak za sebe musím říct, že z těch 3 dílů, je pro mě tento nejlepší =) Zasmála jsem, dojala, mělo to hlavu i patu. Občas zase moc rychlé ukončení dané situace či téma, ale tak už to asi u autorky prostě je. Jsem docela zvědavá na čtvrtého z bratrů. =)

Lofda
04.05.2019

Nojo, byla to jedna z těch "Harlequinpitominek" plná neuvěřitelností a nereálností, ale bylo to o kousek lepší než první díl a ke všemu, já prostě opravdu občas potřebuju vypnout mozek a nepřemýšlet o tom, jak moc to takhle ve skutečnosti funguje. Takže jako knížka na dva večery pro oddych, proč ne?

Co neodvál ani čas
Co neodvál ani čas
Roznese tě na kopytech
Roznese tě na kopytech
Hra svalů
Hra svalů
Manželky na odpis
Manželky na odpis

rodinné vztahy sex láska whisky těhotenství

Nika Peas (p)
česká

Kniha Cena za rozkoš je v

Právě čtených5x