Cena za rozkoš ekniha

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující princové, co se v posteli mění na vášnivé bohy, jsou jen mýty romantických telenovel. Věděla, že ve skutečném světě, se za všechno se platí. Jenže ani ve snu ji nenapadlo, jak vysokou cenu bude muset za chvilkový románek se svým šéfem Stephenem Maclachlanem zaplatit. Vyhazov a naprostá ztráta důvěry v letecké branži byla jen začátek. Když Niké zjistila, že je těhotná, naivně se domnívala, že nejlepší bude jít za otcem nenarozených dvojčat. Pozdě zjistila, že opak byl pravdou. Výhrůžky nekompromisního právníka, který spíš než Stephenova zaměstnance připomíná vzteklého hlídacího psa, ji donutí utéct. Začne žít v novém městě, kde ji nikdo nezná a nesoudí. Co ale nedokáže smazat, jsou vzpomínka na něžná objetí a šeptem pronášené lichotky… Podobná muka erotických vzpomínek bičují i svědomí playboye Stephena. Oříškové oči něžné Niké mu nedávají spát. Teprve až když zjistí, že jí vlastní sobeckostí a urputnou ignorací málem zničil, chce ji zpátky. Nebude ale pozdě? Lze získat důvěru ženy, kterou připravil o iluze, sny, naděje a vlastní dítě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176309/big_cena-za-rozkos-176309.jpg 3.9408

Kniha Cena za rozkoš

anna7852

To bylo drsný,ale krasny

pollyn
24. srpnaodpad!

To je strašná slátanina

Nuttelka

Autorka nám tady toho na bedra Niké hodila docela dost, s čím se musela sama potýkat. Stephen typický playboy, který se nechce usazovat a pak když zjistí pravdu, tak je najednou jedna velká zamilovaná hromádka neštěstí a vše se snaží napravit. Ještě že stále funguje ta přitažlivost a vášeň, i díky tomu se rychleji odpouští :-)
Každopádně opět velmi čtivé a banda Děvčat tomu všemu nasadila tu správnou korunu, moc mě Děvčata bavila :-)
A rovnou se vrhám na třetího bratra...

Misshell1

Autorka pokračuje ve svém stylu psaní a mně prostě sedí. Má to příběh, není to přitažené za vlasy. Užijete si romantiky i slz.

petulik330

Napínavá kniha chvílemi docela smutná. Hlavní hrdinka musela mít dost síly i když jo vzali syna. Ta ji nakonec došla po té co skončila v nemocnici.
Hlavního hrdinu bych pověsila za k... Do průvanu za to jak se zachoval.
V této knize je ukázáno jak jsou ženy a matky silné když se jedná o jejich děti.

scarletblue
29.12.2020

Tento díl byl o kus lepší než ten předchozí. Byl napínavější a chvílemi ponurý.

hadenka
10.12.2020

Oddechová romanťárka,supr.

AKO
21.11.2020

Romantika, která vás chytne za srdce.