Padlí andělé / Leviatan

První a druhá kniha série Padlí andělé. Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. Vše se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi... Pak se objeví dva podivní muži, kteří mu prozradí, že je Nephilim - syn smrtelnice a padlého anděla. A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91636/padli-andele-leviatan-yEo-91636.jpg 3.6297

Padlí andělé (T. Sniegoski) 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo

The Fallen / Leviathan, 2010

Kniha Padlí andělé / Leviatan

Adee.K

Co k tomu říct. Tato série mě moc nezaujala. Možná to bylo tím, že mě moc nezajímají knihy zaměřené na náboženství, možná stylem psaní, těžko říct. Prokousala jsem se několika prvními díly a pak jsem to vzdala.

hu_87
17.10.2020

Knížka je zajímavá, protože se zaobírá anděli, padlými anděli, nephilim a tohle téma je hodně super.
První část knížky se četla jakž takž, chvilkama snadno a chvilkama jsem se musela nutit.
Druhá část knížky se mi četla hůř, stejně jak zmiňují někteří uživatelé.
Jinak je to zajímavý příběh, námět a zajímavé postavy, třeba takový pes Gabriel, který vlastně mluví :D Uvažuju o tom že si seženu i další části knížky, ale nejsem si jistá, jestli to nebude ztracený čas.

temna.vila
01.10.2020

Jedno z mých prvních setkání s anděly a s fantastikou obecně. Autorův styl vyprávění mi opravdu sedl a čtení jsem si užívala. S hlavní postavou jsem se dokázala rychle sžít a děj mi tak připadal uvěřitelnější a reálnější.

zaandulee
27.09.2019odpad!

Nedočetla jsem, musela jsem se nutit do každé kapitoly, ale nakonec jsem to vzdala. Velmi nudný a nezáživný příběh.

Maitter
21.07.2019

Nedočteno. Umírala jsem nudou. Nevěřila jsem, že je to možné.

kalinka99
19.06.2019odpad!

Moc mě kniha neoslovila. Chyběl tam takový ten náboj do čtivosti. Chvilkami jsem byla i zmatená o kom čtu. Jediné, co se mi líbí je obálka knihy.

Mergirus
09.05.2019

Knihou jsem naprosto uchvácena. Labrador Gabriel byl úžasný a dialogy s ním velmi úsměvné. Ke konci jsem trnula hrůzou a musela jsem příběh nutně dočíst i přes protesty okolí. Těším se na další díl, snad to nebude tolik náročné na čas. Čemu jsem se ale divila, že je kniha v knihovně zařazená do oddělení pro děti. Já bych z ní teda jako malá měla nejspíš noční můry..no, co si budem namlouvat, ani teď nikam nepůjdu potmě.

seabook04
01.03.2019

Patřím do té menší skupinky čtenářů, která byla knihou unesena... aspoň co se týče začátku.

Autorův styl mi naprosto sedl a kniha pro mne byla čtivou, zajímavou, poutavou a díky Gabrielovi (kdo by toho psa nemiloval) zábavnou. Poslední čtvrtina ale byla muka. Jakoby ji napsal úplně někdo jiný. Ploché, krkolomné a napsáno stylem, který ani zdaleka nepřipomínal čtivý zbytek knihy.
Právě kvůli konci snižuji hodnocení, ale jinak musím říci, že jsem si příběh Aarona a Gabriela zamilovala a těším se na další díly :)

HODNOCENÍ: 3,5/5

andělé americká literatura