Armageddon

Armageddon https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208557/bmid_armageddon-kMS-208557.jpg 4 81 20

Satan, Pán stínů, rozpoutal na světě nekonečné zlo a stvořil své vlastní peklo na Zemi. Jediná naděje na spásu lidstva tkví v Aaronovi, jeho milované přítelkyni a ostatních Nephilim. Tito andělští válečníci musejí ochránit civilizaci a vrátit světu Boží lásku. Ale Aaron byl těžce raněn a zdecimovaná parta je nyní rozprášená a jednotliví členové se skrývají. Temná hvězda má vládu na dosah ruky. Mají Aaron a jeho přátelé dost víry, aby přežili, nebo dokonce zvítězili?... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

The Fallen 5 - Armageddon , 2014

temna.vila
01.10.2020 2 z 5

Zpočátku jsem byla celou sérií opravdu nadšená, s posledním dílem ale musím bohužel říct, že by celé sérii prospělo víc, kdyby zůstala jen třídílná. Poslední díl byl plný hluchých míst, která pouze občas vystřídala nějaká akce.

protokol
21.07.2019 odpad!

Je to k smiech viem že to je fikcia ale jeto tak dementne opísané postavi sú pri najmenšom charakterovo nestabylné hold tato kniha je horkým sklamaním

Mergirus
30.05.2019 5 z 5

Za mě se jedná o strhující sérii a díkybohu se skvělým koncem, moc děkuju.

wildXchos
04.03.2018 3 z 5

Tenhle díl mě až tak moc nenadchnul. Když jsou Nephilim rozdělení, probíhá hodně příběhů naráz a hodně rychle se mezi nimi přeskakuje. Než se člověk stihne pořádně začíst, dostane se zase k jiné z hlavních postav. Záhadný vztah Vilmy a Jeremyho vlastně nemá na příběh žádný vliv. Temná hvězda je naopak popsaný hodně dobře, jeho povaha se k Satanovi opravdu hodí.

melanoe
02.11.2017 4 z 5

Celá série 5 dílů byla úžasná. Jen mě trochu zamrzel tento poslední díl . Autor mohl konec více rozepsat. Hlavně jak to dopadne s Jitřenkou a s Vilmou a Aronem . Ale jinak super.

Dceradábla
21.08.2017 5 z 5

Naprosto skvělé zakončení serie, ale je to škoda, jelikož mě hodně bavila ♥

ivzu77
11.08.2017 3 z 5

No pátý,poslední díl série už přečíst musíte. A uděláte dobře, tam se vše ucelý, rozlousknout a propojí. Nakonec Dobrý.

ellypusik
24.07.2016 4 z 5

Kniha se mi moc dobře četla, sice jsem u některých částí umírala, protože jsem chtěla vědět jak to pokračuje v jiné části příběhu, ale jinak to bylo fajn. Příběh byl velmi čtivý a poutavý už dlouho jsem se do knížky takhle nezačetla!

vendy6619
25.12.2015 5 z 5

Thomas Sniegoski je vážně frajer. Mám tuhle sérii tak šíleně ráda. :) a u první knihy to bylo, že jsem po ní sáhla jen díky obálce (ruku na srdce dámy.. kdo by po obálce téhle série hned nekoukal :D). Pak už jsem jen čekala na to až budou další díly a jsem pořád víc a víc nadšená. :) doporučila bych! :)

AdyKody
21.11.2015 5 z 5

Úžasné. Ale vypadá to, že už je příběhu konec. Myslím, že by to ještě jeden nezávazný díl chtělo jako třeba "Svět po armagedonu".

Lee7
08.10.2015 5 z 5

Perfektní závěr :)

Evule114
15.09.2015 5 z 5

Upřímně jsem se musela chvilka nutit knížku dočíst, některé pasáže bych nejraději přeskočila, ale nakonec jsem knihu dočetla a zamrzelo mě, že už je konec. Tuto sérii jsem si oblíbila i přes kamarádčin špatný názor. Rozhodně bych jí doporučila těm, které bavily i předchozí díly.

Mishak
12.08.2015 4 z 5

Čtvrtý díl jsem četla už hodně dávno, v době, kdy vyšel, takže v tomhle závěrečném jsem se parádně ztrácela… Ale nakonec jsem si uvědomila, kdo je kdo a co má v knize za úkol… Hold je zde už strašná spousta postav.
Každopádně tento díl je podle mě důstojným zakončením série. Možná bych brala méně natahovaný děj, více přímosti… Ale hold tomu tak není – za to hvězdička dolů.
Jinak styl psaní autora je pořád stejný a knihy jsou velice čtivé.
Nu, upřímně, už nejednou jsem si říkala, že by tahle série byla lepší jako triologie… Ovšem není to tak…

KatnissLavender
17.06.2015 2 z 5

Už mě to prostě nebaví... Nevím co víc k tomu dodat. Přijde mi, že je příběh neskutečně moc natahovaný a vlastně o ničem... Série to není špatná, ale jako trilogii by jí to asi slušelo víc...

Štěpánka1781
27.02.2015 5 z 5

Celá trilogie mě úplně nadchla. Bylo vidět, že se autor nesnažil o román, který má přitáhnout čtenáře jen na základě romance mezi andělem a člověkem a vykreslil ve svych knihách celkem realistickou podobu světa s anděly. Četla jsem různé knihy se stejnou tématikou, ale nic se nemohlo vyrovnat Padlím andělům (možná jedině Pád andělů od Sussan Ee). Konkrétně Armagedon měl nádherný konec a četla jsem ho jedním dechem :))

Karoli282
31.12.2014 5 z 5

Nádherné zakončení. Musím se přiznat, že jsem se bála, kdo ještě umře :D i když se mi některé vykreslení toho prostředí nezdá, i tak se to četlo skvěle.

Misa25
13.08.2014 5 z 5

Tak takový konec jsem nečekala...byl to ale strhující závěr celé série...moc se to autorovi povedlo...prolínání postav a rovin času já prostě můžu :DDD

Scharks
10.08.2014 5 z 5

Krásné, napínavé a velice čtivé :o) Celá série Padlých andělů je prostě super - od hlavních postav, rozehraných příběhů, všech možných i nemožných zvratů až po milý konec. Rozhodně se tato krásná série řadí mezi mé oblíbené :o)

gfdsa123
09.08.2014 5 z 5

Opět povedený díl, který vše uzavřel. Tato série patří mezi mé nejoblíbenější v této tématice. Propracovanost a promyšlenost celého děje a postav je obdivuhodná.

Shinju
03.08.2014 5 z 5

Velmi povedená série. Všechno bylo skvěle propracované za 1) postavy jejich povahy a chovaní a za 2)prostředí. Toto všechno zaručilo absolutní vtáhnutí do děje. Nádhera všem doporučuji. :)

americká literatura andělé

Thomas Sniegoski