Cena za rozkoš

Cena za rozkoš https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484242/bmid_cena-za-rozkos-C5X-484242.jpg 4 499 76

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující princové, co se v posteli mění na vášnivé bohy, jsou jen mýty romantických telenovel. Věděla, že ve skutečném světě, se za všechno se platí. Jenže ani ve snu ji nenapadlo, jak vysokou cenu bude muset za chvilkový románek se svým šéfem Stephenem Maclachlanem zaplatit. Vyhazov a naprostá ztráta důvěry v letecké branži byla jen začátek. Když Niké zjistila, že je těhotná, naivně se domnívala, že nejlepší bude jít za otcem nenarozených dvojčat. Pozdě zjistila, že opak byl pravdou. Výhrůžky nekompromisního právníka, který spíš než Stephenova zaměstnance připomíná vzteklého hlídacího psa, ji donutí utéct. Začne žít v novém městě, kde ji nikdo nezná a nesoudí. Co ale nedokáže smazat, jsou vzpomínka na něžná objetí a šeptem pronášené lichotky…... celý text

Nermal
07.03.2024 4 z 5

Druhý díl série byl od samého začátku napínavý a vzrušující. A i když to uprostřed příběhu byla trochu divočina, přimhouřil jsem oči, protože se autorce podařilo skvěle popsat lásku matky k čerstvě narozenému dítěti, zejména my muži jsme se mohli vcítit do tohoto prožitku. A také sexuální scény byly velmi pěkně napsané.

moudivlacek
14.02.2024 4 z 5

Další povedený díl ze série. Musela jsem se smát, když hlavní hrdinka se divila, že i přes opatření otěhotněla. Každopádně, situace, kdy bohatý/á se brání zlatokopce/zlatokopovi tak trochu chápu. Ale rozhodně neschvaluji to, co se hrdince dělo. A na druhou stranu jsem ji obdivovala, jak se rozhodla bojovat proti větrným mlýnům, jak se nevzdávala ani za těch nejvypjatějších situací.
A teď mi zbývají příběhy ještě 2 bratrů, těším se na ně, ale chvilku si dám od série pauzu. Zhltla bych ji jako malinu.

LenkaVes
31.01.2024 4 z 5

Druhý příběh se mi líbil víc, byl v něm cítit život ... Samozřejmě se musíme přenést nad nereálnost příběhu. Jenže o tom to není, že? Jde o to si prožít napsaný příběh a odpočinout si u toho ;-)

Jita160
26.12.2023 4 z 5

Další z bratrů playboy Stephan, byl tentokrát už od samotného začátku napínavý.
Tady se ukazuje jak silná žena dokáže být když zjistí že z chvilkového románku otěhotní a s otce se vyklube naprostý srab.
Konec byl dojemný, přestože víme jak to skončí tak já si to užila.

monika0181
25.12.2023 4 z 5

Příběh s Niké mě z počátku moc nebavil a ele verze knihy mi to ještě komplikovala. Přechody mezi kapitolami, mezi dobami jsou špatné. Čtete a najednou zjistíte, že už čtete něco jiného, vracíte se, abyste pochopili, o co jde. Možná i to byl důvod proč mě tento díl nenadchl.
Ale pak jsem se chytla a zbytek knihy si užila. Každý z bratrů má jistě nějakou kladnou stránku, proč si ho oblíbit.
Odpočinkové, čtivé, chytlavé.

Andrejka91
23.12.2023 5 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc než předchozí. Tento příběh byl tak strhující, že jsem měla husí kůži a chtělo se mi brečet. Bylo to napínavé, že jsem hltala každé slovo a tohle rozhodně nebyla oddechovka. Konec opět navnadil na další díl a už se na něj těším.

Ewe291
07.11.2023 2 z 5

Tak tu som sa sekla a to poriadne
Zaciatok bol prilis hrrrr a Nike ako .... Pochopila by som, ze podlahne ale potom.spravanie to uz moc nie .... Ked sa to konecne ako tak rozbehlo tak to zas spadla jej spravanim ako matka sa ju snazim pochopit ale bolo to prilis ..... Asi najslabsi diel

Kubikuli
17.06.2022 3 z 5

No, jsem z toho v rozpacích... Není to zlé, číst se to dá, to zase ne že ne.. ale takové přitažené za vlasy. Námět by nebyl špatný, snad i chytlavý, ale ve výsledku je to opravdu tak trochu slátanina :)

Akin309
31.03.2022 3 z 5

Napínavý prýbeh od začiatku dokonca. Rozhodne stál za prečítanie. To čo všetko Niké zvládla prekonať je až neuveritelné. Ako pri prvej knižke sa mi zdalo, že rýchlo odpustila Stephanovi. Vážne ho musela milovať. Som ale rada, že ich príbeh končí happyendom, zaslúžia si to.

Sarkak94
11.03.2022 4 z 5

Na to, že jde o erotický román, tak těch erotických scén tu moc nebylo ( asi jen dvě), ale vůbec mi to nevadilo. Za to si tu autorka vážně vyhrála se silným emotivním až dramatickým příběhem. Tato kniha se mi líbila víc než záměna. Děj knihy byl zajímavější, pořád se tam něco dělo a byl neskutečně napínavý. To co se tam odehrávalo, bylo nervy drásající, a taky to byl ten důvod, proč jsem musela číst dál a dál. Doufala jsem ve šťastný konec.
Niké jsem si moc oblíbila, občas mi přišla trošku (hodně) naivní, ale také mi jí bylo strašně líto a celou dobu jsem doufala, že to pro ní nakonec dopadne dobře. Sephan, na jednu stranu mě strašně naštval a to hodně, ale na druhou stranu jsem mu zase fandila, i když to byl pořádný vůl a srab. A nejraději bych ho pořádně nakopala. No a ten jeho právní, to je škoda slov, toho jsem sto chutí zaškrtit už jen, když se tam poprvé objevil.
Bohužel na konci mu zase odpustila až nesnesitelně rychle. Toto je asi tak jediné mínus

Pasadenka
24.02.2022 4 z 5

Tak taková telenovela v kondenzované podobě by mě v této knížce nenapadla. Nicméně, po rozpačitém prvním díle je tento příjemně chytlavější. Pořád platí, že v žánru je to průměr, ale je bylo to fajn. :)

anna7852
24.10.2021 5 z 5

To bylo drsný,ale krasny

pollyn
24.08.2021 odpad!

To je strašná slátanina

Nuttelka
22.08.2021 4 z 5

Autorka nám tady toho na bedra Niké hodila docela dost, s čím se musela sama potýkat. Stephen typický playboy, který se nechce usazovat a pak když zjistí pravdu, tak je najednou jedna velká zamilovaná hromádka neštěstí a vše se snaží napravit. Ještě že stále funguje ta přitažlivost a vášeň, i díky tomu se rychleji odpouští :-)
Každopádně opět velmi čtivé a banda Děvčat tomu všemu nasadila tu správnou korunu, moc mě Děvčata bavila :-)
A rovnou se vrhám na třetího bratra...

Misshell1
19.08.2021 5 z 5

Autorka pokračuje ve svém stylu psaní a mně prostě sedí. Má to příběh, není to přitažené za vlasy. Užijete si romantiky i slz.

petulik330
04.06.2021

Napínavá kniha chvílemi docela smutná. Hlavní hrdinka musela mít dost síly i když jo vzali syna. Ta ji nakonec došla po té co skončila v nemocnici.
Hlavního hrdinu bych pověsila za k... Do průvanu za to jak se zachoval.
V této knize je ukázáno jak jsou ženy a matky silné když se jedná o jejich děti.

scarletblue
29.12.2020 3 z 5

Tento díl byl o kus lepší než ten předchozí. Byl napínavější a chvílemi ponurý.

hadenka
10.12.2020

Oddechová romanťárka,supr.

AKO
21.11.2020 5 z 5

Romantika, která vás chytne za srdce.

Siegrid
30.09.2020 3 z 5

Příběh na hony vzdálený realitě, více se mi líbila její kniha Záměna. Nicméně oddechovka, opět taková harlequinka.

sex láska rodinné vztahy těhotenství whisky

Nika Peas (p)
česká
2012  72%Záměna
2024  76%Chráním Tě
2021  74%Strážce
2021  77%Cena za rozkoš
2021  77%Znám tě?

Kniha Cena za rozkoš je v