Opuštění

Opuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169582/bmid_opusteni-fOb-169582.jpg 4 97 11

Aaron nese tíhu odpovědnosti za celý svět i budoucnost lidstva a postupně mu dochází, že možná nebude mít dost síly to zvládnout. I když se všichni Nephilim snaží a bojují s příšerami z nočních můr ze všech sil den co den, objevují se stále další hrůzy, jež nemají konce. Dokáží v sobě najít víru v dobrý konec a postaví se Temné hvězdě? Nebo propadnou zoufalství a beznaději a svět, jak ho známe, skončí v plamenech pekel?... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Forsaken , 2011

temna.vila
01.10.2020 3 z 5

Přestože mě příběh doposud bavil, začínám se bát délky celé série. Vyprávění začíná být místy zdlouhavé a děj se bohužel začíná táhnout. Doufám, že se jedná jen o vycpávkový díl.

wildXchos
02.03.2018 4 z 5

Příběh se pořádně rozjíždí, všude jsou zombie a všechny možné příšery a svět pohlcuje temnota. Příběh ubíhá docela rychle a všechno, co se stane má nějaký smysl. Jenom je škoda, že se autor moc nevěnuje romantickým vztahům, do knihy by se to hodilo.

ivzu77
06.08.2017 3 z 5

Po přečtení třetí knihy jsem nevěděla, jestli se mi dále chce pokračovat. Ale zvědavost a očekávání zvítězilo. A co k ději? Svět se ponořil do temnoty. .. kdo nás zachrání?

Lee7
31.08.2015 4 z 5

Už se těším na poslední díl, velmi napínavé.

ellypusik
08.03.2015 4 z 5

Tento díl mě bavil mnohem více než předchozí, měla jsem knihu přečtenou za necelé čtyři dny, vážně se mi líbila a chvilkami i pobavila!! :))

Scharks
08.08.2014 5 z 5

Krásné, čtivé, napínavě a s překvapivým závěrem - honem do dalšího dílu :o)

Misa25
07.08.2014 5 z 5

Začátkem knihy jsem se prokousávala velmi ztěžka, hlavně jsem si nepamatovala předchozí díl, ale jako závěr??? NESKUTEČNÝ :DDDD jdu na poslední díl :)

Karoli282
28.07.2014 5 z 5

Sice se mi zdá, že od 1.dílu se to hodně zkomplikovalo, ale i tak se mi kniha četla skvěle.

KatnissLavender
16.07.2014 3 z 5

Stále takový střední proud. Nikoho neurazí, ale asi ani nenadchne. Přiznávám, že se mi líbila o něco víc, než předešlý díl, ale pořád se objevují pasáže, které nudí. Tuhle sérii rozhodně nečtu proto, že mě tolik baví, ale proto, abych věděla jak to všechno dopadne... :-)

vaili
14.01.2014 4 z 5

Je to stále dobré, ale už mi to chvilkama přijde moc složité... úplně zbytečně :) neustále nové šílené postavy :)

gfdsa123
27.12.2013 5 z 5

Opět napínaví děj, který se čte jedním dechem, jen jsem byla překvapená koncem, který je otevřený a je zřejmé, že to není poslední díl. Pět hvězdiček musím dát, za originální koncepci celého příběhu. Stále mě umí autor překvapit co do děje umí vnést a jak vymýšlí a zapojuje do děje nové a nové postavy.

americká literatura andělé

Thomas Sniegoski