Záměna ekniha

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po zoufalém řešení – kývne na nabídku svého současného šéfa. Za jednu noc vášně italský boháč Matteo zaplatí Vivien, kolik si řekne. Výčitkami zkoušená dívka polkne stud, téměř nulové zkušenosti v oblasti lásky a s myšlenkou, že všechno pro svou babičku vydrží, vkročí do hotelového pokoje. Netuší, že jedna noc ji celou změní. Že milenec skrytý tmou bude na její tělo hrát jako na vzácný nástroj. Ráno odchází z hotelu se zasněným úsměvem – zaplatí za babiččin pobyt a navíc prožila nádherné milování. Vášní omámenýma očima sleduje Mattea a ignoruje žhavý pohled jeho obchodního partnera Ryana. Vysoký svalnatý skot skřípe zuby žárlivostí. Jak má říct té křehké blonďaté víle, že pomocí intrik a lží vyměnil schůzky a obelhal Mattea. Ale hlavně, že to byl on, kdo se celou noc žhavě miloval s Vivien? A jak zařídí, aby ještě jednou svíral v náručí svůdné tělo plaché Vivien?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153241/big_zamena-153241.jpg 3.7526

Kniha Záměna

veronika9761

Pro me zadna slava. Poridila sem predem celou tetralogii a zjistuju, ze ty dalsi tri dily nespis nikdy cist nebudu. Moc spatnej prvni dil.

Akin309

(+ SPOILER) Dobrá knižka na jeden hlt. Zvrat v príbehu ma zaujal. Jediné čo ma prekvapilo bolo rýchle odpustenie hľavnej hrdinky (môj názor).
Inak je to pohodová knižka a presvedčila ma na prečítanie aj ostatných dielov.

Ditules

Opravdu jsem se snažila začíst, ale po padesáti stránkách odkládám...

petraLI

Nejde mi to dočíst. Autorčin styl mi moc nesedl. Zatím ji odložím a třeba se k ní ještě někdy vrátím.

janina66

Max.50%
Jako kratší oddychovka to ušlo, ale mezi tématem erotická romantika, slabé. Některé části jsem trochu přeskakovala, abych se dobrala jasného konce. Pokračování si nechám ujít.

Pasadenka

Bohužel, Veronika neumí psát. Tedy jako něco málo umí, ale hned v úvody byl jasný nevycválaný styl. Erotické scény trošku slabší a některé slovní obraty působili dosti trapně. Proč tak příkrá slova? Protože v žánru jsou mnohem lepší knížky! Nicméně pokračuji v tetralogii dál. Uvidíme, jestli se Nice podaří svůj styl obrousit. Minimálně je další díl 2x tak dlouhý. :)

Janík511

Jednoduchá a přesto odpočinková kniha. Já si ji užila.

terryaknihy

(+ SPOILER) Celou dobu jsem při čtení různých pasáží měla pocit, že čtu části knih, které jsem již četla. Vím, že v žánru erotického románu jde málokdy překvapit, ale trochu mě to mrzelo. Hlavní postavy byly občas trochu zvrácené a neskutečně majetnické (např. žárlivost Ryana?) :D. Kniha má necelých 200 stran, takže si umíte představit, jaký to byl fofr! Erotické scény byly ale vykreslené hezky barvitě, takže za to klobouk dolů, stejně tak i za čtivost. Strávila jsem s knihou fajn odpočinkové odpoledne, ale znovu se k příběhu vracet nebudu.