Padlí andělé / Leviatan

První a druhá kniha série Padlí andělé. Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. Vše se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi... Pak se objeví dva podivní muži, kteří mu prozradí, že je Nephilim - syn smrtelnice a padlého anděla. A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/91_/91636/padli-andele-leviatan-yEo-91636.jpg 3.6265

Padlí andělé (T. Sniegoski) (1.)

The Fallen / Leviathan (2010)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, CooBoo

Kniha Padlí andělé / Leviatan

Mergirus

Knihou jsem naprosto uchvácena. Labrador Gabriel byl úžasný a dialogy s ním velmi úsměvné. Ke konci jsem trnula hrůzou a musela jsem příběh nutně dočíst i přes protesty okolí. Těším se na další díl, snad to nebude tolik náročné na čas. Čemu jsem se ale divila, že je kniha v knihovně zařazená do oddělení pro děti. Já bych z ní teda jako malá měla nejspíš noční můry..no, co si budem namlouvat, ani teď nikam nepůjdu potmě.

seabook04

Patřím do té menší skupinky čtenářů, která byla knihou unesena... aspoň co se týče začátku.

Autorův styl mi naprosto sedl a kniha pro mne byla čtivou, zajímavou, poutavou a díky Gabrielovi (kdo by toho psa nemiloval) zábavnou. Poslední čtvrtina ale byla muka. Jakoby ji napsal úplně někdo jiný. Ploché, krkolomné a napsáno stylem, který ani zdaleka nepřipomínal čtivý zbytek knihy.
Právě kvůli konci snižuji hodnocení, ale jinak musím říci, že jsem si příběh Aarona a Gabriela zamilovala a těším se na další díly :)

HODNOCENÍ: 3,5/5

Yuuki24
08.06.2018

Kniha mi byla doporučena, ale rozhodně neodpovídala kvalitě kterou od příběhu očekávám. Jak bylo již řečeno v knize bylo moc komentářů od vedlejších postav a trochu to člověka mate. Přes první polovinu jsem se musela horko těžko prokousat. Konec byl již trochu lepší, ale i tak jsem zvědavá na další díly. Snad už to bude lepší. ;-)

wildXchos
14.02.2018

Kniha má hodně zajímavý příběh. V některých částech mi připadalo, že je tam až moc postav, ale zvykl jsem si na ně.

ivedoo
04.11.2017

1 z mála knih psaná z pohledu kluka, velice zajímavá knížka, kterou jsem měla za chvíli přečtenou.

vakuov
10.10.2017

super nemohl jsem přestat číst. Příběh má spád od začátku do konce. Bez nudných pasáží a přihlouplé romantiky.

zabijackaa9268
03.09.2017

Knížku jsem nedočetla,nemohla jsem se překousat přes první polovinu..jednu hvězdičku dávám za pěkný obal(kvůli kterému jsem si knihu koupila) .

ivzu77
22.07.2017

Přečetla jsem spousty knih o padlých andělech, tuto sérii jsem měla vyhlídnutou dlouho. Nyní jsem po ní sáhla po několika detektivkách a nevím proč, ale očekávala jsem romantiku. A tedy zatím boj a krev. Četlo se mi dobře, uvidíme. ....

andělé americká literatura

Thomas Sniegoski