Cena za rozkoš

Cena za rozkoš https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176309/bmid_cena-za-rozkos-176309.jpg 4 499 76

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující princové, co se v posteli mění na vášnivé bohy, jsou jen mýty romantických telenovel. Věděla, že ve skutečném světě, se za všechno se platí. Jenže ani ve snu ji nenapadlo, jak vysokou cenu bude muset za chvilkový románek se svým šéfem Stephenem Maclachlanem zaplatit. Vyhazov a naprostá ztráta důvěry v letecké branži byla jen začátek. Když Niké zjistila, že je těhotná, naivně se domnívala, že nejlepší bude jít za otcem nenarozených dvojčat. Pozdě zjistila, že opak byl pravdou. Výhrůžky nekompromisního právníka, který spíš než Stephenova zaměstnance připomíná vzteklého hlídacího psa, ji donutí utéct. Začne žít v novém městě, kde ji nikdo nezná a nesoudí. Co ale nedokáže smazat, jsou vzpomínka na něžná objetí a šeptem pronášené lichotky… Podobná muka erotických vzpomínek bičují i svědomí playboye Stephena. Oříškové oči něžné Niké mu nedávají spát. Teprve až když zjistí, že jí vlastní sobeckostí a urputnou ignorací málem zničil, chce ji zpátky. Nebude ale pozdě? Lze získat důvěru ženy, kterou připravil o iluze, sny, naděje a vlastní dítě?... celý text

munka
16.03.2014 5 z 5

Veľmi pekná kniha, prečítala som ju za jeden deň. Teším sa na pokračovanie

Yvosek
21.02.2014 5 z 5

uzasny pribeh aji slza mi ukapla :)

Tesinka
19.02.2014 5 z 5

Moc pěkné čtení, Těším se na další knihu,

hrubik
15.01.2014 4 z 5

Tento díl se mi líbil o malinko víc než ten první. Na to, jaký je to žánr, mi přišlo, že to konečně mělo nějaký příběh, který se mi líbil, a vůbec mi nevadilo, že to mělo takový rychlý spád, ba naopak. Samozřejmě to bylo místy hodně naivní a hloupé, ale zase tam byly chvilky, kdy jsem skoro nedýchala napětím (např. když Niké sebrali syna). Docela by mi ani nevadilo, kdyby tam nebyly ty erotické části, protože takových knížek je tu jako máku, a občas ty náznaky jsou prostě lepší, než to takhle vybalit naplno. Ale to by potom tato knížka nebyla erotický román pro ženy že. Celkově se mi to líbilo a až na pár slabších momentů, kdy jsem protáčela oči, mi to přišlo jako příjemné počteníčko :-)

Ivy
15.12.2013 3 z 5

Celé mi to přijde tak nějak přitáhnuté za vlasy. Jejich příběh by mě bavil víc nebýt drastických chvil, kdy mi přišlo až neuvěřitelné, že si tohle někdo může vybájit a považovat to za důvěryhodné. Vážně? Sebrat jí dítě v zástupu právníka, téměř uhořet, dočasná ztráta zraku, ošetřování ošetřovatelem, který ve skutečnosti byl Stephan jež se snaží ospravedlnit svoje činy tím, že nic nevěděl. Ne, díky tohle má být román a né pohádka. I přes te celkový dojem absurdního děje jsem se místy bavila, což bohužel nepřevážilo nad nudnými, neuvěřitelnými pasážemi. Bohužel, sklamání po prvním díle.

marsel
09.12.2013 5 z 5

Moc pekne poctenicko nic tam nechybi.

Efka.J
01.12.2013 5 z 5

Nádherná kniha, opravdu byla jsem úplně překvapená. To co se tam odehrávalo, to bylo... prostě wow... nemohla jsem se odtrhnout ani na chvíli. Moc se těším na pokračování ...

Tétéčko
01.12.2013 2 z 5

Něco podobného jsem četla u babičky. Tenkrát se to jmenovalo červená nebo modrá knihovna, bylo to o pánech továrnících a chudých studentkách a
odehrávalo se to za první republiky. Moc mě to bavilo. Ale jsem holt už velká holka.

marci132
17.11.2013

Velmi krásná kniha :) Ani jsem netušila, že je spisovatelkou česka a to mě příjemně překvapilo :) Hrozně moc se těším na další díly, ale to bude zase čekání :(, to abych se upnula na jiné knihy :D

Jane87
13.11.2013 5 z 5

Moc pěkný příběh... Těším se na další...

JajaAP
07.11.2013 5 z 5

Právě jsem dočetla druhý díl a jsem z něj nadšená. Na to, že jde o erotický román si autorka vážně vyhrála se silným emotivním příběhem. Až mě mrzí, že tyto knihy nemají knižní podobu. Hned bych si je koupila. Na konci druhého dílu je popis příběhů dalších dvou bratrů a jejich příběhy nebudou o nic míň zajímavé. Autorka má rozhodně spoustu fantazie. Už se těším na další díly. :-)

deni79
02.11.2013 5 z 5

Moc pěkná, už se těším na další. Četla jsem ji jedním dechem :-)

Bet
31.10.2013 4 z 5

No 100% se mi tato kniha líbila víc než záměna. Děj knihy byl zajímavější, pořád se tam něco dělo :)
Tato kniha mě mile překvapila :)

P.ary
20.10.2013

Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami... rozhodně se mi to líbilo víc jak Záměna, takže tak 3,5*

k.atuska
15.10.2013 5 z 5

také doporučuji, stejně jako záměnu jsem přečetla jedním dechem během dvou dvů, za mě palec nahoru

zuzinekzuz
15.10.2013

Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, tak jsem ji zvládla za jeden den a už se těším na další část :-) Za sebe doporučuji. Zuz

sex láska rodinné vztahy těhotenství whisky

Nika Peas (p)
česká
2012  72%Záměna
2024  87%Chráním Tě
2021  74%Strážce
2021  77%Cena za rozkoš
2021  77%Znám tě?

Kniha Cena za rozkoš je v