Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Knížku jsem si půjčila na doporučení kamarádky, že seriál je super. Kniha byla svižná, pár zapletek a bavila mě. Možná se časem dostanu i k seriálu.

09.06.2021 4 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Asi budu z jedna z mála, ale baví mě to. Příběh plyne a jsem na konci, takže druhý díl ;-)

17.05.2021 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Takový průměr...přečteno rychle, uvidím, co další knihy. Taková nijaka zápletka.

02.05.2021 3 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Přečteno za víkend, nešlo se od toho odtrhnout, sdílela jsem s nimi jejich příběh velké lásky a obdivovala Braxtona, jak se nevzdával. Na konci jsem si pobrecela

25.04.2021 5 z 5

Jak se žije za zdmi Valdic Jak se žije za zdmi Valdic Petr Šámal

Tohle bylo hodně dobrý. Názor jako takový se na to moc prezentovat nedá, ale jak lidi, co tam pracují(navíc, když některé znáte), tak zpovědi věznů jsou zajímavé, poodhalí trochu víc, ale nejvíc mě asi dostává taková ta jejich psychologická narušenost.

23.04.2021

Statečné a zlomené srdce Statečné a zlomené srdce Brigid Kemmerer

No toto...asi jsme trochu pozadu, když už spisovatelka vydala 11 románu a u nás jsou 4...tohle nutně musí mít pokračování, bavilo mě to od první stránky a hlavně překvapí, kam se děj nadále vyvíjí. Doteď si pamatuji, jak Grey se ptal vojáků, jestli mají karty a oni, že tam se hrají kostky :D

17.04.2021 5 z 5

Komunita truchlících Komunita truchlících Jeffery Deaver

Mám ráda na spisovateli, jak mě hned vtahne do děje a nepustí. Kolem poloviny knihy jsem.ji nemohla odložit, na 350 straně si říkám, vždyť už je konec a nakonec si spisovatel udělat půdu pro další pokračování, které doufám bude. Shaw je mi velmi sympatický.

12.04.2021 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Byla to jízda...i slza ukápla. Tohle byla zatím moje nejdelší série, co jsem kdy četla. každá postava měla něco do sebe, každá měla podíl na závěru. Ať boje, ať únavy, myšlenky jednotlivých postav, strašně se mi líbilo. Určitě se někdy návratim k přečtení znovu.

04.04.2021 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Ke knize jsem se dostala, protože jsem četla Dopisy a Na co slova nestačí. A ejhle, má ještě dvě knížky...hm retelling Krásky a zvíře. Abych na svoji obhajobu řekla, tak mám ráda pohádky:) tento příběh mě pohltil, líbila se mi jak Harper tak Rhen. I slza ukápla, když se loučili... krásně odvypravene, postavy mi sedly, láska, něha,zlost, napětí..za mě wau...ale teď už jsem celá nedočkava na druhý díl!

27.03.2021 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Dlouho jsem nečetla tak hlubokou a krásnou knihu. Jak už jsem zmiňovala u druhého dílu, tak jsem je omylem obrátila a vůbec to nevadilo. Oba příběhy byly tak smutne, hluboké, plné pocitu a myšlenek. Vím, že se ke knize vrátím a budu doufat, že něco dalšího napíše, teď se vrham na její další dvě knihy, první z nich je temné a osamělé prokletí. Knihu jsem dále doporučila a doporučovat budu a autorku dávám do hledáčku, aby mi nic z její tvorby neuniklo ???? A zapomněla jsem málem napsat, že u obou dílů zaslzely oči a když už jsem si myslela, že tak snad to teď už dobře dopadne, tak autorka vložila zvrat!

17.03.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Četla jsem na doporučení od kamarádky, akorát jsem přehodila a začal číst druhý díl jako první, ale podle mě to nevadí. Kniha se mi moc líbila, myslím, že mi v paměti zůstane dlouho a myslím, že se k ní i vrátím. Je to krásná, hluboká kniha a teď hurá na první díl ????

11.03.2021 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Mě to prostě bavilo. Mělo to příběh, mělo to vášeň, sex. Gideon se vyvíjel a u mě předčil Christiana.

27.02.2021 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Ach jo...zklamání...do 200 stránky se sakra nic nedělo a mě to nebavilo, ale musela jsem to dočíst. Na třetí díl to nevidím.

06.02.2021 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nezklamal...je to čtivé, je to napínavé, je to zamotané, není tam tolik postav a líbí se mi, že umí zakomponovat jejich vlastní příběhy a není to nucené a hodí se to do příběhu.

26.01.2021 4 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Dřív jsem četla Deavera, jehož knihy mi půjčovali kamarádi. Většinou mi vadila malá písmena. tuhle jsem objevila v knihovně a zaujal mě název, navíc Deaver mě vždy seděl. Nakopnul mě zase trochu, takže letos si přečtu něco dalšího a také se těším na pokračování Komunita truchlících. Hlavní postava mi sedla a líbí se mi jeho myšlení a zase až skoro do konce jsem nevěděla, kdo je pachatel.

02.01.2021 5 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Super pokračování, byla jsem ohromená a jsem zvědavá, co přinese třetí díl.

20.12.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Prostě mě ty její knihy baví jako oddechovka mezi thrillery ???? Těším se na zbylé dva bratry a jejich příběh.

26.11.2020 5 z 5

Království nevinnosti Království nevinnosti Rebecca Coleman

Ležela mi doma asi 5let a teď jsem se k ní dostala. Byla čtivá a k zamyšlení.

25.11.2020 2 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Musím uznat, že jsem nevěděla, o čem se bude psát a jestli mě to bude bavit, když tam nebude Aelin. Ale opak pravdou, byl to další potřebný vývoj a zvraty a objevy, kterou byly potřeba :)

23.11.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Slušný závěr...bylo to trochu dlouhé už, od 400 strany jsem se do toho nemohla začíst, ale na konci jsem zase zůstala koukat s otevřenou pusou.

27.10.2020 5 z 5